Služby

Díky své vrozené citlivosti a napojení na vyšší moudrost (jasnovědění) vám dovedu efektivně pomoct s jakýmkoli problémem.

Písemně zpracované poznání zaslané na váš e-mail

Dary duse, specializace duse, puvod duse Kristyna Charvatova channeling akasicke zaznamy harmonizace duse

Poznejte, kým skutečně na úrovni duše jste a co vám jde nejlépe. Dozvíte se, jaké jsou vaše přirozené dary, talenty, schopnosti a co vaši duši nejvíce baví.

Vše vám přehledně sepíšu do PDF, abyste se k tomu mohli pohodlně vracet. Protože tohle je klíčové pochopení vaší energie, které pro vás bude platné již celoživotně.

Jmeno duse rozpomenuti mantra afirmace silove zvire channeling Kristyna Charvatova

Jméno duše je jedinečná osobní melodie, která vám pomáhá naplňovat svůj úkol na Zemi. Vytahuje váš energeticky výše, v souladu s vaším záměrem a životem snů.

Vše vám ráda sepíšu do PDF a pošlu na váš e-mail.

Spojení s vaší duší, akášické záznamy, vzkaz duše

Vrtají vám hlavou otázky, na které pořád neznáte odpověď?

Získejte odpovědi z vesmírného nadhledu, poznejte skutečnou příčinu toho, co řešíte a nejvhodnější cestu ven.

Nemáte-li čas a prostor hledat společný termín konzultace, pak je tato služba přímo pro vás. Zadáte otázky a já vám odpovědi pošlu v PDF na váš e-mail.

Online sezení

Harmonizace-duse-Kristyna-Charvatova-channeling-energeticke-cisteni-akasicke-zaznamy-terapie.

Online rozhovor (videohovor, nebo písemný chat) v reálném čase, ve kterém vám v napojení na vaši duši předávám její odpovědi na to, co vás trápí, nebo s čím si sami už déle nevíte rady. 

Vy se ptáte, já v napojení odpovídám tak, abyste problém pochopili v příčině a nalezli jsme tak tu nejefektivnější cestu ven, v souladu s vaší duší.

Není zde omezený počet otázek, můžete se ptát na různorodá témata.