Komplexní poznání vaší duše

Dary duše, specializace a původ duše​

Poznejte, kým skutečně jste a co vám jde nejlépe.

35
Máte v sobě nádherné dary a obrovský potenciál, který jen čeká na to, až si ho uvědomíte a začnete s ním žít v souladu. V souladu s vaší duší.

Díky mému daru jasnovědění se s lehkostí napojím na vaši duši, která mi ráda prozradí jí vlastní dary a talenty tak, abyste se s ní mohli co nejdříve dostat do souladu a realizovat tady svůj potenciál. 

Kdo jsem a co dělám?

Svou vysokou citlivost jsem celé dětství potlačovala. Připadala jsem si, že nikam nezapadám. Byla jsem šikanovaná. Nevěřila jsem si. Doslova jsem roky vnitřně trpěla.

Že bych mohla mít nějaký dar? Nebo jich mít dokonce více? Na to jsem si nedovolila ani pomyslet. V koutku duše jsem však měla sen, že bych jednou chtěla pomáhat lidem. Ale jak, když jsem sama potřebovala pomoct? 

A tak jsem roky zkoušela různé metody a techniky, až jsem se dostala k sobě natolik, že se mi otevřel spontánně dar jasnověděníNajednou jsem věděla i to, co bych normálně vědět nemohla. Když jsem viděla dojaté reakce ostatních, kdy díky mému načtení dostali odpovědi na to, co je roky trápilo, věděla jsem, že tudy se budu ubírat.

Umím se tedy napojit a zjistit, jaké jsou vaše dary, talenty a přednosti. Jaké jsou vaše silné stránky a jaké je vaše poslání. Díky tomu poznáte, jak funguje vaše energie a prožijete si svou velikost. To, jak jste úžasní a jedineční. Už žádné podceňování jako já kdysi. Je čas začít zářit a žít své dary. Proto jste tady.

Co jsou dary duše?

Proč znát dary vaší duše?

Komplexní poznání vaší duše

Dary duše, původ a specializace duše, energetický profil

3 490 Kč

Komplexní poznání předností a výzev pro váš skutečný osobnostní posun.

Co je specializace a původ duše?

Jsou to další charakteristiky do skládačky poznání vaší duše.

Často se ptáte

Kdybyste měli jakoukoli další otázku, napište mi.

Musíme být zároveň přítomni u načítání?
Ne, není to potřeba. Kvality vaší duše vám mohu načíst i bez vaší přítomnosti. 

Co pro to musím udělat?
Budu potřebovat pouze váš souhlas s napojením, jméno a datum narození (objednávku vyplníte níže). 

Jakým způsobem informace dostanu?
Všechny informace o vaší duši dostanete napsané v přehledném PDF dokumentu, který vám zašlu na e-mail cca 1-3 týdny od přijetí platby. 

Je to energeticky i časově náročné práce, navíc je o načtení velký zájem, proto si potřebuji nechat dostatek prostoru a netlačit na sebe. Kvalita je u mě vždy nad kvantitu, hlídám si čisté napojení. 🙂 

Přečtěte si, co o darech duše říkají ostatní

S ohledem na niterné procesy jsou všechny recenze z důvodu soukromí anonymní. 

"Ďakujem veľmi pekne za spísanie a sprostredkovanie informácií o mojej duši. Je to veľmi hlboké, komplexné a pravdivé, a určite mi to veľmi pomôže v mojom ďalšom živote. Ešte raz ďakujem a prajem krásne dni. ❤ "
Andrea V.
"Dary duše jsou určitě přímé a krásné poselství, plné upřímnosti a světla. I když to člověku nemusí dávat ze začátku vše smysl, tak zároveň ucítí velkou pravdu. Pravdu o sobě, pravdu kterou hned ucítí u srdce❤. Určitě je to skvělá volba v případě, že člověk tápe a neví, a neustále se ptá PROČ, hledá odpovědi na to proč tu je, nebo kterým směrem se vydat 🙂."
Anička B.
"Krásný den,💛 manžel byl tak nadšený, že ihned po přečtení mi o tom nechtěl ani říct, chtěl to nejprve vstřebat, to jsem respektovala. ☺️ Bylo vidět, že to v něm zanechalo stopu, že najednou spoustu věcí začalo dávat smysl a jak se říká, měl brouka v hlavě, takže byl ponořený do svého nitra, což bylo krásné vidět, jak mu je tam dobře.
Pak se postupně rozmluvil a začal sdílet a bylo vidět, jak vše do sebe zapadá, jak si dokázal uvědomit souvislosti, třeba i z posledních let, proč co bylo, jak bylo… a hlavně to uvědomění, kde a jak může jeho duše byt opravdu šťastná 💛
Jsem si jistá, ze tento dárek pro něj znamenal mnoho a navždy bude a ráda bych dary duše doporučila jako nejlepší možnou investici do sebe nebo nejlepší možný dárek pro milovaného, který je připraven ☺️. Mockrát vám děkuji za sebe i manžela, protože opravdu je jiný a já vím, cítím, že už se věci začínají měnit k lepšímu ❤️."
Tereza Š.
"Měla jsem možnost vyzkoušet spojení s duší, dary i jméno duše. Vše mi neskutečně pomohlo. Už ve chvíli, kdy jsem odeslala objednávku s otázkami, se mi začaly v životě otevírat dané témata. Vše pracovalo na vyšších úrovních a čistilo se. Jakmile mi přišly odpovědi, do týdne zapadly na své místo a to, s čím jsem se přes rok nedokázala tak uplně vypořádat, najednou bylo jasné a zřejmé. Uviděla jsem jasně cestu, kolem které jsem celou dobu jen kroužila. Dary mé duše přesně odpovídají tomu, co o sobě vím, kde se cítím dobře a také korespondují s mými úkoly z Atlanské kabaly."
Martina V.
Dobrý den Kristýno, obrovsky moc Vám děkuji za načtené Dary duše 💗 Veškeré informace jsem si přečetla několikrát a musím se přiznat, že jsem kolikrát přes slzy neviděla. Bylo to, jako byste popsala moje nejskrytější pocity, myšlenky a bolístky. Kolikrát jsem si ptala sama sebe "to není možný, jak to víte" nebo jsem si říkala "já to věděla a cítila".
Několikrát jsem se své dušičce omluvila za to, že jsem přehlížela její volání, že jsem několikrát tu cestu vzdala a pak se obloukem zase vracela, že jsem nebyla připravená a bála se....všechny dary na mě sedí, více či méně mě provází životem a neustále se mi vrací situace, které mě k darům vedou.
Od začátku tohoto roku si připadám jako na horské dráze, energie se ve mě neskutečně hromadí, graduje a vím, že tentokrát už prostě necuknu, což jsem dušičce slíbila. Celé čtení mě velmi emočně zasáhlo a úplně nejvíc jsem prožívala závěrečný vzkaz 🍀
Díky Vám se můžu více přiblížit své dušičce a společné cestě, jsem opravdu vděčná za to, že jsem se na Vás obrátila.
Ještě jednou Vám moc děkuji, děkuji, že svým darem pomáháte ostatním. Co nejdříve to půjde, tak si od Vás nechám načíst jméno duše a dary duše pro svou dceru. S láskou a vděčností,
Andy R.
"Nejmilejší Kristýnko, načtené dary duše mi neuvěřitelně pomohly v tom abych přijala sebe samu takovou jaká opravdu jsem. I když jsem se dočetla neuvěřitelné věci, pro mě to bylo konečně ukotvení a nalezení svého středu.
Bez nadsázky, na tohle jsem čekala celý tento dosavadní život. Více si věřím a k textu se opakovaně vracím. Pokaždé mě upozorní jiná část, která se mi třeba předtím zdála nedůležitá. Jestli jsem předtím váhala zda do toho jít, tak mě teď trošku mrzí, že jsem tě neobjevila dřív. Konečně věřím v sebe. Děkuji!"
Terezka B.
"Je až neuvěřitelné jak to všechno sedí a zapadá. Už vím proč se tak cítím a proč mě třeba ostatní ne vždy chápou. Šla jsem do toho, protože jsem zrovna přemýšlela kam se po deseti letech s dětmi doma pracovně nasměrovat. Měla jsem neustále dilema. Díky Vám jsem si uvědomila, že tu svou "realizaci" už vlastně žiju, že už na sebe nemusím tlačit, že bych něco měla, protože se to tak "normálně dělá". Rozhoupala jsem se a přihlásila se na lektorský kurz, při kterém krásně využiju všechny své dary a taky zužitkuju vědomosti z posledních pár let. A hlavně už jsem uklidnila hlavu. Za to Vám moc děkuji!!"
Hanka S.
"Dobrý den, Kristýnko, mockrát vám děkuji za načtení informací, bylo to opravdu pohlazení po duši, spoustu věcí jsem si uvědomila a je neskutečné, jak to "sedlo"."
Andrea J.
"Při čtení jsem se několikrát zastavil a přemýšlel jsem, kdy jsme se potkali a mluvili spolu, protože jsem nevěřil tomu, jak mě může cizí člověk tak dobře znát.
Několikrát jste potvrdila to, co v sobě cítím, jen jsem to nedokázal pojmenovat nebo přijmout za své. Přimělo mě to znovu přemýšlet o tom, kde jsem se na své cestě ztratil a zapomněl na to, co nyní hledám. Jak se stalo, že to tak moc potlačuji, namísto toho abych to nechal proudit ven.
Pomohlo mi to otevřít oči a začít jednat. Dary jsou napsány opravdu jasně a defacto ihned mi pomohly v uvědomění si určitých, pro mě důležitých věcí.
Rád se o volných chvílích vracím k vašemu textu, abych si vše znovu připomněl. Připomněl si to, kdo jsem a už znovu nesešel z cesty.
Touto zprávou Vám chci opravdu hodně moc poděkovat. Máte opravdu dar! Neříkám to jen tak nadarmo, jelikož je pro mě osobní recenze tou nejlepší formou reklamy, tak vás hodlám doporučovat dále, jelikož to opravdu stojí za to!"
David Š.
"Na Kristýnku jsem narazila akorát včas, když jsem řešila, co doopravdy má duše potřebuje a kým jsem. Po zjištění, že Kristýnka nabízí službu "Dary duše", byla volba jasná.
Načtení mých darů mě utvrdilo v tom, co jsem o sobě trochu tušila a Kristýnka to pojmenovala správnými slovy a vše hezky vysvětlila.
Její dar a citlivost jsou neskutečné a nesmírně si Kristýnky vážím, její práce je pečlivá a dělaná s opravdovou láskou a pokorou. Považuji to za zázrak!"
Martina V.
"Celých 45 stránek je nabito cennými informacemi a určitě si je budu číst často znovu. Často jsem si při čtení říkala: Ano, to je přesně ono, tak to je. Byl to velmi silný pocit potvrzení. Když jsem si od vás nechávala načíst první dva dary velmi mě to posunulo ale tenhle detailní popis je bomba. Velmi se mi líbilo závěrečné shrnutí a vzkaz, při kterém jsem měla opět slzy v očích! Určitě doporučuji všem, kteří se chtějí posunout na své cestě sebepoznání. Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za to co děláte!"
Anička B.
"Doporučuji službu spojení se svou duší a dary duše. Všechno na mě sedělo. Je až k neuvěření, jak skvělé máte napojení."
Daniela V.

Dost už bylo tápání a hledání, kdo vlastně jsem. 

Dost už bylo pocitu, že sem nepatřím. 

Dost už bylo pocitu, že nemám co světu nabídnout. 

Poznání vaší duše vám dá hřejivý pocit přijetí. Chcete?

Orientační doba načtení a zpracování vašich darů je cca 1-3 týdny.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.