Bachovy esence

Přijdou vám přijdou domů energeticky nabité Bachovy květové esence sestavené Vám na míru. 

Využijte darů přírody a vraťte své rozhozené emoce zpět do rovnováhy.

Znám přírodní cestu, díky které se můžete svých negativních emocí zbavit a vrátit se ke svému šťastnému já. Bachovy esence vám pomohou zharmonizovat současné negativní rozpoložení.

Představte si, jak vás Bachovy esence s každou kapkou vrací k vašemu pravému já. Tomu radostnému já, které žije sebevědomě, umí se rozhodnout a svým strachům říká „NE, já na to mám, věřím si“.

Pro koho jsou esence vhodné?

Pro vás

Pro vaše děti

Pro vaše zvířátko

Věříte v sílu přírody?

Já ano. Vždycky dávám přednost přírodnímu, šetrnému a jemnému, než abych sáhla po chemii a tabletce. Vím, že příroda je moudrá a dává nám přírodní pomocníky, které pomohou ulevit od problémů. Právě proto mě nadchly Bachovy esence, které jsou získávané z darů, které máme díky naší přírodě – z rostlin. 

Každá rostlinka pomáhá na určitou negativní emoci, ať už se jedná o:

Přírodní

Bachovy esence jsou přírodní, bez vedlejších účinků, mohou jedině pomoct.

Účinné

Každá esence působí přesně tam, kde vaše emoce potřebují vyladit tím pozitivním směrem.

Sestavené na míru

Sestavené na míru přesně vašim potřebám a tomu, jak se aktuálně cítíte.

Bachovy esence velmi jemně a šetrně uvolňují jednotlivé vrstvy našich starých přesvědčení, které nás omezují a zároveň nám pomáhají obnovit pozitivní vztah k životu.
Bachovy esence na míru

Co na Bachovy esence říkají ostatní?

"Bachovky mohu rozhodně doporučit! Pomohly mi uvolnit napětí a zmírnit prožívání stresu. Bral jsem je poctivě podle návodu a cca po týdnu jsem zaznamenal výrazné zlepšení."
Aleš
"Bachovky jsem kapala jako pomoc při velké nervozitě, když jsem se necítila "ve své kůži", např. když jedna dcera maturovala a druhá dělala státnice, byla jsem nervózní, tak jsem kapala častěji. Stačilo aplikovat 2-3 dny před jejich zkouškami a v den zkoušek nejen jim, ale i sobě jsem zintenzivnila frekvenci do úplného uklidnění."
Andrea
"S pocity vyčerpanosti jsem se obrátila na Kristýnu, která mi namíchala tzv. Bachovky, které mi za tři dny pozvolna zabraly a cítila jsem se mnohem lépe! Esence bachovek vážně seděly na mé problémy!"
Martina

Kolik stojí?

Bachovy esence považuji za poklad, který nám doktor Bach předal a já se s vámi ráda podělím o účinky jednotlivých esencí, abyste se mohli pocítit úlevu od toho, co vás trápí.

Bachovy esence na míru
990 Kč

Sestavím vám na míru Bachovy esence.

Pro účastnice kurzu Odbrzdi se a leť 790 Kč​

Cena je včetně 30ml užívací lahvičky s kapátkem, esence jsou konzervovány alkoholem. 

Chcete se nechat podpořit silou přírody?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Bachovy esence objednavka krizova esence
„K přírodě vzhlížíme s důvěrou, protože nám skýtá všechno, co potřebujeme k životu – vzduch, světlo, potravu, nápoj a podobně. Není pravděpodobné, že by při tomto velkorysém zaopatření, které nám dává vše, bylo zapomenuto na řešení našich obtíží.“
Edward Bach

Možná se teď ptáte:

Pro koho jsou Bachovy esence vhodné?  
Jsou vhodné pro dospělé, děti i zvířata. 

Jak často je potřeba Bachovy esence brát? 
Standardně se kapou 4 kapky 4x denně, nejmenší rozestup mezi jednotlivými dávkami je půl hodina. I když zapomenete kapky doma, stihnete to dohnat i odpoledne, nebo večer. Důležitá je pravidelnost braní. Vydrží cca měsíc.

Bachovy esence objednavka
„Květiny jsou vědomé, inteligentní síly. Byly nám dány k našemu štěstí a uzdravování.“
Lila Devi

Kdo jsem?

Bachovy esence mě nadchly pro svou účinnost, o které jsem se přesvědčila na vlastní kůži, když jsem dlouhou dobu hledala řešení pro svou jinakost, ve které jsem později objevila svou výhodu – vysokou citlivost

S úplným přijetím mé citlivosti se mi následně otevřelo spojení s Vesmírem. Díky tomu vám mohu zprostředkovat vesmírnou moudrost, která je vždy podána láskyplně, s nadhledem a ve váš prospěch.

Ráda pomáhám lidem a přeji si, aby se svět stal přívětivějším místem pro život. Na Bachových esencích se mi líbí, že jsou stvořeny díky genialitě přírody a doktora Bacha, který jejich účinky objevil. Nepřestává mě fascinovat, jak jsou esence účinné a navrací naše emoce zpátky do rovnováhy.