Fen kineziologie

Osobní služba, okres Frýdek-Místek

Mnohdy začínáme tam, kde končí jiné disciplíny. 

Aktuálně: fenomén kineziologie je nyní součástí komplexní online služby Harmonizace duše.

Co je FENomenologická kineziologie?

Fen kineziologie pracuje s původní prapříčinou problému a díky svalovému testu je schopna problém vzniklý v podvědomí odhalit a efektivně odblokovat.

Jak pracuje kineziolog?

Kineziolog velmi jemně testuje svaly tak, že vás drží za předloktí a ptá se těla na různé otázky, které pomáhají objasnit příčinu vašich potíží. Tělo mu odpovídá přesně tak, jak to ze svého pohledu vidělo a zažilo.

Kineziologické sezení lze realizovat pouze za osobní přítomnosti klienta a kineziologa. Díky své vysoké citlivosti se umím přirozeně na klienta nacítit a intuice mě navede vždy tam, kde je to právě potřeba. 

O tom, jak jsem se ke kineziologii dostala, si můžete přečíst více v mém příběhu.

Fen kineziolog jemně testuje svaly

Terapeutická metoda

Na základě rozhovoru a díky jemnému svalovému testu se dostaneme k pravé příčině problému. Do negativní situace se znovu nevžíváte, ale efektivně a bezbolestně ji odblokujeme. Tím nad vámi ztratí moc.

Zaměřená na osobní problémy

V kineziologii se pracuje eticky a morálně. Nestrká se nos tam, kde nemá. Nikoho nesoudím. Vycházím vždy z toho, že každý člověk dělá to nejlepší, co v danou chvíli může.

Dostupná pro každého

Fen kineziologie nejsou žádné čáry máry, není to kouzlení, ani věštění budoucnosti. Používají se standardizované postupy, které umožňují uchopit a vyřešit i velmi komplikovaná témata.

„Žádný problém není tak velký, aby se o něm nedalo mluvit a nějakým způsobem ho řešit.“ 
Mgr. Pavel Bráblík
zakladatel FEN kineziologie

Co lze řešit?

Fen kineziologie je metoda zaměřená na lidi, které zajímá osobní rozvoj a chtějí na sobě pracovat. Nejedná se o lékařskou, zdravotní, masážní, ani fyzioterapeutickou kineziologii. 

Témat k řešení je celá řada, každý klient má témata naprosto individuální, ale pro představu uvádím:

Zahodíte masku

Získáte zpět svoji sebedůvěru a tím pádem budete moct zahodit své masky, které jste si vytvořili kvůli tomu, aby vám ostatní nemohli více ublížit.

Pozitivní vliv i na okolí

Když si vyřešíte to, co vás trápí, budete žít v souladu se sebou.
Čím jste šťastnější vy, tím jsou spokojenější i lidé kolem vás.

Naleznete svůj diamant

Pochopíte, že to nejcennější, co máte, nosíte v sobě. Jste sami sobě tím nejlepším přítelem na celý život, dovolte si to.

„FEN kineziologie často začíná tam, kde jiné metody končí.“
Mgr. Pavel Bráblík
zakladatel FEN kineziologie

Reference

"Fen kineziologie mi hodně pomohla, už v ten moment, kdy jsem odcházela, jsem se cítila šťastnější, spokojenější, veselejší, usmívala jsem se a vlastně ani nevěděla proč, jen jsem si říkala, že je vše jak má být, že jsem na správné cestě a děkuji, že mi tato forma sebepoznání do života přišla. 🙏🏽❤️
+ Bachovy esence stav jen podtrhnou, nejdřív jsem si myslela, že vše zvládnu bez nich, ale podle mě Vám mohou na nové cestě jedině pomoct a podpořit. ❤️
Teď už je to na mě, jak vše uchopím a zvládnu, ale cítím vděčnost za mé nové lepší já. ❤️ Děkuju ❤️"
Vendula
recepční
"Kristýna naprosto přesně určila "diagnózu" dle tabulek, se kterými pracovala. Navíc jde opravdu poznat, že má velkou emoční citlivost, takže dokázala problém uchopit a najít řešení tak, že se mi opravdu znatelně ulevilo. Příště se v případě potřeby znovu obrátím na ni a ještě jednou Vám moc děkuji. 🙏🏼"
Markéta
zdravotník
"Sice jsem o fen kineziologii věděla už déle, ale pořád jsem si říkala, že to nějak zvládnu sama. Jenže to došlo až do stavu, kdy jsem musela jít na nemocenskou, protože jsem nebyla schopna dojít do práce, jak mi bylo psychicky a vlastně i fyzicky na nic, jenže doktoři mi nic nezjistili. Až v tu dobu jsem se odhodlala objednat, vlastně vůbec nechápu, proč jsem tak dlouho čekala.
A musím říct, že tohle je fakt zázrak, protože jsem díky tomu pochopila souvislosti a potíže pozvolna ustaly. Rozhodla jsem se na sobě pracovat, takže ke Kristýně chodím pravidelně a ty změny, které cítím, jsou opravdu znatelné. Děkuji za to, že mám tu možnost."
Michaela
zákaznický servis

Možná se teď ptáte:

Je fen kineziologie bezpečná? Ano, tělo si řekne samo, co je pro něj nejlepší a já to respektuji.

Můžu mít více témat k řešení? Ano, je vhodné, když si s sebou přinesete seznam věcí či situací, které vás stresují. Vyřešíme postupně ty situace, které jsou pro vás nejproblematičtější, aby se vám co nejdříve ulevilo.
Je však taky možné přijít bez jasného zadání, zeptáme se vašeho podvědomí, co by chtělo nejdříve řešit. 

Jak to probíhá? Kineziolog sedí, vy před ním stojíte a kineziolog vás drží za předloktí a jemně testuje svaly na rukou. Při tom mu svaly odpovídají na otázky, které pokládá, abychom mohli najít příčiny a řešení problémů. 

Je pro vás vhodná FEN kineziologie? Je vhodná pro každého, kdo má zájem. Pokud se vám v životě stávají stále podobné situace, dlouhodobě či krátkodobě si s něčím nevíte rady, trápíte se a nevíte, jak z toho ven, tak určitě ano.

Kolikrát je potřeba přijít? To je vysoce individuální, je dobré řídit se tím, jak to sami cítíte. Když vám bude již po první terapii dobře, máte vyřešeno. Jestli pak budete cítit, že se vám objevily další témata, na kterých byste chtěli zapracovat, tak je to také v pořádku. 

Nikdo nekráčel v životě naprosto stejnou cestou jako vy a navíc jsme každý originál, takže to, co je pro vás nejlepší, víte sami. Můžeme na konci sezení vytestovat, kdy by bylo vhodné přijít znovu a jestli vůbec, ale konečné rozhodnutí je vždy na vás.

Co znamená FEN? Fen je zkratka slova fenomén, což je prazáklad problému, který vznikl působením vnějšího vlivu na člověka.  

Kolik stojí?

Doporučuji si dopředu promyslet a sepsat problémy, které vás trápí. Nebojte se mít seznam dlouhý, je to v pořádku, každý máme spoustu témat v zásobě. Možná nestihneme vyřešit všechny témata za jedno sezení, ale budeme na nich pracovat postupně podle toho, co vás zatěžuje nejvíce. Nemusíte mít vědomě rozmyšlený žebříček, co vás trápí nejvíce, budu pracovat podle toho, co nám řekne vaše podvědomí. Ono to ví stejně nejlépe. 

Kristýna Charvátová Bachovy esence kontakt

Kdo jsem?

Jsem certifikovaná terapeutka fenomenologické kineziologie, kterou mám vystudovanou u bývalého vedoucího linky důvěry, dnes již v důchodu, pana Mgr. Pavla Bráblíka. 

Pan Bráblík se odklonil od americké One brain verze kineziologie a vyvinul společně s kolegy českou, jednodušší a efektivnější verzi FEN kineziologie. Tato metoda je civilní, nepodléhá žádnému náboženství a snaží se navrátit přirozené jednání člověka, který prožil nějaký stres. Mnohdy začínáme tam, kde končí jiné disciplíny (např. medicína), jelikož lékař ví, že problém je v hlavě, ale nedokáže ho vyřešit. 

Objednání na FEN kineziologii

Cítíte, že je FEN kineziologie to, co právě potřebujete a máte možnost přijet kousek za Frýdek-Místek (Moravskoslezský kraj)?

Těším se na setkání, jste vítaní.

Aktuálně: fenomén kineziologie je nyní součástí komplexní online služby Harmonizace duše.

Jste rozhodnuti zbavit se vašich trápení? 

Aktuálně: fenomén kineziologie je nyní součástí komplexní online služby Harmonizace duše.