Žijte své dary - minikurz

Vaše cesta k pochopení 6 masek, které vám berou každý den energii

Pracovní listy

Připravila jsem pro vás pracovní listy. Ze své učitelské praxe vím, že poslouchat minikurz je fajn, ale za pár dnů nevíte téměř nic. Když si však uděláte poznámky, zapamatujete si z přednášek mnohem více

Na každé video z minikurzu se vám bude hodit jedna stránka pracovního listu (mají 3 strany).

Pracovní listy – verze pro tisk

Pokud preferujete psát ručně, zde jsou pracovní listy dostupné ke stažení. 

Pracovní listy – editovatelná verze na počítači

Pracovní listy jsou editovatelné, tak do nich lze psát na počítači, když najede na pole pod nadpisy. Je potřeba si je stáhnout do počítače.

Jednotlivá videa jsou záznamy z minikurzu Žijte své dary, který proběhl ve FB skupině v únoru 2024. Proto se prosím nenechte zmást, když mluvím o konkrétních datumech, dnech, e-mailech, nebo o FB skupině, tyto informace se vás netýkají.

Hlavní důvody, proč nežijete své dary

Jak vznikla vaše duše? Co jsou dary a kvality duše? Jak vznikají zranění a masky na duši, které nám brání být sami sebou? 

Jaké jsou hlavní důvody, proč své dary stále nežijeme? Co nám skutečně brání a jaké to má dopady na náš život? To se dozvíte v tomto videu.

Navíc vám také povyprávím příběh, který se mi popravdě příliš sdílet nechtělo, ale andělé mi vysvětlili, že je to potřeba pro názornost a lepší pochopení. Věřím, že vám vysílání dodá spoustu souvislostí a uvědomění.

Typologie maskování duše I.

Maska samotářky, stydlivky a bojovnice

Podíváme se na první 3 masky (ze 6), které zakrývají zranění na vaší duši, konkrétně na samotářky, stydlivku a bojovnici.

Jaké zranění pod nimi leží? Jak se každá maska projevuje? Co nám bere a co se stane, když zranění zacelíme a masku sundáme?

To vše včetně příběhů z mého života a z mé načítací, i učitelské praxe se dozvíte v tomto videu.

Typologie maskování duše II.

Maska samaritánky, ledové královny a zrcadélka

Zaměříme se na masku samaritánky, ledové královny a zrcadélka + vám nasdílím možnost pokračování, pokud se rozhodnete svá vnitřní zranění zacelit a masky odložit. 

Na příkladech z mé praxe uvidíte, jak tyto masky ovlivňují náš život a co se stane, když se je odvážíme sundat.