Ochranná meditace bublinka

Načerpejte energii a prožijte den podle svých představ.

kristyna charvatova ochranna meditace bublinka

Chvíli poté, co se mi otevřel dar jasnovědění, mi vyšší síly vnukly tuto meditaci. Bylo to v době, kdy jsem vyčerpáním padala na pusu. Během pár minut mě tato meditace tak nabila energií, že mě ani blízcí nepoznávali. Najednou jsem toho zvládla mnohem více, proto ji využívám dodnes. A nyní přišel čas se s vámi o ní podělit.

bublinka ochranná meditace

Ochranná meditace

Meditace, která vás napojí na nekonečný zdroj energie a vytvoří vám ochranu po celý den tak, abyste se mohli v klidu věnovat všemu, co chcete a užívali si to.

načerpání energie, napojení na zdroj, ochranná meditace bublinka

Jaká meditace je?

Tato meditace hodnotu má nevyčíslitelnou, po ní rozkvetete. Dá se používat každodenně.
Trvá jen chvíli, ale účinky jsou skvělé.
S ní neuděláte krok vedle a hlavně se napojíte. 

Co vám meditace přinese?

Často se ptáte

Co můžu očekávat?
Po zaplacení vám na e-mail přijde odkaz s nahrávkou, kterou si můžete stáhnout a pustit.

Co to je vizualizace?
Jedná se o ochrannou vizualizaci, což je mnou mluvená nahrávka s jemnou hudbou, ve které vás slovem provádím tím, co si máte představovat. 

Jak často meditaci poslouchat?
Doporučuji každý den. Je to každodenní investice do sebe, která výrazně zlepší kvalitu vašeho dne.

Proč se jmenuje ochranná?
Díky této meditaci si udržíte svou vlastní energii. Ochrání vaše energetické pole tak, abyste mohli být sami sebou. To je nezbytné hlavně pro vysoce citlivé. 

Je vhodná i pro začátečníky?
Ochranná meditace (vizualizace) je vhodná i pro úplné začátečníky, kteří nemeditují. Je rychlá, zabere jen 6,5 minuty, není k ní potřeba nic speciálního a zvládne ji každý. 

Jak s meditací začít?
Prvních pár poslechů doporučuji dělat, když nikam nespěcháte, abyste měli dostatek klidu a mohli se soustředit. 

Čím častěji ji budete dělat, tím ji lépe budete znát a časem už můj nahrávkový doprovod možná nebudete potřebovat a zvládnete ji během půl minutky sami. Efekt bude stále skvělý.

Jak to může fungovat?
To, co si představujete, se propisuje do reality, proto účinky ucítíte i reálně.

Přečtěte si, co o ochranné meditaci říkají ostatní

"Musím říct, že mi hodně pomáhá Bublinka. Ráno s ní vstávám, někdy jde dobře, jindy hůř, ale funguje moc dobře. Cítím se daleko lépe, mám mnohem víc energie přes den a nemám potřebu přes den spát a bez problému vydržím celý den. Za to jsem opravdu moc vděčná, funguje to rychle a ten pocit je skvělý. 🙂 Děkuji za ni."
Marcela Ch.
"Po meditaci jsem měla pocit jako bych rozkvetla. Vrátila se mi energie, kterou jsem někde životem ztratila. Ta meditace mě vrací k mému pravému já, které už nemělo sílu se projevit. Díky rozproudění energie už tam zase jsem, děkuji a přeji ji všem."
Tereza K.
"Meditace mi dělá moc dobře. Ráda se tvým hlasem nechávám vést a je to pro mě takové příjemné naladění na celý den. Hned nato si nahlas s tebou přeříkávám i afirmace - moc fajn bonus. 🥰👍"
Petra P.
"Váš radostný hlas v bublince i afirmacích je doslova nakažlivý."
Hanka N.
"Bublinka je velice uklidňující, včetně Vašeho příjemného hlasu, který je také velmi uklidňující. Z mého pohledu, jakoby se člověku vlévá do těla klid a energie. Celkově na mne působíte velice klidným, dobrým a příjemným dojmem."
Roman V.
"Vaše meditace je úžasná, láskyplná. Plná světla a krásy."
Verča K.
"I přes to, že nejsem zaměřený na spirituální směr a nemedituji, tak jsem byl mile překvapen, když jsem meditaci poprvé vyzkoušel. Doslova mě nabila energií a dokonce mě přestaly bolet svaly na zádech, se kterými mívám po ránu potíže. Cítím se lehčí a šťastnější, tuhle meditaci bych doporučil tak polovině zeměkoule. Přínosná může být opravdu všem."
Aleš

Dost už bylo rytí pusou o zem z nedostatku energie. 

Dost už bylo překračování vašich hranic ostatními lidmi.  

Ochranná meditace vám vytvoří bezpečný přístav, ve kterém můžete být plně sami sebou 
a napojeni na univerzální energii.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.