Můj příběh

Kristyna Charvatova Spojeni s dusi harmonizace duse akasa channeling duchovno spiritualita andelsky vzkaz

Dneska vím, kdo jsem

Přijala jsem svou vysokou citlivost jako dar, který mi otevřel dveře k životu, o kterém jsem si ani nedovolila snít.

Nyní konečně vím, jaké dary mám a co mám světu předat. 

Sdílím svůj život tak, jak je a inspiruji ostatní, aby si také dovolili vidět a hlavně prožívat svoje dary naplno.

Ale dříve to tak nebylo

Celý život jsem tápala. Kdo jsem, to jsem neměla ani zdání. Že mám nějaký dar, nebo talent, to mi přišlo nereálné. V ničem jsem nevynikala a připadala jsem si jako totální outsider.

Měla jsem velmi nízké sebevědomí a bála jsem se cokoli říct. U nás se říkávalo: „Tak myslíš, nebo víš? Myslet je h*vno vědět. Tak přijď, až to budeš vědět.“

A to bylo něco na mou hloubavou duši, která si už od malička nebyla ničím jistá. Co když to není 100% pravda? Jak si něčím člověk vlastně může být jistý?

Tyto věty jsem slyšela tolikrát, až jsem se rozhodla, že raději nebudu říkat nic. Protože co kdyby to bylo náhodou špatně? Smáli by se mi a já bych se cítila ještě hůř.

Paní učitelky si stěžovaly, že se nehlásím, i když to vím. Já jsem si vždycky odpověděla v duchu a s tím jsem byla spokojená. Když mě vyvolali, jen jsem něco tiše kuňkla, aby to nebylo slyšet.

A bylo to čím dál horší

Snažila jsem se být neviditelná. Nezapadala jsem do kolektivu, spolužáci ve třídě mi přišli příliš hluční a bezohlední. Jejich vtipy a zákeřnosti jsem nemohla pochopit.

Na diskotéku by mě nikdo nedostal, představa hlasité hudby a přeřvávajících se lidí mě děsí dodnes.

Když jsem se rozhodovala, jakým směrem jít dál studovat, nechápala jsem, že neexistuje žádný obor, který by mě lákal. Nevyznala jsem se v sobě. Tušila jsem, že existuje něco více mezi nebem a zemí, jenže v klasické psychologii jsem věděla, že to nenajdu.

Co mi pomůže? Ptala jsem se stále

V hloubi duše jsem věděla, že musí existovat způsob, který mi z nepochopení, frustrace a nespokojenosti pomůže. Postupným rozpuštěním svých bolestí a podíváním se pravdě do očí jsem objevila svou jedinečnost a také své dary duše.

Zkoušela jsem různé alternativní směry, z nichž nejvíce mi na začátku cesty pomohla
fenomenologická kineziologie a Bachovy květové esence, ze kterých i mí klienti byli nadšení.

Pomohla jsem díky těmto metodám stovkám lidí a tím se prohloubila ještě více má empatie a citlivost. Díky tomu jsem se napojila na sebe a začala jsem důvěřovat i vyššímu vedení. Vždycky jsem obdivovala lidi, kteří mají nadpřirozené schopnosti. V koutku duše jsem si to přála také umět.

Spontánně se mi otevřel dar jasnovědění

Moje cesta mě však zavedla i k energetickému čištění, díky kterému jsem se razantně posunula a pak se mi otevřel spontánně dar jasnovědění. Najednou jsem zjistila, že vím i to, co jsem hlavou nemohla vymyslet.

Něco mi řeklo „sedni si a piš“. Ego mi říkalo, co bych asi psala, ať to ani nezkouším. Ale já jsem i tak sedla a popsala oboustranně dvě A4 textu odpověďmi na to, co mě dlouho trápilo.

Najednou jsem to VĚDĚLA a bylo jisté, že z mé hlavy to nebylo. Neobvyklý slovosled, občasný rým a souvislosti podané tak láskyplně značily, že mám napojení na vyšší moudrost vesmíru. WOW.

Vyzkoušela jsem to nejprve na svém okolí, abych si ověřila, že mám čisté napojení.

Když jsem viděla slzy dojetí a neskutečnou vděčnost lidí, kterým jsem zprostředkovala odpovědi, na které celoživotně nemohli přijít, věděla jsem, že tohle je to, co mám dělat.

Jak vám mohu pomoci?

Díky mému daru jasnovědění se napojuji na Zdroj a „čtu“ z vašich Akášických záznamů duše zejména příčiny problémů a také odpovědi, jak vaše problémy můžete jednoduše vyřešit.

Přichází konkrétní techniky na míru, uvědomění a souvislosti. Dostáváme se až ke kořenům problémů, proto je můžeme efektivně zacelit a propustit.

Jelikož život přináší různé výzvy, přijala jsem pro vás jednoduchou techniku, kterou můžete využívat sami doma – postup na očistný rituál.

Spojení s dušípsaný vzkaz z Akášických záznamů vaší duše, pokud vás trápí něco, s čím si nevíte rady, chcete pochopit příčinu a znát cestu ven.

 

Objevíte svůj potenciál

Vidím váš potenciál a přijde mi škoda, když ho zatím nežijete. Pro vás, kteří cítíte volání, nabízím i načtení vašich darů duše, abyste si své dary plně uvědomili a mohli je žít.

Můžeme se také sejít na harmonizaci duše (osobním čtení z Akášických záznamů) přes videohovor/osobně, kde vám mohu načíst odpovědi na vše, co vás trápí a zároveň energeticky vyčistit, co vám již neslouží.

S přijetím vašeho poslání na Zemi vám může pomoci vaše jméno duše a hvězdné jméno. To vám přinese jedinečnou melodii, která vás bude podporovat, kdykoli budete potřebovat.

A co teď?

Můj příběh zdaleka nekončí a co přinese budoucnost, to teprve uvidím.

Nechte se inspirovat články na blogu, anebo si udělejte zdarma test citlivosti. Třeba o sobě zjistíte něco, co vám může změnit život.