Test Jste vysoce citliví? + 5 rad, jak se s tím vypořádat v každodenním životě

Test citlivosti má přes 500 stažení.

Co na e-book zdarma říkají lidé, kteří ho už četli?

"Tak to musím napsat! Tento e-book mě skutečně dostal! Po celou dobu čtení mi běhal mráz po zádech!
Děkuji Kristýnce, že dokázala pojmenovat velmi jemné a nenápadné pocity a projevy lidí, kteří jsou obdařeni citlivým vnímáním a vytvořila TEST pro zjištění tohoto „fenomenu“.
Líbí se mi, že se k němu staví pozitivně, jako k daru a ví, díky vlastní zkušenosti, jak ho zvládnout. Přijetí zvýšené citlivosti je hodně spojeno se sebeláskou a sebepřijetím, což krásně autorka doplňuje svou terapií pomocí Bachových květových esencí a terapií - FEN kineziologií. Já bych tedy neváhala!"
Reference test vysoké citlivosti - hypersenzitivity
Jája Janouchová
www.jajajanouchova.cz
"Měla jsem pocit, jako kdyby Kristýna v eBooku popisovala můj vlastní příběh. Také jsem od dětství měla pocit, že jsem "jiná", nerozuměla tomu a bojovala kvůli tomu s pocity méněcennosti. Když jsem se před pár lety dozvěděla o vysoce citlivých lidech, najednou mi vše zapadlo do sebe. Díky eBooku můžete i vy zjistit, zda patříte "k nám" a jak s tím pracovat. Už se moc těším na kurz."
Test vysoké citlivosti - reference
Martina Kužmiaková
www.cestujapomahej.cz
"Kristínka, s nadšením som si stiahla tvoj ebook, a po prečítaní som ešte nadšenejšia. Plánovač odpočinku je úžasný. Je to geniálny nápad, určite mnohým citlivým a vnímavým ľuďom pomôže. Dnes ma namotivoval venovať sa po práci sebe a oddýchnuť si. 🙂
Plne súznim s tvojimi slovami. Aj mne veľmi pomohlo zistiť, že nie som divná, iba citlivá. A s tým sa dá žiť a dokonca vychutnať si ho. Lebo cítime intenzívne nielen negatívne emócie, ale aj tie pozitívne :-)"
Jak zjistit jestli jsem vysoce citlivá - hypersenzitivní - test citlivosti
Katka Jurdíková
https://katka-jurdikova.sk
"Tento e-book mě zaujal už svým názvem, ale že se v něm tolik najdu, jsem nečekala. Spíš jsem to brala, že jsem introvert, přecitlivělá … apod.
Vše je krásně poutavě napsané, četla jsem skoro jedním dechem. A 5 rad, jak se s tím vypořádat v každodenním životě jsou krásným, jednoduchým návodem, na co se vědoměji zaměřit. Pro stejně naladěné lidi můžu jen doporučit. 😉"
Vysoká citlivost, hypersenzitivní lidé, jak brát citlivosti jako dar
Petra Slámová
www.petraslamova.cz
"E-book je skvělým průvodcem, pokud si připadáte mezi lidmi nepatřičně, připadá vám, že vám nerozumí a vy máte kvůli tomu pocit, že "nezapadáte" a jste zkrátka někde jinde a můžete se cítit smutní a odstrčení.
V takovém případě je skvělé mít v ruce malého průvodce pro začátky pochopení toho, že jste naprosto v pořádku, s čímž vám může pomoct právě tento e-book od Kristýny.
Čte se snadno a její sdílení a tipy mohu sama jako velmi citlivý člověk doporučit. Kdyby taková příručka existovala v době mého dětství, aby nakoukli i rodiče a třeba i učitelé na ZŠ a řekli si: "Aha, je jich víc a opravdu se cítí tak a tak..", myslím, že by to pomohlo oběma stranám k lepšímu pochopení."
Jak poznat vysoce citlivého člověka, jak poznat přecitlivělého člověka, proč jsem tak přecitlivělá
Markéta Kudrnová
studentka
"Dobrý den paní Charvátová, moc se mi Vaše kniha líbila a ano kromě asi 4 odpovědí mi vyšlo, že jsem hypersenzitivní, až mne to velmi překvapilo. Zatím jsem nic takového neaplikovala, neboť jsem v požehnaném stavu s dvojčátky, ale opravdu si to sedlo
Krásná kniha, jsem z ní nadšená opravdu a děkuji Vám za další jiný náhled sama na sebe. Děkuji Vám ještě jednou. "
Proč jsem vysoce citlivá, jak brát přecitlivělost jako dar, přecitlivělá, hypersenzitivní
Anna Frnková
mateřská