Můj příběh

Dneska vím, kdo jsem

Přijala jsem svou vysokou citlivost jako dar, který mi otevřel dveře k životu, o kterém jsem si předtím ani nedovolila snít. Nyní konečně vím, jaké dary mám a co mám světu předávat

Pomáhám ostatním, aby v sobě objevili své přirozené dary, zbytečně se nebrzdili a žili v souladu se svou duší šťastně.

Ale dříve to tak nebylo

Celý život jsem tápala. Kdo jsem a proč jsem tady, to jsem neměla ani zdání. Všechny výklady zněly tak krásně, ale popisovaly můj potenciál, na který jsem nevěděla, jak si sáhnout. 

Kéž bych měla to zatracené sebevědomí„, vyčítala jsem si. Že mám nějaký dar, nebo talent, to mi přišlo nereálné. Připadala jsem si jako totální outsider.

Svůj dar moudrosti, lásky a komunikace jsem potlačila. Odmalička jsem totiž věděla i to, co jsem podle druhých vědět nemohla. Moudrost totiž přirozeně ví, jenže když jí nikdo nevěří? Přestane věřit sama sobě. Mlčí a nesnáší se, což vedlo k úplnému popření i mých zbývajících darů. 

A bylo to čím dál horší

Snažila jsem se být neviditelná. Nezapadala jsem do kolektivu, spolužáci ve třídě mi přišli příliš hluční a bezohlední. Jejich vtipy a zákeřnosti jsem nemohla pochopit.

Na diskotéku by mě nikdo nedostal, představa hlasité hudby a přeřvávajících se lidí mě děsí dodnes.

Když jsem se rozhodovala, jakým směrem jít dál studovat, nechápala jsem, že neexistuje žádný obor, který by mě lákal. Nevyznala jsem se v sobě, ani ve vzdělávacím systému. 

Tušila jsem už tehdy, že existuje něco více mezi nebem a zemí, jenže v klasické psychologii jsem věděla, že to nenajdu.

Co mi pomůže? Ptala jsem se stále

V hloubi duše jsem věděla, že musí existovat způsob, který mi z bludného kruhu nepochopení, frustrace a nespokojenosti pomůže. Postupným rozpuštěním svých bolestí a podíváním se pravdě do očí jsem objevila svou jedinečnost. Šlo to pomalu a postupně, ale posouvala jsem se.

Zkoušela jsem různé alternativní směry, z nichž nejvíce mi pomáhaly kineziologie a Bachovy květové esence. Ty pomohly nejen mě, ale později i mým klientům, kteří mi doslova rozkvétali před očima.

Pomohla jsem díky těmto metodám stovkám lidí a tím se prohloubila ještě více má empatie a citlivost. Díky tomu jsem se napojila na sebe a začala jsem důvěřovat i vyššímu vedení. 

Vždycky jsem obdivovala lidi, kteří mají nadpřirozené schopnosti. V koutku duše jsem si to přála také umět. Klíčové pro mě bylo setkání s paní, která prožila klinickou smrt a od té doby „psala, co jí andělé diktovali„. Tehdy jsem si řekla, že to chci taky umět.

Spontánně se mi otevřel dar načítání duší

Nijak jsem na svém přání nelpěla. Dál jsem pracovala na svém spojení s duší, odblokovávala a pomáhala s tím taky klientkám. Až jednoho dne se mi spontánně otevřela schopnost jasnovědění. Najednou jsem zjistila, že vím i to, co jsem hlavou nemohla vymyslet.

Něco mi řeklo „sedni si a piš“. Hlava mi říkala, co bych asi psala, ať to ani nezkouším. Ale já jsem i tak sedla a popsala oboustranně dvě A4 textu odpověďmi na to, co mě dlouho trápilo.

Najednou jsem to VĚDĚLA a bylo jisté, že z mé hlavy to nebylo. Bylo to tak přesné a pravdivé! Neobvyklý slovosled, občasný rým a souvislosti podané tak láskyplně značily, že mám napojení na vyšší moudrost vesmíru. WOW, můj hlavní dar je zpátky.

Nejistě jsem zkusila načíst odpovědi i druhým lidem. Když jsem viděla slzy dojetí a neskutečnou vděčnost lidí, kterým jsem zprostředkovala odpovědi, na které celoživotně nemohli přijít, věděla jsem, že tohle je to, co mám dělat.

Jak vám mohu být napomocná?

Od té doby jsem načetla tisíce odpovědí pro mé klientky. Až jednoho dne přišel od andělů impulz, že nastal čas převést veškeré načerpané vědění z načítání do online kurzů, aby mohlo pomoct více lidem zároveň. 

Tehdy jsem ještě chodila do zaměstnání a když jsem myslela, že další den v práci vyčerpáním nepřežiju, přijala jsem ze shora Instantní života-budič, který mi dodal tolik energie, že mě druzí nepoznávali. Je to krátká meditace, která mi zásadně obrátila život k lepšímu a pomohla již stovkám lidí mít více energie pro sebe. 

Co vám mohu dále předat? 

 

Probuďte své dary, od toho jste tady.

V kurzu Odbrzdi se a leť jdeme systematicky do hloubky vašich vnitřních zranění z dětství, na které se již nepamatujete, ale přesto tam jsou a berou vám životní energii. Naučíte se metodu odbržďovače, abyste mohli svá zranění zacelit a sundat ochranné masky bez toho, aniž byste potřebovali pomoc zvenčí. Naučíte se pomoct si sami a být nezávislí.

Jakmile si odblokujete zásadní zranění z vašeho dětství a sundáte masky, je čas na načtení vašich darů duše, abyste si své poslání plně uvědomili a mohli ho začít žít. S tím vám ráda pomůžu v kurzu Aktivuj své dary duše.

Spoustu lidí mi říká, že mám nadpřirozené schopnosti. Prozradím vám tajemství. I vy tyto schopnosti máte, jenom je potřeba začít věřit nejprve sobě a mít k ruce zkušeného průvodce, který vám posvítí na cestu.

To znamená odblokovat si trápení vaší duše, proto začínáme kurzem Odbrzdi se a leť. Potom potřebujete pochopit, kdo v hloubi duši jste a jaké máte dary. S tím vám pomůžu v kurzu Aktivuj své dary dušeTeprve pak přichází čas na načítání a spojení se s vesmírnou moudrostí. V kurzu Děti Univerza vás načítáním od A do Z provedu. Naučíte se načítat pro sebe, i pro druhé.

Miluju vidět aktivovaný potenciál lidí, kteří žijí dary své duše. Aby se potenciál propsal i do výsledků srdcového podnikání, je potřeba spojit energetickou práci se strategiemi a logikou, které vám padnou na míru. Potřebujete podnikání nastavit do souladu s vaší duší? S tím vám pomůžu ve spirituálním byznys mentoringu.

A co teď?

Přirozeně spojuji spiritualitu s logikou a přináším praktická řešení do každodenního života.  Cesta mého poslání, které naplňuji díky tomuto projektu, nadále pokračuje. 

Nechte se inspirovat články na blogu, poslechněte si epizody podcastu, udělejte si zdarma test citlivosti, nebo se zdarma podívejte, jak vypadá vaše duše. Třeba o sobě zjistíte něco, co vám může změnit život k lepšímu. 

Proč se dále trápit a tlumit světlo své duše, když existuje řešení?

Stačí se pravdě podívat do očí. 

Jste připraveni?