Bachovy esence

Přijdou vám přijdou domů energeticky nabité Bachovy esence sestavené Vám na míru. 

Využijte darů přírody a vraťte své rozhozené emoce zpět do rovnováhy.

AKTUÁLNĚ: Bachovy esence nyní míchám jako doplněk k online službě Harmonizace duše

AKTUALIZOVÁNO: TATO NABÍDKA JE JIŽ SOUČÁSTÍ SLUŽBY HARMONIZACE DUŠE, více se dozvíte ZDE

Znám přírodní cestu, díky které se můžete svých negativních emocí zbavit a vrátit se ke svému šťastnému já. Bachovy esence vám pomohou zharmonizovat současné negativní rozpoložení.

Představte si, jak vás Bachovy esence s každou kapkou vrací k vašemu pravému já. Tomu radostnému já, které žije sebevědomě, umí se rozhodnout a svým strachům říká „NE, já na to mám, věřím si“.

Přírodní

Bachovy esence jsou přírodní, nemusíte se bát žádných vedlejších účinků.

Účinné

Účinné, každá esence působí přesně tam, kde vaše emoce potřebují vyladit tím pozitivním směrem.

Sestavené na míru

Sestavené na míru přesně vašim potřebám a tomu, jak se aktuálně cítíte.

Věříte v sílu přírody?

Já ano. Vždycky dávám přednost přírodnímu, šetrnému a jemnému, než abych sáhla po chemii a tabletce. Vím, že příroda je moudrá a dává nám přírodní pomocníky, které pomohou ulevit od problémů. Právě proto mě nadchly Bachovy esence, které jsou získávané z darů, které máme díky naší přírodě – z rostlin. 

Každá rostlinka pomáhá na určitou negativní emoci, ať už se jedná o:

Proč Bachovy esence s přesahem?

Díky mému daru napojení se na vesmírnou moudrost vám můžu zprostředkovat odpověď na otázku, která vás už možná dlouho trápí. Jsem prostředník, odpovědi nijak neovlivňuji. Předávám je tak, jak je slyším.

Ideální otázka začíná slovy PROČ, CO  a JAK. Např. Proč se mi stala tato událost? Co bych mohla udělat pro zlepšení vztahu? Jak překonat strach z …? Proč jsem neustále vyčerpaná? Proč mám malou sebedůvěru? Proč žárlím? 

Díky láskyplné odpovědi z Vesmíru pochopíte, proč se vám to stalo, což je polovina úspěchu a navíc ještě přírodními esencemi doladíte to, co potřebuje být zhamonizováno.

Bachovy esence na míru

Co na Bachovy esence říkají ostatní?

"Bachovky mohu rozhodně doporučit! Pomohly mi uvolnit napětí a zmírnit prožívání stresu. Bral jsem je poctivě podle návodu a cca po týdnu jsem zaznamenal výrazné zlepšení."
Aleš
inženýr
"Bachovky jsem kapala jako pomoc při velké nervozitě, když jsem se necítila "ve své kůži", např. když jedna dcera maturovala a druhá dělala státnice, byla jsem nervózní, tak jsem kapala častěji. Stačilo aplikovat 2-3 dny před jejich zkouškami a v den zkoušek nejen jim, ale i sobě jsem zintenzivnila frekvenci do úplného uklidnění."
Andrea
učitelka
"S pocity vyčerpanosti jsem se obrátila na Kristýnu, která mi namíchala tzv. Bachovky, které mi za tři dny pozvolna zabraly a cítila jsem se mnohem lépe! Esence bachovek vážně seděly na mé problémy!"
Martina
studentka
Bachovy esence velmi jemně a šetrně uvolňují jednotlivé vrstvy našich starých přesvědčení, které nás omezují a zároveň nám pomáhají obnovit pozitivní vztah k životu.

Kolik stojí?

Bachovy esence považuji za poklad, který nám doktor Bach předal a já se s vámi ráda podělím o účinky jednotlivých esencí, abyste se mohli přesvědčit sami, že fungují. Sama jsem zaplatila za roky hledání nemalé peníze za věci, které mi nepomohly. Vím, jaké to je, když byste platili zlatem za to, aby vám někdo nebo něco pomohlo.

Bachovy esence na míru

TATO NABÍDKA JE JIŽ SOUČÁSTÍ KOMPLEXNÍ SLUŽBY HARMONIZACE DUŠE

Namíchám vám na míru Bachovy esence a vysvětlím vám, v čem vám pomůžou.

Cena jednotlivých variant je včetně 30ml užívací lahvičky s kapátkem, esence jsou konzervovány alkoholem. 

Bachovy esence objednavka krizova esence
„K přírodě vzhlížíme s důvěrou, protože nám skýtá všechno, co potřebujeme k životu – vzduch, světlo, potravu, nápoj a podobně. Není pravděpodobné, že by při tomto velkorysém zaopatření, které nám dává vše, bylo zapomenuto na řešení našich obtíží.“
Edward Bach

Možná se teď ptáte:

Co když na mě esence fungovat nebudou?
Je pochopitelné, že nechcete vyhodit peníze za něco, co nepomůže. Můžu vám s čistým svědomím vybrat a poslat v lahvičce přírodní esenci, kterou objevil doktor Bach, když zkoumal účinky rostlin. Síla přírody je ohromná. Mnoho lidí už se o pozitivních účincích samo přesvědčilo, i když tomu zpočátku nevěřili. Bachovky můžou jedině pomoct, nikdy neublíží.

Jsou vhodné pro můj problém?
Chápu vaše pochybnosti, můžete mi nejprve nezávazně napsat, že si nejste jisti. Stručně popište svůj problém a já vám odpovím, jestli by Vám mohly pomoct.

Jsou Bachovy esence jen placebo?  
Placebo to není, esence fungují krásně i na malé děti, zvířata a rostliny.

Jak často je potřeba Bachovy esence brát? 
Standardně se kapou 4 kapky 4x denně, nejmenší rozestup mezi jednotlivými dávkami je půl hodina. I když zapomenete kapky doma, stihnete to dohnat i odpoledne, nebo večer. Důležitá je pravidelnost braní.

Třeba už jste Bachovy esence zkoušeli, ale neměly na vás účinek.
Je potřeba brát Bachovy esence opravdu pravidelně, nevynechávat. Stejně jako jsme každý jiný, tak také na každou situaci reagujeme každý s jinými pocity, proto předem namíchané směsi, které nebyly vybrány na míru, nemusí tak skvěle fungovat.

Jak dlouhou odpověď z Vesmíru dostanu?
Jsem spojka mezi Vámi a Vesmírem. Zprostředkovávám to, co slyším, když se na vaši otázku zeptám. Nijak do toho nezasahuji, proto nemůžu ovlivnit ani to, kolik toho má být napsáno (většinou to bývá 1/2 až 1 A4 textu ve Wordu). 

Bachovy esence objednavka
„Květiny jsou vědomé, inteligentní síly. Byly nám dány k našemu štěstí a léčení.“
Lila Devi

Kdo jsem?

Jsem absolventkou certifikovaných kurzů Bachova centra a FEN kineziologie. Obě metody mě nadchly pro svou účinnost, o které jsem se přesvědčila na vlastní kůži, když jsem dlouhou dobu hledala řešení pro svou jinakost, ve které jsem později objevila svou výhodu – vysokou citlivost. S úplným přijetím mé citlivosti se mi následně otevřelo spojení s Vesmírem. Díky tomu vám mohu zprostředkovat vesmírnou moudrost, která je vždy podána láskyplně, s nadhledem a ve váš prospěch.

Ráda pomáhám lidem a přeji si, aby se svět stal přívětivějším místem pro život. Na Bachových esencích se mi líbí, že jsou stvořeny díky genialitě přírody a doktora Bacha, který jejich účinky objevil. Nepřestává mě fascinovat, jak jsou esence účinné a navrací naše emoce zpátky do rovnováhy.

Objednávka

Cítíte, že jsou Bachovy esence to pravé?

AKTUÁLNĚ: Bachovy esence jsou součástí komplexní online služby Harmonizace duše