Dary duše
Specializace a původ duše

Poznejte, kým skutečně jste a co vám jde nejlépe.

Dary duse, specializace duse, puvod duse Kristyna Charvatova channeling akasicke zaznamy harmonizace duse

Díky mému daru jasnovědění se s lehkostí napojím na vaši duši, která mi ráda prozradí jí vlastní dary a přednosti tak, abyste se s ní mohli co nejdříve dostat do souladu. 

Komplexní poznání duše

Dary duše, původ a specializace duše, energetický profil

2 990 Kč

Komplexní poznání předností a výzev pro váš skutečný osobnostní posun.

Často se ptáte

Musíme být zároveň přítomni?
Ne, kvality vaší duše vám mohu načíst i bez vaší přítomnosti. 

Jakým způsobem informace dostanu?
Všechny informace o vaší duši dostanete v přehledném PDF dokumentu, který vám zašlu na e-mail cca 2-4 týdny od přijetí platby.

Co pro to musím udělat?
Budu potřebovat pouze váš souhlas s napojením, jméno a datum narození. 

Své dary duše už znám, ale zajímá mě původ a specializace duše
Vaše dary duše se podruhé již nenačítají, můžete si však objednat zvlášť načtení pouze původu a specializace duše. Bude to další dílek do skládačky sebepoznání, další aha momenty. 

Dary duše už ode mě načtené máte
Dříve jsem dary duše načítala v základní verzi. Nyní nabízím mnohem detailnější informace o jednotlivých darech a další charakteristiky duše pro ještě komplexnější sebepoznání.

Přečtěte si, co o darech duše říkají ostatní

S ohledem na niterné procesy jsou všechny recenze z důvodu soukromí anonymní. 

"Ďakujem veľmi pekne za spísanie a sprostredkovanie informácií o mojej duši. Je to veľmi hlboké, komplexné a pravdivé, a určite mi to veľmi pomôže v mojom ďalšom živote. Ešte raz ďakujem a prajem krásne dni. ❤ "
Andrea V.
"Dary duše jsou určitě přímé a krásné poselství, plné upřímnosti a světla. I když to člověku nemusí dávat ze začátku vše smysl, tak zároveň ucítí velkou pravdu. Pravdu o sobě, pravdu kterou hned ucítí u srdce❤. Určitě je to skvělá volba v případě, že člověk tápe a neví, a neustále se ptá PROČ, hledá odpovědi na to proč tu je, nebo kterým směrem se vydat 🙂."
Anička B.
"Krásný den,💛 manžel byl tak nadšený, že ihned po přečtení mi o tom nechtěl ani říct, chtěl to nejprve vstřebat, to jsem respektovala. ☺️ Bylo vidět, že to v něm zanechalo stopu, že najednou spoustu věcí začalo dávat smysl a jak se říká, měl brouka v hlavě, takže byl ponořený do svého nitra, což bylo krásné vidět, jak mu je tam dobře.
Pak se postupně rozmluvil a začal sdílet a bylo vidět, jak vše do sebe zapadá, jak si dokázal uvědomit souvislosti, třeba i z posledních let, proč co bylo, jak bylo… a hlavně to uvědomění, kde a jak může jeho duše byt opravdu šťastná 💛
Jsem si jistá, ze tento dárek pro něj znamenal mnoho a navždy bude a ráda bych dary duše doporučila jako nejlepší možnou investici do sebe nebo nejlepší možný dárek pro milovaného, který je připraven ☺️. Mockrát vám děkuji za sebe i manžela, protože opravdu je jiný a já vím, cítím, že už se věci začínají měnit k lepšímu ❤️."
Tereza Š.
"Měla jsem možnost vyzkoušet spojení s duší, dary i jméno duše. Vše mi neskutečně pomohlo. Už ve chvíli, kdy jsem odeslala objednávku s otázkami, se mi začaly v životě otevírat dané témata. Vše pracovalo na vyšších úrovních a čistilo se. Jakmile mi přišly odpovědi, do týdne zapadly na své místo a to, s čím jsem se přes rok nedokázala tak uplně vypořádat, najednou bylo jasné a zřejmé. Uviděla jsem jasně cestu, kolem které jsem celou dobu jen kroužila. Dary mé duše přesně odpovídají tomu, co o sobě vím, kde se cítím dobře a také korespondují s mými úkoly z Atlanské kabaly."
Martina V.
"Doporučuji službu spojení se svou duší a dary duše. Všechno na mě sedělo. Je až k neuvěření, jak skvělé máte napojení."
Daniela V.
"Dobrý den, Kristýnko, mockrát vám děkuji za načtení informací, bylo to opravdu pohlazení po duši, spoustu věcí jsem si uvědomila a je neskutečné, jak to "sedlo"."
Andrea J.
"Při čtení jsem se několikrát zastavil a přemýšlel jsem, kdy jsme se potkali a mluvili spolu, protože jsem nevěřil tomu, jak mě může cizí člověk tak dobře znát.
Několikrát jste potvrdila to, co v sobě cítím, jen jsem to nedokázal pojmenovat nebo přijmout za své. Přimělo mě to znovu přemýšlet o tom, kde jsem se na své cestě ztratil a zapomněl na to, co nyní hledám. Jak se stalo, že to tak moc potlačuji, namísto toho abych to nechal proudit ven.
Pomohlo mi to otevřít oči a začít jednat. Dary jsou napsány opravdu jasně a defacto ihned mi pomohly v uvědomění si určitých, pro mě důležitých věcí.
Rád se o volných chvílích vracím k vašemu textu, abych si vše znovu připomněl. Připomněl si to, kdo jsem a už znovu nesešel z cesty.
Touto zprávou Vám chci opravdu hodně moc poděkovat. Máte opravdu dar! Neříkám to jen tak nadarmo, jelikož je pro mě osobní recenze tou nejlepší formou reklamy, tak vás hodlám doporučovat dále, jelikož to opravdu stojí za to!"
David Š.
"Na Kristýnku jsem narazila akorát včas, když jsem řešila, co doopravdy má duše potřebuje a kým jsem. Po zjištění, že Kristýnka nabízí službu "Dary duše", byla volba jasná.
Načtení mých darů mě utvrdilo v tom, co jsem o sobě trochu tušila a Kristýnka to pojmenovala správnými slovy a vše hezky vysvětlila.
Její dar a citlivost jsou neskutečné a nesmírně si Kristýnky vážím, její práce je pečlivá a dělaná s opravdovou láskou a pokorou. Považuji to za zázrak!"
Martina V.
"Celých 45 stránek je nabito cennými informacemi a určitě si je budu číst často znovu. Často jsem si při čtení říkala: Ano, to je přesně ono, tak to je. Byl to velmi silný pocit potvrzení. Když jsem si od vás nechávala načíst první dva dary velmi mě to posunulo ale tenhle detailní popis je bomba. Velmi se mi líbilo závěrečné shrnutí a vzkaz, při kterém jsem měla opět slzy v očích! Určitě doporučuji všem, kteří se chtějí posunout na své cestě sebepoznání. Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za to co děláte!"
Anička B.

Dost už bylo tápání a hledání, kdo vlastně jsem. Dost už bylo pocitu, že sem nepatřím. Dost už bylo pocitu, že nemám co světu nabídnout. 

 

Poznání vaší duše vám dá hřejivý pocit přijetí. Chcete?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.