Očistný rituál přijatý z Vesmíru

Zahoďte trápení a vydejte se vstříc šťastnému životu.

Zažíváte negativní pocity a ani nevíte proč? Vyskakují vám v mysli stále podobné scénáře?

Máte v sobě nezpracovaný stres, který vám bere radost ze života?

Hledáte osvědčený způsob, jak si můžete sami pomoct s tím, co vás tíží?

kristyna charvatova vysoka citlivost citlivka citlivi lide

 Tak to jste tady správně. Vyšší síly mi totiž nadiktovaly přesný postup na rituál, díky kterému se svých obtíží jednoduše zbavíte. 

Kdo pro vás rituál vytvořil?

Dnes dělám to, co mi dává smysl – pomáhám lidem transformovat jejich život tak, aby již nezažívali to, čím jsem si sama prošla. Dřív jsem se snažila svou zranitelnost a citlivost schovávat, roky jsem se vnitřně trápila. Podvědomí mi našeptávalo, že bude bezpečnější nic neříkat a nikým nebýt, aby mi nebylo ještě hůř.

Když jsem začala pomáhat lidem, prohloubila se ještě více má empatie a citlivost. Díky tomu jsem se napojila na sebe a začala jsem také důvěřovat vyššímu vedení. Vždycky jsem obdivovala lidi, kteří mají nadpřirozené schopnosti. V koutku duše jsem si to přála také umět.

A pak to přišlo, po více než 10 letech práce na sobě se mi otevřel dar jasno vědění. To znamená, že se umím napojit na vyšší síly, na láskyplnost a moudrost Vesmíru, která mi předává důležité informace. V jednom ze spojení mi předaly tento rituál a opakovaně mě žádali, abych ho předala co nejvíce lidem.

spojeni s dusi kristyna charvatova channeling akasicke zaznamy duse vesmir moudrost nadhled

V čem je očistný rituál tak skvělý?

Návod na očišťující rituál přijatý z vesmíru

Očistný rituál je podobný práci na zahradě. Nejprve investujete čas, překonáte nástrahy a pak již sklízíte ovoce v podobě úlevy.

Na chvilku se zasněte a ...

Představte si, že se do vašeho života vrátí lehkost. Promítne se to do všech oblastí vašeho života – partnerství, výchovy dětí, do práce, psychické pohody i koníčků. 

Prociťte si, jaké by to bylo, kdybyste znali způsob, jak si můžete efektivně pomoct sami, nemusíte nikam jezdit, objednávat se a nepotřebujete k tomu nikoho dalšího.

A jak je to s cenou?

Postupně mi vyšší síly vnukávaly další vychytávky a podrobnosti, kterými bych mohla rituál vylepšit a účinek tím znásobit

A tak je tady, v online formě, dostupný pro všechny kdykoliv a kdekoliv. 

Za cenu, která odpovídá přibližně hodinové masáži, dostanete jednoduchý návod, který využijete mnohokrát.

Rituál, který dokáže doslova transformovat váš život. Rozpustit obavy, stres, nejistotu a přeměnit ji na lásku, lehkost a volnost. Zní to neuvěřitelně? Přesvědčte se sami.

CENA 990 Kč

Co získáte?

navod na ocistujici ritual přijaty z vesmiru

Možná vám vrtá hlavou

Co na rituál potřebujete?

Bude potřeba investovat pouze svůj čas. 

Rituál vám zabere minimálně 20 minut, až několik hodin (pokaždé to může být jiné). Zvládnete ho udělat doma sami, nebo se můžete vydat ven. Stačí vám k němu běžné vybavení domácnosti, nic speciálního není potřeba. 

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Co když zjistíte, že rituál není pro vás?

Záleží mi na tom, abyste byli s rituálem spokojeni a opravdu vám pomohl
Pokud se vám během prvních 14 dní bude zdát, že rituál není pro vás, bez otázek vám vrátím peníze.

Bonusy

Rozhodla jsem se poslechnout vyšší síly a rituál lidstvu předat. Rituál však není v přesně takové formě, jakou mi původně nadiktovaly. Ony ho totiž postupem času vylepšovaly, takže je ještě podrobnější a lepší, než jsem klientce psala do vzkazu.

navod na ocistujici ritual přijaty z vesmiru

Bonusové vychytávky, jak sílu rituálu znásobit

Postupně mi vyšší síly vnukly další vychytávky, kterými bych účinek rituálu mohla ještě podpořit

A ty jsem se rozhodla vám vložit do bonusu, ať z rituálu můžete vyždímat maximum

Přece si je nenechám pro sebe.

videa

Nahraná videa

Kromě přehledného e-booku, jsem pro vás natočila i videa, ve kterých vás provedu celým rituálem tak, abyste na nic nezapomněli.

Celkově mají videa téměř hodinu. Pro větší přehlednost jsem je rozdělila do kratších videí, takže si můžete jednoduše pustit tu část, kterou budete zrovna chtít.

Přečtěte si, co o rituálu říkají ostatní

"Rituál Kristýny Charvátové mne zastihl v době, kdy jsem řešila situaci pro kterou byl ideální.
Velmi zajímavé pojetí rituálu, které zvládne jednoduše každý z nás s pomocí pomůcek, které máme běžně doma k dispozici.
Rituál mohu jen doporučit, síla vesmírné energie je tu pro nás pro všechny, tak proč ji nevyužít, zejména, máme-li v ruce tak prima návod."
Michaela Kopecká
interiérová designérka
"Keď sa mi e-book dostal do ruky, bola som trošku skeptická. Nejakými očistnými rituálmi som si už prešla, tak som si nebola istá, či mi má ešte čo priniesť. Ale pustila som sa do rituálu a čo nasledovalo ma príjemne prekvapilo.

Cítila som, že je na čase všetky spomínané veci pustiť a po rituáli som sa cítila ľahšia, uvolnenejšia a s pocitom sily, že to dokážem zvládnuť a dostala som pomocnú ruku.

eBook odporúčam každému, kto sa nejakým spôsobom nachádza na križovatke života alebo ho niečo hlboko trápi, zmietajú ho emócie ale sám to nevie pomenovať. Ak si to dovolíme, tak sa dozvieme veci, ktoré by sme pravdepodobne nečakali."
Natália Balocká
spoluzakladatelka projektu pro děti
"Mnoho věcí a situací, které v eBooku popisuješ, se mi dějí v mém životě. Jako psycholog jsem si dokázala mnohé odvodit a vysvětlit. Mám dar empatie, intuice a předtuchy.
Tvůj očistný rituál je pro všechny inspirujícím návodem, jak si pomoci. Vysvětleno a také doporučeno udělat. To funguje. Vím, o čem mluvím. Jsem napojena na vesmír již 30 let."
Eva Dudová
výtvarnice a psycholožka
"Všimla jsem si, že ve videích je zachyceno více než v e-booku, intonace vašeho hlasu tam dodává věci, které nejsou v textu. To mě dokázalo lehce zklidnit.

Pustila jsem si k rituálu vaše instruktážní video a šla jsem podle něj, což mi docela pomáhalo, vedlo mě to. Hned po rituálu jsem se cítila o trochu lehčí.

Větší účinek jsem pocítila spíše až druhý den. Přestala jsem se cítit sklíčeně a byla jsem schopna vyzářit trošku lepší energie a pomoct tak druhému. Minimálně jsem v sobě objevila jeden ze svých talentů.

Vlastně mi došlo, že se mi po tom rituálu a odlehčení prohloubila citlivost, teda spíše zpřístupnila. Vyvolalo to kaskádový efekt, kdy jsem lásku mohla taky předávat.

Takže jo, nějakým záhadným způsobem to funguje. I menší očista stačila k tomu, abych v sobě mohla něco otevřít a očistit. Taky jsem se přestala cítit neužitečná a neschopná, což pro mě bylo naplňující a osvobozující."
Ellen Jana Fawkesová

Už déle věřím tomu, že v našem životě není žádná událost náhoda. Spojení s vyššími bytostmi mi to jen potvrdilo.

I to, že jste došli až sem, se stalo z nějakého důvodu.

Co když vás sem vyšší bytosti navedly proto, že tento rituál je přesně to, co vám pomůže cítit se zase šťastně a svobodně?

Není na co čekat,
objednejte si rituál právě teď.

navod na ocistujici ritual přijaty z vesmiru