Dary duše pro děti

S jakými dary se vaše děti narodily? Co je jim vlastní? Kudy je směřovat, aby žily v souladu se svou duší a využily tak svůj jedinečný potenciál jejich duše?

dary duše, poslani, specializace duse, puvod duse, poslani, talent

Díky mému daru jasnovědění se s lehkostí napojím na duši vašeho dítěte a zeptám se jí, jaké jsou její dary a kvality tak, aby se mohlo na zemi plně realizovat a být šťastné.

Poznání darů a talentů vašeho dítěte

Dary duše jsou něco, co se nemění. Tyto dary zůstávají stejné po celý život. Byla by velká škoda nevyužít přirozeného potenciálu duše, který se skrze dítě může projevit ve hmotě a obohatit tím nejen sebe, ale i lidi kolem.


Cena 2 490 Kč

Často se ptáte

Co jsou dary duše?
Jde o vyjádření kvality energie, kterou duše přirozeně projevuje. Jedná se o popis, z jakých přirozených kvalit je duše stvořena. Tyto kvality duše používala i v minulých životech a nyní je může dále rozvíjet a navázat na ně. Tudíž se v průběhu života nemění a pokud jsou vhodné podmínky, tak se její dary prohlubují a projevují se jako přirozený talent, nadání a to, co duši jde a baví ji, proto se vyplatí znát tyto kvality.

Co pro to musím udělat?
Níže vyplnit objednací formulář na konci stránky. Budu potřebovat pouze jméno, příjmení a datum narození vašeho dítěte a vás jako rodiče.

Pokud bude v nejvyšším dobru všech zúčastněných načtení darů dítě, tedy dostanu ze shora povolení, ozvu se vám s platebními údaji a pak již stačí počkat, až duši vašeho dítěte načtu a odpovědi vám zašlu na e-mail.

Kdyby načtení nebylo v tuto chvíli vhodné, nebude načtení realizováno. Neberte si to osobně, je potřeba respektovat svobodnou vůli všech zúčastněných. Třeba si to duše bude toužit prožít či zjistit jinak, je to její přirozené právo.

Musíme být zároveň přítomni?
Ne, kvality duše vašeho dítěte vám mohu načíst na dálku, nemusíme být zároveň online.

Pro jak staré děti je možné objednat dary za ně?
Pro děti do 12 let. Poté již je potřeba jejich souhlas s načítáním.

Jakým způsobem informace dostanu?
Všechny informace o duši dostanete sepsané v přehledném PDF dokumentu, který vám zašlu na e-mail cca 1-3 týdny od přijetí platby.
Rozsah nyní nejsem schopna určit, může to být různé podle toho, jak se duše rozpovídá. Z mého pohledu však jde hlavně o přínos, než o počet slov. 

Co když mám více dětí?
Doporučuji nejprve nechat načíst jedno z dětí, abyste viděli, jestli se vaše očekávání potkává s tím, co duše dítěte bude chtít sdělit. Samozřejmě je možné, že každá duše bude mluvit jinak, ale abyste si vytvořili reálnou představu, jak duše komunikují. Pokud ode mě ještě nemáte nic jiného načtené, bude vhodnější realizovat nejdříve jedno načítání.

Mohu klást doplňující otázky?
V darech duše pro děti nejsou zahrnuty po vypracování vaše další doplňující dotazy, ty je však možné položit v rámci např. Harmonizace duše, kde se můžeme kromě vašich otázek podívat i na další konkretizaci, či ujasnění odpovědí ohledně vašich dětí.

Otázky, které chcete od duše dítěte ohledně jeho darů zodpovědět, mi však můžete napsat předem, před načítáním je ráda zohledním.

Přečtěte si, co o darech duše (pro dospělé) říkají ostatní

S ohledem na niterné procesy jsou všechny recenze z důvodu soukromí anonymní. 

"Ďakujem veľmi pekne za spísanie a sprostredkovanie informácií o mojej duši. Je to veľmi hlboké, komplexné a pravdivé, a určite mi to veľmi pomôže v mojom ďalšom živote. Ešte raz ďakujem a prajem krásne dni. ❤ "
Andrea V.
"Dary duše jsou určitě přímé a krásné poselství, plné upřímnosti a světla. I když to člověku nemusí dávat ze začátku vše smysl, tak zároveň ucítí velkou pravdu. Pravdu o sobě, pravdu kterou hned ucítí u srdce❤. Určitě je to skvělá volba v případě, že člověk tápe a neví, a neustále se ptá PROČ, hledá odpovědi na to proč tu je, nebo kterým směrem se vydat 🙂."
Anička B.
"Krásný den,💛 manžel byl tak nadšený, že ihned po přečtení mi o tom nechtěl ani říct, chtěl to nejprve vstřebat, to jsem respektovala. ☺️ Bylo vidět, že to v něm zanechalo stopu, že najednou spoustu věcí začalo dávat smysl a jak se říká, měl brouka v hlavě, takže byl ponořený do svého nitra, což bylo krásné vidět, jak mu je tam dobře.
Pak se postupně rozmluvil a začal sdílet a bylo vidět, jak vše do sebe zapadá, jak si dokázal uvědomit souvislosti, třeba i z posledních let, proč co bylo, jak bylo… a hlavně to uvědomění, kde a jak může jeho duše byt opravdu šťastná 💛
Jsem si jistá, ze tento dárek pro něj znamenal mnoho a navždy bude a ráda bych dary duše doporučila jako nejlepší možnou investici do sebe nebo nejlepší možný dárek pro milovaného, který je připraven ☺️. Mockrát vám děkuji za sebe i manžela, protože opravdu je jiný a já vím, cítím, že už se věci začínají měnit k lepšímu ❤️."
Tereza Š.
"Měla jsem možnost vyzkoušet spojení s duší, dary i jméno duše. Vše mi neskutečně pomohlo. Už ve chvíli, kdy jsem odeslala objednávku s otázkami, se mi začaly v životě otevírat dané témata. Vše pracovalo na vyšších úrovních a čistilo se. Jakmile mi přišly odpovědi, do týdne zapadly na své místo a to, s čím jsem se přes rok nedokázala tak uplně vypořádat, najednou bylo jasné a zřejmé. Uviděla jsem jasně cestu, kolem které jsem celou dobu jen kroužila. Dary mé duše přesně odpovídají tomu, co o sobě vím, kde se cítím dobře a také korespondují s mými úkoly z Atlanské kabaly."
Martina V.
"Celých 45 stránek je nabito cennými informacemi a určitě si je budu číst často znovu. Často jsem si při čtení říkala: Ano, to je přesně ono, tak to je. Byl to velmi silný pocit potvrzení. Když jsem si od vás nechávala načíst první dva dary velmi mě to posunulo ale tenhle detailní popis je bomba. Velmi se mi líbilo závěrečné shrnutí a vzkaz, při kterém jsem měla opět slzy v očích! Určitě doporučuji všem, kteří se chtějí posunout na své cestě sebepoznání. Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za to co děláte!"
Anička B.
"Nejmilejší Kristýnko, načtené dary duše mi neuvěřitelně pomohly v tom abych přijala sebe samu takovou jaká opravdu jsem. I když jsem se dočetla neuvěřitelné věci, pro mě to bylo konečně ukotvení a nalezení svého středu.
Bez nadsázky, na tohle jsem čekala celý tento dosavadní život. Více si věřím a k textu se opakovaně vracím. Pokaždé mě upozorní jiná část, která se mi třeba předtím zdála nedůležitá. Jestli jsem předtím váhala zda do toho jít, tak mě teď trošku mrzí, že jsem tě neobjevila dřív. Konečně věřím v sebe. Děkuji!"
Terezka B.
"Doporučuji službu spojení se svou duší a dary duše. Všechno na mě sedělo. Je až k neuvěření, jak skvělé máte napojení."
Daniela V.
"Dobrý den, Kristýnko, mockrát vám děkuji za načtení informací, bylo to opravdu pohlazení po duši, spoustu věcí jsem si uvědomila a je neskutečné, jak to "sedlo"."
Andrea J.
"Při čtení jsem se několikrát zastavil a přemýšlel jsem, kdy jsme se potkali a mluvili spolu, protože jsem nevěřil tomu, jak mě může cizí člověk tak dobře znát.
Několikrát jste potvrdila to, co v sobě cítím, jen jsem to nedokázal pojmenovat nebo přijmout za své. Přimělo mě to znovu přemýšlet o tom, kde jsem se na své cestě ztratil a zapomněl na to, co nyní hledám. Jak se stalo, že to tak moc potlačuji, namísto toho abych to nechal proudit ven.
Pomohlo mi to otevřít oči a začít jednat. Dary jsou napsány opravdu jasně a defacto ihned mi pomohly v uvědomění si určitých, pro mě důležitých věcí.
Rád se o volných chvílích vracím k vašemu textu, abych si vše znovu připomněl. Připomněl si to, kdo jsem a už znovu nesešel z cesty.
Touto zprávou Vám chci opravdu hodně moc poděkovat. Máte opravdu dar! Neříkám to jen tak nadarmo, jelikož je pro mě osobní recenze tou nejlepší formou reklamy, tak vás hodlám doporučovat dále, jelikož to opravdu stojí za to!"
David Š.
"Na Kristýnku jsem narazila akorát včas, když jsem řešila, co doopravdy má duše potřebuje a kým jsem. Po zjištění, že Kristýnka nabízí službu "Dary duše", byla volba jasná.
Načtení mých darů mě utvrdilo v tom, co jsem o sobě trochu tušila a Kristýnka to pojmenovala správnými slovy a vše hezky vysvětlila.
Její dar a citlivost jsou neskutečné a nesmírně si Kristýnky vážím, její práce je pečlivá a dělaná s opravdovou láskou a pokorou. Považuji to za zázrak!"
Martina V.

Dost už bylo kupování věcí, které dítě nevyužije a neocení.

Nechte svému dítěti raději načíst to, co má skutečně nevyčíslitelnou hodnotu.

 

To, co využijete v každodenním fungování jak vy, tak i vaše dítě. 

 

Podporujte své dítě v tom, co mu jde přirozeně. 

Poznejte kvality a dary jeho duše. 

Orientační doba načtení darů je cca 1-3 týdny.

Před objednávkou mi níže prosím napište jméno, příjmení a datum narození vás, i vašeho dítěte.

Ověřím, zda je načítání jeho darů pro nejvyššího dobro všech zúčastněných.

Odesláním poptávky tedy souhlasíte s krátkým napojením pouze za tímto účelem.

Pokud dostanu povolení k napojení, pošlu vám údaje k platbě a dary následně zpracuji.

Poptávka na načtení darů duše pro dítě

Poptávka na dary duše pro děti