Můj příběh

Dneska vím, kdo jsem

Přijala jsem svou vysokou citlivost jako dar, který mi otevřel dveře k životu, o kterém jsem si předtím ani nedovolila snít.

Nyní konečně vím, jaké dary mám a co mám světu předat

Pomáhám ostatním, aby v sobě objevili své přirozené dary, zbytečně se nebrzdili a žili v souladu se svou duší šťastně.

Ale dříve to tak nebylo

Celý život jsem tápala. Kdo jsem, to jsem neměla ani zdání. Že mám nějaký dar, nebo talent, to mi přišlo nereálné. V ničem jsem nevynikala a připadala jsem si jako totální outsider.

Měla jsem velmi nízké sebevědomí a bála jsem se cokoli říct. U nás se říkávalo: „Tak myslíš, nebo víš? Myslet je h*vno vědět. Tak přijď, až to budeš vědět.“

A to bylo něco na mou hloubavou duši, která si už od malička nebyla ničím jistá. Co když to není 100% pravda? Jak si něčím člověk vlastně může být jistý?

Tyto věty jsem slyšela tolikrát, až jsem se rozhodla, že raději nebudu říkat nic. Protože co kdyby to bylo náhodou špatně? Smáli by se mi a já bych se cítila ještě hůř.

Paní učitelky si stěžovaly, že se nehlásím, i když to vím. Já jsem si vždycky odpověděla v duchu a s tím jsem byla spokojená. Když mě vyvolali, jen jsem něco tiše kuňkla, aby to nebylo slyšet.

A bylo to čím dál horší

Snažila jsem se být neviditelná. Nezapadala jsem do kolektivu, spolužáci ve třídě mi přišli příliš hluční a bezohlední. Jejich vtipy a zákeřnosti jsem nemohla pochopit.

Na diskotéku by mě nikdo nedostal, představa hlasité hudby a přeřvávajících se lidí mě děsí dodnes.

Když jsem se rozhodovala, jakým směrem jít dál studovat, nechápala jsem, že neexistuje žádný obor, který by mě lákal. Nevyznala jsem se v sobě, ani ve vzdělávacím systému. 

Tušila jsem už tehdy, že existuje něco více mezi nebem a zemí, jenže v klasické psychologii jsem věděla, že to nenajdu.

Co mi pomůže? Ptala jsem se stále

V hloubi duše jsem věděla, že musí existovat způsob, který mi z bludného kruhu nepochopení, frustrace a nespokojenosti pomůže. Postupným rozpuštěním svých bolestí a podíváním se pravdě do očí jsem objevila svou jedinečnost a také své dary duše.

Zkoušela jsem různé alternativní směry, z nichž nejvíce mi na začátku cesty pomohla
fenomenologická kineziologie, která odblokovává podvědomí a podporující energie rostlin (Bachovy květové esence). To pomohlo nejen mě, ale později i mým klientům, kteří mi doslova rozkvétali před očima.

Pomohla jsem díky těmto metodám stovkám lidí a tím se prohloubila ještě více má empatie a citlivost. Díky tomu jsem se napojila na sebe a začala jsem důvěřovat i vyššímu vedení. Vždycky jsem obdivovala lidi, kteří mají nadpřirozené schopnosti. V koutku duše jsem si to přála také umět.

Posílení sebelásky, andělská péče, andělské léčení

Spontánně se mi otevřel dar načítání duší

Moje cesta mě zavedla i k energetickému čištění, díky kterému jsem se razantně posunula a pak se mi otevřel spontánně dar jasnovědění. Najednou jsem zjistila, že vím i to, co jsem hlavou nemohla vymyslet.

Něco mi řeklo „sedni si a piš“. Hlava mi říkala, co bych asi psala, ať to ani nezkouším. Ale já jsem i tak sedla a popsala oboustranně dvě A4 textu odpověďmi na to, co mě dlouho trápilo.

Najednou jsem to VĚDĚLA a bylo jisté, že z mé hlavy to nebylo. Bylo to tak přesné a pravdivé! Neobvyklý slovosled, občasný rým a souvislosti podané tak láskyplně značily, že mám napojení na vyšší moudrost vesmíru. WOW.

Když jsem viděla slzy dojetí a neskutečnou vděčnost lidí, kterým jsem zprostředkovala odpovědi, na které celoživotně nemohli přijít, věděla jsem, že tohle je to, co mám dělat.

Jak vám mohu být napomocná?

Díky mé aktivované schopnosti se s lehkostí napojuji na Zdroj a „čtu“ z vašich záznamů duše zejména pravé příčiny problémů, jejich souvislosti a také odpovědi, jak vaše problémy můžete jednoduše vyřešit.

Přichází konkrétní techniky na míru a cenná uvědomění. Dostáváme se až ke kořenům problémů, proto je můžeme efektivně vyčistit a propustit.

Přijala jsem ze shora Instantní života-budič, který vám pomůže cítit se každý den skvěle. Jelikož život přináší různé výzvy, se kterými je potřeba se vypořádat a abyste nemuseli stále někoho žádat o pomoc, pomůže vám očistný rituál.

 

Žijte své dary, od toho jste tady.

Vidím váš potenciál a je velká škoda, když ho zatím nežijete. Proto nabízím načtení vašich darů duše, abyste si své dary plně uvědomili a mohli je začít žít.

Můžeme se také sejít na harmonizaci duše přes videohovor, kde vám mohu načíst odpovědi na vše, co vás trápí (např. zdravotní, vztahové problémy) a zároveň je energeticky vyčistit.

S přijetím vašeho poslání na Zemi vám může pomoci vaše jméno duše. To vám přinese jedinečnou melodii, která vás bude podporovat, kdykoli budete potřebovat.

Trápí se váš mazlíček? Veterinář nic nezjistil, ale vidíte, že není OK? Zeptám se ho, co ho trápí a co přesně by potřeboval. Konec tipování a hádání, čím to může být.

Vaše podnikání vám nefunguje podle představ a chcete vědět proč? Byznysové načítání vám dá odpovědi.

A co teď?

Můj příběh zdaleka nekončí a co přinese budoucnost, to teprve uvidím.

Nechte se inspirovat články na blogu, udělejte si zdarma test citlivosti, nebo se zdarma podívejte, jak vypadá vaše duše. Třeba o sobě zjistíte něco, co vám může změnit život k lepšímu. 

Proč se dále trápit, když existuje řešení

Stačí se pravdě podívat do očí. 

Jste připraveni?