Můj příběh

Citlivka citlivost hypersenzitivita HSP vysoke citlivi lide na vlne vysoke citlivosti

Našla jsem se, konečně
Dnes žiju život v souladu se sebou. S velkou úlevou a obrovským nadšením jsem přijala svou vysokou citlivost. Konečně jsem se našla. Respektuji své pocity a naslouchám, co mi tělo říká. Dělám to, co mi dává smysl a překonávám překážky a výzvy, které mi život přináší. Nadšeně pomáhám lidem přijmout svou citlivou povahu, vyrovnat se s minulostí a se všemi strachy a negativními pocity, které zažívají.

Jsem na cestě ke zdravému sebevědomí a sebelásce. Mám za sebou zpracované negativní pocity z dětství, které se se mnou táhly až do dospělosti. Ze zkušenosti vím, že většina lidí to má podobně, proto cítím, že je na čase sdílet s vámi mou cestu. 

Dříve to tak nebylo
Vždycky jsem věděla, že jsem jiná než ostatní. Považovala jsem se za divnou, myslela jsem si, že je se mnou něco špatně. Vlastně jsem si tím byla jistá, vždyť mě mamka jako malou holku vzala k psycholožce a pak se snažila její rady aplikovat. Jak já jsem to nesnášela. 

„Mamí, co si mám vzít na sebe?“
„Psycholožka říkala, že se máš rozhodovat sama, tak si vyber, co chceš.“
Po dlouhém přemýšlení jsem si něco oblékla a jen co přijdu do kuchyně, tak slyším:
„No to se k sobě ale vůbec nehodí, vem si něco jiného, jinak se ti budou ve škole smát.“

A tak se prohlubovaly mé negativní programy a bezradnost nabírala na stále větší síle. 
Nezapadala jsem do kolektivu, nerozuměla jsem si s vrstevníky, neměla jsem moc kamarádek. Neměla jsem ráda povrchní vztahy a mluvení o ničem, to raději mlčet. Na diskotéku by mě nikdo nedostal, jenom ta představa hlasité hudby, přeřvávajících se lidí a blikajících světel, mi dělala fyzicky špatně. 

V tomto duchu se to se mnou táhlo už od základní školy. Někdy byly dny lepší, někdy horší, třeba když se přidalo zkoušení nebo prezentování a já chtěla být dokonalá, ale zároveň raději neviditelná. Měla jsem v hlavě příliš mnoho špatných programů a do toho vysoce citlivou nervovou soustavu, o které jsem tehdy nevěděla.

Kudla v zádech
hledat způsoby, co pomůže

Hledala jsem a hledala…
Celoživotně jsem hledala způsoby, jak se těch negativních pocitů a trápení zbavit. V hloubi duše jsem věděla, že přece musí něco existovat, jenom to objevit. Pořád mi něco našeptávalo, ať hledám dál. V té době mi chybělo ještě spoustu dílků do složení kompletní skládačky.

Přečetla jsem spousty knih, hromadu článků, aplikovala na sobě různé postupy, návody, metody, užívala bylinky, různé kapky. Sem tam jsem uspěla, mnohokrát se mi citelně ulevilo. Zjistila jsem, že nejvíce bloků, křivd, negativních vzpomínek a špatných programů mívají lidé ze svého dětství, také jsem to tak měla. Nejlepší účinek na mě měla kineziologie a Bachovy květové esence. V této fázi jsem cítila, že již mám složenou většinu dílků, ale ještě mi pořád nějaký dílek skládačky scházel.

…až jsem našla!
Vždycky jsem věděla, že jsem introvert, to bylo jasné. Zlom nastal se zjištěním, že existují vysoce citliví lidé. Nevěřila jsem vlastním očím – on to má někdo podobě? Nebo dokonce stejně? Měla jsem pocit, že se rozskočím radostí. Konečně jsem objevila to, co jsem tak dlouho hledala. 

Když jsem četla knihy a články o vysoké citlivosti, měla jsem pocit, že popisují můj život. Zjistila jsem, že to, co jsem zažívala, je pro vysoce citlivé lidi naprosto typické. Konečně jsem našla poslední dílek skládačky, najednou si vše sedlo a já jsem cítila, že to je to ONO. 

Jsem si jistá, že spoustu lidí to má podobně a mým cílem je jim pomoct nalézt své dílky skládačky.

HSP vysoka citlivost terapie hypersenzitivita
Bachovy esence na míru

Pomohu i Vám
Díky kombinaci kineziologie, Bachových esencí a zjištěním své vysoké citlivosti se mi otevřel svět k přijetí sebe sama.

Ušla jsem dlouhou cestu a další cesta ke zdravému sebevědomí, pocitu sebelásky a naprostému přijetí sebe sama, je ještě přede mnou, ale již nyní jsem o velký, hodně velký kus dál.

Proto vám mohu nabídnout svůj velmi empatický a citlivý náhled na svět i na vás. Setkáte se z mé strany s maximálním přijetím. Dovedu se vcítit a zároveň nabídnout řešení.

Na pomoc si beru Bachovy květové esence, které míchám na míru a také využívám FEN kineziologické sezení. Tyto dvě metody mi pomohly nejvíce, proto jsem o jejich účincích 100% přesvědčena a věřím, že pomohou i Vám, pokud budete chtít.