321661577_1497328630762226_7513227431895949428_n

A taky vím, že:

21
Chci žít v souladu se svou duší.

Co kdybyste pochopili

Jak funguje vaše energie

Pokud chcete žít v souladu s dary vaší duše, je potřeba nejprve poznat, jaké je:

  • přirozené nastavení vaší duše,
  • kde se nacházíte teď,
  • kde leží váš potenciál, ke kterému můžete směřovat.

Jaké jsou vaše dary, talenty a přednosti

Prohlubovat to, na co máte přirozeně předpoklady, je mnohem snažší, efektivnější a přináší to pocit naplnění.

Praktické kroky, jak své dary posílit

Co kdybyste věděli, jaké je vaše poslání, co vám půjde snadno, s naprostou lehkostí?

Co kdybyste znali to, co vám přinese v životě největší hojnost?

Co kdyby to bylo celou dobu ukryté ve vás? 

Co kdybyste znali praktické kroky, jak své dary aktivovat? 

Kdo jsem?

Moje jméno je Kristýna Charvátová a jsem citlivá spojka mezi nebem a Zemí. Vidím v lidech jejich dary a potenciál, který si oni sami zatím neuvědomují.

Ukazuji svým klientům, jak mohou žít v souladu s dary a potenciálem duše tak, aby byli šťastní a život jim dával smysl. Aby využívali to, co dostali do vínku a netrápili se ve slepých uličkách.

Sama jsem se nechtěla smířit s tím, že můj život nemá smysl. Dlouho jsem ho ani já sama neviděla, což mě frustrovalo.

Dnes na dálku komunikuji s dušemi lidí, kteří prahnou po nalezení svého poslání, darů a nejvyššího potenciálu duše. Jsem šťastná, že se jim to díky mnou načteným informacím daří.

Chcete taky znát důvod, proč jste tady a znát směr, kterým se dál rozvíjet?

3 kroky k naplnění vašeho potenciálu

1. napojení na vaši duši

Napojím se na dálku na vaši duši a zeptám se jí, jaké jsou její dary a talenty. Proč se sem narodila? Jaké je její poslání?

Kde leží její nejvyšší potenciál a jak ho prakticky dosáhne? Co jí přinese největší hojnost? Co ji baví? Jaké jsou její výzvy? Na co si dát pozor?

2. mapa na cestu životem

Všechny informace ohledně jednotlivých darů a poslání, které mi duše řekne, vám zprostředkuji a vysvětlím pomocí videí.

Dozvíte se, na co máte přirozeně talent, předpoklady a kde leží váš největší potenciál hojnosti.

3. prohloubení vašich darů

Díky pochopení, proč jste tady a co si vaše duše přeje prožít, se vaše dary prohloubí. 

Spoustu věcí se vám potvrdí a vy uvidíte jasnou cestu, kudy směřovat a jak svůj potenciál naplňovat. Duše vás zná nejlépe a ví, co hravě zvládnete.

0 +

klientek už zná dary a potenciál své duše

0 +

hodin jsem strávila komunikací s dušemi a anděly

0 +

odpovědí jsem za svou spirituální praxi načetla a předala

Načtení darů vaší duše

3 990 Kč

Poznání darů, talentů, potenciálu, poslání i výzev vaší duše pro skutečný osobnostní posun.

Co říkají moji klienti o načtených darech duše?

Reference jsou většinou uvedeny pouze s křestním jménem. Vychází z e-mailů a zpráv, které mi nadšení klienti zaslali.
Dříve jsem dary duše sepisovala do textu, nyní posílám video nahrávky.

"Nejmilejší Kristýnko, načtené dary duše mi neuvěřitelně pomohly v tom abych přijala sebe samu takovou jaká opravdu jsem. I když jsem se dočetla neuvěřitelné věci, pro mě to bylo konečně ukotvení a nalezení svého středu.

Bez nadsázky, na tohle jsem čekala celý tento dosavadní život.

Více si věřím a k textu se opakovaně vracím. Pokaždé mě upozorní jiná část, která se mi třeba předtím zdála nedůležitá.

Jestli jsem předtím váhala zda do toho jít, tak mě teď trošku mrzí, že jsem tě neobjevila dřív. Konečně věřím v sebe. Děkuji!"
Terezka B.
"Začetla jsem se opět do načtených darů od Vás a myslím si, že tam je klíč k úspěchu. Čtu to stále dokola, s údivem rezonuji s každým slovem, chápu co v těch řádcích je napsáno a jak moc je to o mně. Jako kdybych četla úplně něco jiného než v létě. 🙂

Chtěla bych Vám proto teď poděkovat, protože jsem tento dar z počátku nedokázala dostatečně ocenit. Jsou tam věci, které o sobě vlastně vím, které znám, ale nebyla jsem schopná si je takto konkrétně uvědomit, uchopit, popsat tak, abych s nimi mohla dál pracovat.

A je to důležité v tom, že mi pomáhají k poznání toho, kdo jsem, kudy asi vede moje cesta, abych už nemusela běhat sem a tam jako zbloudilá ovečka."
Marcela Ch.
"Je až neuvěřitelné jak to všechno sedí a zapadá. Už vím proč se tak cítím a proč mě třeba ostatní ne vždy chápou.

Šla jsem do toho, protože jsem zrovna přemýšlela kam se po deseti letech s dětmi doma pracovně nasměrovat. Měla jsem neustále dilema.

Díky Vám jsem si uvědomila, že tu svou "realizaci" už vlastně žiju, že už na sebe nemusím tlačit, že bych něco měla, protože se to tak "normálně dělá".

Rozhoupala jsem se a přihlásila se na lektorský kurz, při kterém krásně využiju všechny své dary a taky zužitkuju vědomosti z posledních pár let. A hlavně už jsem uklidnila hlavu. Za to Vám moc děkuji!!"
Hanka S.
"Při čtení jsem se několikrát zastavil a přemýšlel jsem, kdy jsme se potkali a mluvili spolu, protože jsem nevěřil tomu, jak mě může cizí člověk tak dobře znát.

Několikrát jste potvrdila
to, co v sobě cítím, jen jsem to nedokázal pojmenovat nebo přijmout za své. Přimělo mě to znovu přemýšlet o tom, kde jsem se na své cestě ztratil a zapomněl na to, co nyní hledám. Jak se stalo, že to tak moc potlačuji, namísto toho abych to nechal proudit ven.

Pomohlo mi to otevřít oči
a začít jednat. Dary jsou napsány opravdu jasně a defacto ihned mi pomohly v uvědomění si určitých, pro mě důležitých věcí.

Rád se
o volných chvílích vracím k vašemu textu, abych si vše znovu připomněl. Připomněl si to, kdo jsem a už znovu nesešel z cesty.

Touto zprávou Vám chci opravdu hodně moc poděkovat. Máte opravdu dar!

Neříkám to jen tak nadarmo, jelikož je pro mě osobní recenze tou nejlepší formou reklamy, tak vás hodlám doporučovat dále, jelikož to opravdu stojí za to!"
David Š.
"Dobrý den Kristýno,obrovsky moc Vám děkuji za načtené Dary duše 💗

Veškeré informace jsem si přečetla několikrát a musím se přiznat, že jsem kolikrát přes slzy neviděla. Bylo to, jako byste popsala moje nejskrytější pocity, myšlenky a bolístky. Kolikrát jsem si ptala sama sebe "to není možný, jak to víte" nebo jsem si říkala "já to věděla a cítila".

Několikrát jsem se své dušičce omluvila za to, že jsem přehlížela její volání, že jsem několikrát tu cestu vzdala a pak se obloukem zase vracela, že jsem nebyla připravená a bála se....všechny dary na mě sedí, více či méně mě provází životem a neustále se mi vrací situace, které mě k darům vedou.

Od začátku tohoto roku si připadám jako na horské dráze, energie se ve mě neskutečně hromadí, graduje a vím, že tentokrát už prostě necuknu, což jsem dušičce slíbila. Celé čtení mě velmi emočně zasáhlo a úplně nejvíc jsem prožívala závěrečný vzkaz 🍀

Díky Vám se můžu více přiblížit své dušičce a společné cestě, jsem opravdu vděčná za to, že jsem se na Vás obrátila.

Ještě jednou Vám moc děkuji, děkuji, že svým darem pomáháte ostatním. Co nejdříve to půjde, tak si od Vás nechám načíst jméno duše a dary duše pro svou dceru. S láskou a vděčností.
Andy R.

Možná vám teď běží hlavou

Ale Kristy, už jsem zkoušela horoskopy, výklady karet, human design a stále nevím, kdo jsem.“

Chápu. Poznání darů, poslání a potenciálu vaší duše přináší skutečný posun, protože se na odpovědi ptám přímo vaší duše

Duše vás zná nejlépe, proto vám taky nejlépe poradí, jak vaše dary znovu probudit a vrátit se na cestu duše, ze které jste se v důsledku životních okolností odklonili.

Když se budete řídit radami vaší duše a pochopíte, co vám říká, váš život se jako mávnutím kouzelného proutku může začít postupně proměňovat do větší lehkosti, flow, hojnosti a ještě vás to bude bavit.

Představte si, že:

Nejčastější dotazy

Ne, není to potřeba. Dary vaší duše vám mohu načíst i bez vaší přítomnosti. Pracuji spolehlivě na dálku, v energetickém napojení přímo na vaši duši. Vás to v ničem neovlivňuje, není potřeba si domlouvat termín.

Jakmile budu mít načtené vaše dary, pošlu vám odkazy na jednotlivá videa na e-mail.

Po přijetí platby za vaši objednávku vám do pár dní na základě napojení na vaši duši načtu dary, poslání a potenciál vaší duše. Otázky na jiná témata nejsou zahrnuté ve službě dary duše.

Budu potřebovat pouze vaše jméno, příjmení a datum narození, na základě kterého se napojím na dálku na vaši duši. Objednávku můžete vyplnit níže.

Dary duše u dětí nenačítám. 

Pro dospělé dary mohu načíst, ale jen s jejich výslovným souhlasem. Posílám je pouze tomu, koho se týkají na jejich e-mail, informujte mě o tom, prosím předem na e-mail.

Ano, lze platit i v EUR na eurový účet kliknutím ZDE.

Dost už bylo tápání a hledání, kdo vlastně jsem. 

Dost už bylo pocitu, že sem nepatřím. 

Dost už bylo pocitu, že nemám co světu nabídnout. 

Poznání vaší duše vám dá hřejivý pocit přijetí. Chcete?

Co říkají moji klienti o načtených darech duše?

Reference jsou většinou uvedeny pouze s křestním jménem. Vychází z e-mailů a zpráv, které mi nadšení klienti zaslali.
Dříve jsem dary duše sepisovala do textu, nyní posílám vide nahrávky.

"Nejmilejší Kristýnko, načtené dary duše mi neuvěřitelně pomohly v tom abych přijala sebe samu takovou jaká opravdu jsem. I když jsem se dočetla neuvěřitelné věci, pro mě to bylo konečně ukotvení a nalezení svého středu.

Bez nadsázky, na tohle jsem čekala celý tento dosavadní život.

Více si věřím a k textu se opakovaně vracím. Pokaždé mě upozorní jiná část, která se mi třeba předtím zdála nedůležitá.

Jestli jsem předtím váhala zda do toho jít, tak mě teď trošku mrzí, že jsem tě neobjevila dřív. Konečně věřím v sebe. Děkuji!"
Terezka B.
"Moc vám děkuji za načtení darů. Při čtení jsem z toho měla husí kůži jak to se mnou rezonovalo. Člověk začíná najednou chápat sebe a vše kolem mě.

Člověk může dary používat vlastně i když to neví, ale když to najednou vidí napsané a čte si, jaké dary duše má a jak s nimi může vlastně pracovat, tak je to prostě neuvěřitelné.

Když jsem si dary četla, tak jsem si říkala, že je to prostě neuvěřitelné, protože taková opravdu jsem.

Když jsem zjistila, že specializaci duše mám etiku, tak jsem si řekla, že to na mne přesně sedí. Hodně se dívám na to, jak se lidé chovají a často tomu nerozumím, protože jednám podle toho jak by se mělo.

A závěrečný vzkaz od andělů je prostě pohlazení po duši. 🥰 Andělé prostě vždy ví, co mají nám lidem vzkázat.

Díky darům už vím, na čem mohu pracovat a jak se můžu dál posunout. Je super, že tohle děláte."
Natálie Ch.
"Milá Kristýnko, mnohokrát děkuji, musím to zpracovat, hodně informací.

Krásně vypracované
, úplně jsem se našla v tom, že ráda natáčím videa a komunikuji a učím a motivuji druhé, o dalších darech jsem nevěděla a jsem mile překvapena.

Děkuji, děkuji, děkuji, už vím, kde mám na sobě zapracovat."
Jana S.
"Přiznám se, že jsem text četla asi dvacetkrát, než to poslání ke mně začalo mluvit. Při prvním čtení jsem si říkala, že vlastně pořád nevím, proč jsem tady na Zemi, jaký to má smysl.

Po několika dalších čtení, mi došlo, že je to všechno obsaženo v prvních dvou větách 😀 Jsem tady, abych tvořila svůj život bez omezení, cože je vlastně skvělý.

Je to vlastně o tom vyjádřit sebe, tu jedinečnost. Když si uvědomuju své dary, tak je můžu rozvíjet a tím najít sama sebe. A to je to, proč tu jsem.

Vždycky jsem si myslela, že Země je šílené místo. O čem to tady vlastně je a co tady dělám? Musí se řešit práce, rodina, bydlení...Ale vlastně mě nenapadlo, že je to celé jen o mě 🙂 Opravdu jste vystihla podstatu věci, je to až neuvěřitelné.

Hodně mě dojal závěrečný vzkaz od andělů. Především to, že si mám život užívat a že jsem na planetu Zemi tuze chtěla. Dost často si totiž připadám, že sem vůbec nepatřím, což zase nejspíš souvisí s reinkarnací z planety Sírius.

Určitě se ke čtení budu často vracet a vždycky najdu něco, co mě překvapí. Mockrát Vám děkuju za Vaše moudré napojení a přeji spoustu spokojených klientů."
Jitka K.
"Začetla jsem se opět do načtených darů od Vás a myslím si, že tam je klíč k úspěchu. Čtu to stále dokola, s údivem rezonuji s každým slovem, chápu co v těch řádcích je napsáno a jak moc je to o mně. Jako kdybych četla úplně něco jiného než v létě. 🙂

Chtěla bych Vám proto teď poděkovat, protože jsem tento dar z počátku nedokázala dostatečně ocenit. Jsou tam věci, které o sobě vlastně vím, které znám, ale nebyla jsem schopná si je takto konkrétně uvědomit, uchopit, popsat tak, abych s nimi mohla dál pracovat.

A je to důležité v tom, že mi pomáhají k poznání toho, kdo jsem, kudy asi vede moje cesta, abych už nemusela běhat sem a tam jako zbloudilá ovečka."
Marcela Ch.
"Dary duše jsou určitě přímé a krásné poselství, plné upřímnosti a světla. I když to člověku nemusí dávat ze začátku vše smysl, tak zároveň ucítí velkou pravdu. Pravdu o sobě, pravdu kterou hned ucítí u srdce❤.

Určitě je to skvělá volba v případě, že člověk tápe a neví, a neustále se ptá PROČ, hledá odpovědi na to proč tu je, nebo kterým směrem se vydat 🙂."
Anička B.
"Krásný den,💛 manžel byl tak nadšený, že ihned po přečtení mi o tom nechtěl ani říct, chtěl to nejprve vstřebat, to jsem respektovala. ☺️

Bylo vidět, že to v něm zanechalo stopu, že najednou spoustu věcí začalo dávat smysl a jak se říká, měl brouka v hlavě, takže byl ponořený do svého nitra, což bylo krásné vidět, jak mu je tam dobře.

Pak se postupně rozmluvil a začal sdílet a bylo vidět, jak vše do sebe zapadá, jak si dokázal uvědomit souvislosti, třeba i z posledních let, proč co bylo, jak bylo… a hlavně to uvědomění, kde a jak může jeho duše byt opravdu šťastná 💛

Jsem si jistá, ze tento dárek pro něj znamenal mnoho a navždy bude a ráda bych dary duše doporučila jako nejlepší možnou investici do sebe nebo nejlepší možný dárek pro milovaného, který je připraven ☺️.

Mockrát vám děkuji za sebe i manžela, protože opravdu je jiný a já vím, cítím, že už se věci začínají měnit k lepšímu ❤️."
Tereza Š.
"Měla jsem možnost vyzkoušet spojení s duší, dary i jméno duše. Vše mi neskutečně pomohlo. Už ve chvíli, kdy jsem odeslala objednávku s otázkami, se mi začaly v životě otevírat dané témata. Vše pracovalo na vyšších úrovních a čistilo se.

Jakmile mi přišly odpovědi, do týdne zapadly na své místo a to, s čím jsem se přes rok nedokázala tak uplně vypořádat, najednou bylo jasné a zřejmé. Uviděla jsem jasně cestu, kolem které jsem celou dobu jen kroužila.

Dary mé duše přesně odpovídají tomu, co o sobě vím, kde se cítím dobře a také korespondují s mými úkoly z Atlanské kabaly."
Martina V.
"Je až neuvěřitelné jak to všechno sedí a zapadá. Už vím proč se tak cítím a proč mě třeba ostatní ne vždy chápou.

Šla jsem do toho, protože jsem zrovna přemýšlela kam se po deseti letech s dětmi doma pracovně nasměrovat. Měla jsem neustále dilema.

Díky Vám jsem si uvědomila, že tu svou "realizaci" už vlastně žiju, že už na sebe nemusím tlačit, že bych něco měla, protože se to tak "normálně dělá".

Rozhoupala jsem se a přihlásila se na lektorský kurz, při kterém krásně využiju všechny své dary a taky zužitkuju vědomosti z posledních pár let. A hlavně už jsem uklidnila hlavu. Za to Vám moc děkuji!!"
Hanka S.
"Při čtení jsem se několikrát zastavil a přemýšlel jsem, kdy jsme se potkali a mluvili spolu, protože jsem nevěřil tomu, jak mě může cizí člověk tak dobře znát.

Několikrát jste potvrdila
to, co v sobě cítím, jen jsem to nedokázal pojmenovat nebo přijmout za své. Přimělo mě to znovu přemýšlet o tom, kde jsem se na své cestě ztratil a zapomněl na to, co nyní hledám. Jak se stalo, že to tak moc potlačuji, namísto toho abych to nechal proudit ven.

Pomohlo mi to otevřít oči
a začít jednat. Dary jsou napsány opravdu jasně a defacto ihned mi pomohly v uvědomění si určitých, pro mě důležitých věcí.

Rád se
o volných chvílích vracím k vašemu textu, abych si vše znovu připomněl. Připomněl si to, kdo jsem a už znovu nesešel z cesty.

Touto zprávou Vám chci opravdu hodně moc poděkovat. Máte opravdu dar!

Neříkám to jen tak nadarmo, jelikož je pro mě osobní recenze tou nejlepší formou reklamy, tak vás hodlám doporučovat dále, jelikož to opravdu stojí za to!"
David Š.
"Na Kristýnku jsem narazila akorát včas, když jsem řešila, co doopravdy má duše potřebuje a kým jsem. Po zjištění, že Kristýnka nabízí službu "Dary duše", byla volba jasná.

Načtení mých darů mě utvrdilo v tom, co jsem o sobě trochu tušila a Kristýnka to pojmenovala správnými slovy a vše hezky vysvětlila.

Její dar a citlivost jsou neskutečné a nesmírně si Kristýnky vážím, její práce je pečlivá a dělaná s opravdovou láskou a pokorou. Považuji to za zázrak!"
Martina V.
"Doporučuji službu spojení se svou duší a dary duše. Všechno na mě sedělo. Je až k neuvěření, jak skvělé máte napojení."
Daniela V.
"Celý dokument je nabitý cennými informacemi a určitě si je budu číst často znovu. Často jsem si při čtení říkala: Ano, to je přesně ono, tak to je. Byl to velmi silný pocit potvrzení.

Když jsem si od vás nechávala načíst první dva dary velmi mě to posunulo ale tenhle detailní popis je bomba. Velmi se mi líbilo závěrečné shrnutí a vzkaz, při kterém jsem měla opět slzy v očích!

Určitě doporučuji všem, kteří se chtějí posunout na své cestě sebepoznání. Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za to co děláte!"
Anička B.
"Dobrý den Kristýno,obrovsky moc Vám děkuji za načtené Dary duše 💗

Veškeré informace jsem si přečetla několikrát a musím se přiznat, že jsem kolikrát přes slzy neviděla. Bylo to, jako byste popsala moje nejskrytější pocity, myšlenky a bolístky. Kolikrát jsem si ptala sama sebe "to není možný, jak to víte" nebo jsem si říkala "já to věděla a cítila".

Několikrát jsem se své dušičce omluvila za to, že jsem přehlížela její volání, že jsem několikrát tu cestu vzdala a pak se obloukem zase vracela, že jsem nebyla připravená a bála se....všechny dary na mě sedí, více či méně mě provází životem a neustále se mi vrací situace, které mě k darům vedou.

Od začátku tohoto roku si připadám jako na horské dráze, energie se ve mě neskutečně hromadí, graduje a vím, že tentokrát už prostě necuknu, což jsem dušičce slíbila. Celé čtení mě velmi emočně zasáhlo a úplně nejvíc jsem prožívala závěrečný vzkaz 🍀

Díky Vám se můžu více přiblížit své dušičce a společné cestě, jsem opravdu vděčná za to, že jsem se na Vás obrátila.

Ještě jednou Vám moc děkuji, děkuji, že svým darem pomáháte ostatním. Co nejdříve to půjde, tak si od Vás nechám načíst jméno duše a dary duše pro svou dceru. S láskou a vděčností.
Andy R.
"Když jsem si dary četla po několikáté, naskočila mi do hlavy tato slova: "Jsem krásná duše jako všechny ostatní. Zasloužím si lásku, péči a přijetí. Jsem sama sebou a mám své místo na Zemi".

Uvědomila jsem si, že vlastně vůbec nechápu, proč si pořád nadávám, říkám si, že jsem blbá, nemožná atp. Vždyť k tomu vlastně nemám vůbec žádný důvod, má duše si nezaslouží takové zacházení. A přesně tohle zacházení mou duši žene do disharmonie a neklidu. Nastal čas to změnit.

Děkuji moc za laskavost, s jakou je to pojato a i teoretickým vysvětlením, co která věc znamená a jak funguje, i to mi pomáhá to lépe uchopit, pochopit a zpracovat.

Rozhodně to není nic, co chci slyšet, ale co potřebuji slyšet.
Je to dost osvobozující. Přála bych si, abych je mohla využít naplno a se vší parádou využít svůj potenciál své vlastní duše.

Snad mi k tomu bytosti posvítí na cestu a jednou to dokážu. I když ale nemohu se naučit to, co už dávno umím, to mohu jen znovuobjevit a začít plně používat, odemknout si to a věřit v to. Moc děkuji za načtení mých darů."
Ellen Jana F.
"Dobrý den, Kristýnko, mockrát vám děkuji za načtení informací, bylo to opravdu pohlazení po duši, spoustu věcí jsem si uvědomila a je neskutečné, jak to "sedlo"."
Andrea J.
"Ďakujem veľmi pekne za spísanie a sprostredkovanie informácií o mojej duši. Je to veľmi hlboké, komplexné a pravdivé, a určite mi to veľmi pomôže v mojom ďalšom živote. Ešte raz ďakujem a prajem krásne dni. ❤ "
Andrea V.
"Dobrý den, milá Kristýnko, děkuji Vám z celého srdce za načtení mých darů duše. Četla jsem se zatajeným dechem. Musím říct, že jsem hodně z toho cítila a na nejhlubší úrovni věděla celý život. Jen jsem asi v nějakou chvíli sešla z cesty a ztratila se. Děkuji, že Vy své dary žijete, protože bez Vaší práce bychom my ostatní tápali a ztráceli zbytečně čas. Jste mou velkou inspirací, Kristýnko, jak je možné i s vysokou citlivostí žít pěkný a naplněný život. Děkuji Vám."
Sylvia M.