Staňte se královnou své citlivosti

Dovolte si prožívat svůj dar citlivosti naplno a vstupte do své síly.

Říkají vám „citlivko“ a vás to ničí?

Rozdali byste se pro ostatní a pak se cítíte vyčerpaní?

Dělá vám problém stát si za svým rozhodnutím a říct NE?

Cloumají s vámi silné emoce, se kterými si nevíte rady?

Zdá se vám, že dnešní svět je pro vás příliš rychlý a připadáte si někdy jako z jiné planety?

Tak to jste tady správně. Sama tohle moc dobře znám, ale postupem času jsem přišla na to, jak ve své citlivosti vidět hlavně to dobré. 

Kdo pro vás kurz vytvořil?

Jmenuji se Kristýna Charvátová a s radostí pomáhám lidem přijmout svou citlivou povahu, vyrovnat se s minulostí a se všemi strachy a negativními pocity, které zažívají. Ale nebylo to tak vždycky.

Častokrát jsem slýchala věty typu „Nebuď taková citlivka“, což mě dost trápilo, protože jsem si s tím nevěděla rady. Celoživotně jsem se proto snažila najít vysvětlení mé jinakosti. Ze zkušenosti vím, že mnoho lidí to má podobně. Proto cítím, že je na čase sdílet s vámi mou cestu a předávat dál to, co jsem se naučila.

Mám za sebou zpracované negativní pocity z dětství, které se se mnou táhly až do dospělosti. A jelikož vím, jaká je to úleva, ráda pomůžu i vám.

HSP vysoka citlivost terapie hypersenzitivita

Co se v kurzu naučíte?

Online kurz pro vysoce citlivé

"Není silný ten, kdo křičí. Silný je ten, kdo křičet nepotřebuje."

V členské sekci kurzu na vás čeká 5 modulů:

Kurz trvá 5 týdnů a přístup máte navždy. Každý týden se vám otevře jeden modul s 5 částmi, které si podle svého tempa můžete projít. 

O vysoké citlivosti aneb poznej sama sebe

V prvním modulu se podíváme blíže na vaši osobnost, dětství, zaměříme se na komunikaci, rodinu a objevíte dary ve své citlivosti.

Mé já, za kterým si stojím

Druhý modul bude o vaší intuici, cílech, osobních hranicíchnaučíte se říkat NE. Součástí modulu je také rituál.

Sebeláska jako klíč ke spokojenosti

Ve třetím modulu se naučíte uzemnit, aktivujeme vaši kreativitu, zaměříme se na odpočinek a péči o sebe. V tomto týdnu vám přijde domů užitečný bonus.

Osobní pohoda vysoce citlivého člověka

Čtvrtý modul je zaměřený na osobní pohodu. Naučíte se hlavně techniky pro zvládání stresových situací. Součástí modulu je i vizualizace.

Mocné techniky pro podporu citlivých

V posledním modulu se naučíte další techniky, které vám pomůžou získat zpět svou sílu a vidět výhody své citlivosti. 

play, icon, music

Videa s ukázkami technik

V kurzu na vás čeká 5 návodných videí, ve kterých vám ukážu své osvědčené techniky

Celkem tedy:

Týdnů kurzu
0
Sebepoznávacích cvičení
0
Návodných videí
0
Bonusy jako dárek
0

Na chvilku se zasněte a ...

Představte si, jak po celém dni přicházíte domů a necítíte se provinile za to, že si dopřejete klid na odpočinek. Cítíte se šťastně, protože jste využili své dary a víte, že si zasloužíte chvilku pro sebe. Dovolujete si žít tak, jak chcete vy, bez neustálého podřizování se ostatním.

Představte si, jak s klidem a naprosto bez výčitek umíte odmítnout cokoliv, do čeho se vám nechce, protože umíte říct ne.

Představte si, jak ve vypjatých chvílích umíte zachovat chladnou hlavu, nenecháte se strhnout vlnou emocí a jste nad věcí, protože znáte techniky, které vám s tím pomáhají. Je to krásný pocit. 

Představte si, že jste si vědomi svých silných stránek a chápete citlivost jako svůj dar. Jaký je to pocit? Záříte štěstím, protože děláte to, co vás baví a ostatní vás za to oceňují.

A jak je to s cenou?

Trápila jsem se mnoho let, utratila hodně peněz a strávila čas tísici hodinami hledáním odpovědí na to, co je se mnou špatně a co s tím mohu udělat. V tomto kurzu vám předám to nejužitečnější, co jsem se doposud naučila. 

Nemusíte pracně hledat to, co už jsem objevila. Ráda se s vámi o to podělím, protože věřím, že přijetím sami sebe uděláte ten nejlepší krok ve vašem životě. 

„Čím více lidí bude spokojeno samo se sebou, tím poroste i štěstí lidí ve vašem okolí a dobro se bude šířit dál.“ 

student, typing, keyboard
poklad v moři

Klíč k pokladu

Tento kurz je klíčem k pokladu, který leží na dně oceánu ve vaší duši. Já vám ke klíči přibalím na cestu mapu, abyste věděli, kde přesně poklad hledat.

Vaše citlivost je totiž jako poklad. Jen lidé, kteří mají odvahu změnit vnímání sebe sama, si dovolí plavat na chvíli dolů ke dnu. Na dně totiž leží zářící poklad, který vám pomůže odemknout skryté dary, najít svůj zapomenutý potenciál a vyrazit zpět mnohem výše, než jste si mysleli, že můžete být.

Cena je 3 980 Kč

island, heart, ocean
100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Co když zjistíte, že kurz nakonec není pro vás?

Záleží mi na tom, abyste s kurzem byli spokojeni a opravdu vám pomohl. 
Pokud se vám během prvních 14 dní bude zdát, že kurz není pro vás, bez otázek vám vrátím peníze.

Bonusy

Přemýšlela jsem, jaký dárek by vám mohl udělat opravdu radost. Celý kurz vychází z mých zkušeností a když si vzpomenu na své začátky, náramně by se mi hodila krizová esence. Jelikož s ní mám výbornou osobní zkušenost, věřím, že i vám udělá dobrou službu.

Bachovy esence objednavka krizova esence

Bachova esence pro vaši pohodu

V polovině kurzu vám domů přijde balíček s lahvičkou Bachových esencí v ceně 360 Kč, ale v hodnotě těžko vyčíslitelné.

Jedná se o „první pomoc“ na vypjaté chvíle. Třeba když zjistíte špatnou zprávu, něco s vámi „zamává“, nedaří se vám, jste nesví. Doporučuji ji nosit všude s sebou. Je to čistě přírodní pomoc, kterou můžeme používat díky genialitě doktora Bacha a moudré přírodě.

Pomůže vám odstranit stres, nervozitu a napětí, zklidní přetíženou mysl.

hledat způsoby, co pomůže

Praktické pracovní listy

Abyste z kurzu získali maximum, ke každému týdnu jsem pro vás připravila praktické pracovní listy v hodnotě 190 Kč. Můžete si je vytisknout a v průběhu kurzu postupně vyplňovat. 

Budou skvělým nástrojem pro vaše postřehy a poznámky. 

Přečtěte si, co o kurzu říkají jeho absolventky

"Na kurzu se mi líbilo hlavně to, že je v něm plno praktických cvičení. Vyhradila jsem si každý den čas jen pro sebe, takže už jen tímto měl kurz pro mě velký přínos. Navíc jsem díky němu získala hlubší poznání v tom, kdo doopravdy jsem."
Markéta
zdravotník
"Kurz předčil má očekávání. Ve svém tempu jsem si mohla projet jednotlivé moduly, netlačil mě čas, nemusela jsem nikam jezdit, to mi na online kurzu přijde super. Překvapilo mě, jak jsou popisované techniky jednoduché, ale zároveň účinné. Doporučuji, stojí to za to."
Jana Novotná
žena na rodičovské
"Doporučuji kurz každému, kdo se chce naučit vidět ve své zranitelnosti výhody. Díky kurzu jsem se naučila vidět svou hypersenzitivitu jako výhodu, ne jako slabost. Naučila jsem se praktické techniky, které využívám a musím říct, že fakt fungují. Jsem vážně nadšená a doporučuji i ostatním citlivkám!"
Michaela
zákaznický servis

Všechno je mi jasné, vypadá to skvěle, objednávám!

Online kurz pro vysoce citlivé