Byznysové načítání

zejména pro podnikatelky ve službách, s prodejnou, nebo handmade tvůrkyně

aneb podnikání v souladu s duší, které ti sluší.

Byznysové načítání pro malé podnikatele - spojení načítání z Akášických záznamů a podnikatelské praxe pro maximální rozvoj potenciálu vás, i vašeho projektu
Podnikání v souladu s duší je win-win na všechny strany. Jste spokojení vy, i vaši klienti.

Díky mému daru jasnovědění se s lehkostí energeticky napojím na vaše podnikání, které společně posuneme do souladu s vaší duší tak, abyste se vzájemně doplňovali, podporovali, měli spokojené zákazníky a zároveň vám podnikání přinášelo svobodu, hojnost a radost. 

Kdo jsem a co dělám?

Jsem citlivá spojka mezi nebem a Zemí, zprostředkovávám lidem moudrost z vyšších dimenzí. Díky mému daru jasnovědění, komplexnímu a citlivému vnímání, vidím příležitosti i mezery v podnikání.

Trhá mi srdce, když vidím, jak podnikatelé končí, nebo se trápí. Točí se v kruhu, jsou vyčerpaní a frustrovaní. Dělají základní, avšak velmi podstatné chyby, přitom vidím, že by stačilo tak málo k výraznému zlepšení. Jenže nevyžádané rady nedávám, bylo by to kontraproduktivní.

Jsem ve flow, když se někdo zmíní o svém podnikání a chce to probrat. Okamžitě začnu chrlit co vylepšit, co přidat, kde ubrat a jak to zfunkčnit. Vidím potenciál projektu i to, kde si podnikatel hází klacky pod nohy. 

Mé rady vycházejí z mnohaletých zkušeností (podnikám úspěšně od roku 2016), praxe, ekonomického SŠ, VOŠ, i VŠ vzdělání, spirituální praxe a darů vysoké citlivosti. Navíc díky schopnosti jemněhmotného napojení na Akášické záznamy přidávám ještě další, podstatný rozměr – nadhled vyšších bytostí, které vás také rády uvidí ve světle úspěchu a spokojenosti. 

Spojuji tak ekonomické vzdělání, podnikatelskou praxi a praktickou spiritualitu s mým laskavým vedením pro váš maximální podnikatelský posun.

Podnikání je pro mě formou seberealizace a příležitostí uplatnit své dary pro pomoc lidem. Ráda i vás podpořím, abyste podnikali v souladu se svou duší a byli šťastní, protože jedině tak můžete skutečně pomoct i dalším lidem.

Co vám byznysové načítání přinese?

Na co se spolu můžeme podívat?

Témata jsou široká a můžeme je přizpůsobit vám na míru.

Níže jsou návrhy, co můžeme řešit.

Booster objednávek

Mindset hojnosti a upgrade darů duše

Přitažlivá nabídka

Ladíte svou prezentaci a zaměření

Srdcový klient

Audit sociálních sítí

Byznysové načítání

pro upgrade vašeho podnikání v souladu s vaší duší, životními hodnotami a pro magnetické přitahování vašich srdcových zákazníků, pro které zrovna vy máte to jedinečné řešení jim na míru

Jednorázovka 1x 60 min.

Hodinka načítání na libovolné téma související s vaším podnikáním.

3 490 Kč

2 490 Kč

Často se ptáte

Kdybyste měli jakoukoli další otázku, napište mi.

Jak by spolupráce probíhala?
Domluvíme si spolu datum a čas, uvidíme se přes videohovor.

Vy si připravíte předem otázky, já se také předem připravím a zapneme nahrávání, jehož záznam bude jen pro vás a probereme vše, co potřebujete vědět kolem vašeho podnikání. Odpovídám vám hlavně v napojení.

Co když si vše nezapamatuju?
Vše, co budeme řešit, budete mít nahrané, abyste se k tomu mohli v klidu vracet a doporučení uvést svým tempem do praxe. 

Jakou mám praxi a zkušenosti?
Spojuji praxi ve spiritualitě, zkušenosti v podnikání a VŠ obchodně-podnikatelské vzdělání, což vám dává jedinečnou příležitost naboostovat vaše podnikání a uvést ho do souladu s vaší duší.

Na co se specializuji?
Specializuji se převážně na malé handmade tvůrce a podnikatelky ve službách, protože tam mám nejvíce vlastních zkušeností. 

Co když podnikám v něčem jiném?
Mám ráda výzvy, proto se nebráním čemukoliv dalšímu. Klidně mi napište a uvidíme. Mohu vám efektivně pomoct např. i v oblasti mezilidských vztahů, pokud už je váš kolektiv větší a něco tam skřípe.

Přečtěte si, o Byznysovém načítání říkají mí klienti

Reference jsou většinou uvedeny pouze s křestním jménem. Vychází z e-mailů a zpráv, které mi nadšení klienti zaslali. 

"Kristýnka mi načetla ohledně mého podnikání, mimo jiné, co je pro mě v tu danou chvíli vhodné k propagaci, např. že Instagram je dobrá volba, ale do Facebooku se teď pouštět nemám. Světe div se, teď mám plno a nové zákazníky již nepřijímám. Kristýnko děkuji 🤍✅"
Martina
"Konzultace s Kristýnou byla pro můj business velmi přínosná. Její nadhled a zkušenosti mi v mnohých věcech otevřely oči a nasměrovaly mně správným směrem. Pokud si s čímkoli nejste jistí, nevíte, jak se pohnout dál, tak vám mohu tuto službu velmi doporučit. Dobrá rada a pohled z jiného úhlu je mnohdy k nezaplacení, obzvláště pak ve světě podnikání, kde se vám taková pomoc může mnohonásobně vrátit."
Aleš

Naboostujte vaše podnikání díky konkrétním tipům.
Spirituální byznys mentoring na míru vašim potřebám.

Podnikejte autenticky, v souladu s vaší duší a buďte šťastní.
Cokoliv si dovedete představit, je možné. 
Pomůžu vám s realizací.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.