Spirituální byznys mentoring

Byznysové načítání pro začínající podnikatelky ve službách

aneb podnikání v souladu s duší, které ti sluší.

POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO ZA STÁVAJÍCÍ CENU

spiritualni-citliva-byznys-mentorka-jasnovidka-kristyna-charvatova
Podnikání v souladu s duší je win-win na všechny strany. Jste spokojení vy, i vaši klienti.

A taky vím, že:

kristyna-charvatova-jasnovidka-spiritualni-byznys-mentorka

Co kdybys věděla

Kdo jsou tví srdcoví zákazníci a co jim můžeš předat jenom ty

Pokud chceš mít srdcové zákazníky, je potřeba přesně vědět kdo to je, co řeší a co zrovna ty jim můžeš nabídnout na vyřešení jejich problému.

V Byznysovém mentoringu se na to detailně podíváme, abys měla jasno a mohla jsi své dary s lehkostí komunikovat i navenek. Mít naprosto jasno je osvobozující a práci velmi ulehčující.

Jak nastavit stabilní základy podnikání

Mít stabilní základy podnikání už od samotného začátku není náhoda, nesmírně ti to ulehčí tvou další cestu.

Pokud ti to zatím drhne a platící klientky nechodí tak, jak by sis představovala, problém bude právě v základech. Na nekvalitních základech stabilní dům nepostavíš.

S mou načítací podporou, okem zaměřeným na detail i komplexnost, podpůrnými materiály a zpětnou vazbou na úkoly nemůžeš šlápnout vedle.

Jak převést teorii do praxe

Další obecnou teorii bez aplikace na tvou jedinečnou situaci, již nepotřebuješ. 

Aby ses skutečně posunula a mohla přivítat spokojené klientky, je potřeba jít do praxe. Postupně a systematicky, ruku v ruce s logikou, i intuicí. 

Co kdybys věděla, jak se přiblížit srdci svého srdcového zákazníka a znala přesný postup, jak získávat další platící klientky?

Kdo jsem a co dělám?

Jmenuji se Kristýna Charvátová a jsem spirituální byznysová mentorka pro začínající a mírně pokročilé podnikatelky ve službách.

Učím svoje klienty, jak začlenit své jedinečné dary do podnikání tak, aby přirozeně a s lehkostí získali své srdcové zákazníky a vybudovali si stabilní podnikání, které je naplňuje a přináší hojnost.

Sama jsem se nechtěla smířit s tím, že spoustu lidí své podnikání skončí dřív, než pořádně začne, jelikož se tlačí do věcí, které jim absolutně nesedí. Nemají nikoho, kdo by je navedl na jejich správnou cestu. Spoustu úsilí věnují činnostem, které nejsou důležité a ty zásadní, které jim přinesou srdcové, platící klienty, naprosto opomíjí.

Nikdy jsem nenašla zálibu v jedné univerzální strategii pro všechny a ani v kopírování konkurence, protože každý člověk má své unikátní dary, přednosti a zkušenosti, které může svým klientům nabídnout jenom on, tak proč své dary dál schovávat a podceňovat se?

Naučila jsem se propojit ekonomické vzdělání a zkušenosti z podnikání s praktickou spiritualitou. Dnes pomáhám začínajícím a mírně pokročilým podnikatelkám vybudovat stabilní základy podnikání v souladu s jejich přirozenými dary tak, aby se v něm cítily sebejistě, úspěšně a naplněně.

Chcete na své cestě k úspěšnému podnikání taky podpořit?

3 kroky k srdcovému podnikání

Srdcoví klienti, tvá jedinečnost a vize

Jako první se zaměříme na to, kdo je tvůj srdcový klient tak, aby to mezi vámi dokonale ladilo.

Poté se ukotvíš v tom, kdo jsi, jaké máš dary, zkušenosti a jak je uplatníš ve svém podnikání.

Nastavíš si taky vizi svého podnikání, abys věděla, kam směřuješ.

 

Neodolatelná nabídka

Následně si ujasníš, co můžeš nabídnout právě ty svým srdcovým klientům. 

Nadesignujeme spolu tvou naprosto neodolatelnou, jedinečnou nabídku včetně její ceny a benefitů tak, aby sis za ní opravdu sebevědomě stála a nemohla ses dočkat dalších platících klientek.

Šíření tvé nabídky do světa

Když budeš vědět naprosto přesně kdo jsi, co děláš a pro koho, je čas začít to dávat vědět světu. Naučíš se komunikovat tvou jedinečnost ven

Nastavíš si funkční profil na sociálních sítích, který ti bude přinášet srdcové klienty. 

Budeš vědět, jak ho vést tak, aby tvůj profil rostl, klientky tě zbožňovaly a rády u tebe nakupovaly.

Díky mému daru jasnovědění se s lehkostí energeticky napojím na budoucí zákazníky a tvé podnikání, které společně posuneme do souladu s duší tak, aby se vše vzájemně doplňovalo a podporovalo, měla jsi spokojené zákazníky a zároveň ti podnikání přinášelo radost, svobodu a hojnost. 

Co je součástí Spirituálního byznys mentoringu?

Srdcový klient, tvá jedinečnost a vize

 • Ujasníš si, pro koho tu jsi

 • Zjistíš, jak tvůj srdcový klient přemýšlí a jak zrovna ty mu díky svým zkušenostem můžeš pomoci

 • Uvědomíš si, jak své dary začleníš do své služby

 • Pochopíš, že to, co máš ty, nikdo jiný nemá

 • Nastavíš si vizi svého podnikání tak, aby pro tebe měla hluboký smysl, který tě bude motivovat to nevzdat 

 • Začneš se těšit na své srdcové klientky

Tvá neodolatelná nabídka

 • Vytvoříš neodolatelnou nabídku

 • Určíš její název, náplň, cenu a doplňující informace tak, ať je to s tebou naprosto v souladu

 • Ze své nabídky budeš tak nadšená, že už se nebudeš moct dočkat, až své klienty přivítáš

 • Společně nadesignujeme tvou nabídku tak, ať si za ní sebevědomě stojíš a využiješ v ní své dary

Vykřičení tvé služby do světa

 • Založíš si, rozjedeš a zefektivníš své sociální sítě, které jsou ti blízké

 • Ukotvíš se v barvách, designu, písmu a názvu

 • Budeš mít naprosto jasno v tom, co a jak sdílet, aby to mělo smysl

 • Naučíš se tvořit příspěvky, které zarezonují se srdcem tvých budoucních klientů

 • Naučíš se získat jejich pozornost, důvěru a postupně je dovedeš k nákupu

3x byznysové načítání a poradenství

 • V prvním 60 minutovém načítání se společně podíváme na srdcového klienta, tvou expertízu, začlenění darů do podnikání a ujasníš si svou hlubokou vizi, která tě bude motivovat dlouhodobě vytrvat

 • V druhém 60 min. načítání nadesignujeme neodolatelnou nabídku, kterou si budeš opravdu jistá

 • Ve třetím 60 min. načítání probereme tvé sociální sítě, abys mohla tvou neodolatelnou nabídku sebevědomě vykřičet co nejdříve do světa

Podpůrné materiály

 • Dřív, než se potkáme na prvním načítání, dostaneš podpůrné materiály ke každému tématu včetně pracovních listů a návodů, aby ses mohla v klidu připravit a promyslet si otázky na načítání

 • Tvé aktivní zapojení bude nezbytné. Upozorňuji, že neudělám vše za tebe

 • Na Byznysovém načítání a poradenství (60 min. call, ze kterého dostaneš záznam) ti načtu a poradím vše, co budeš k podnikání potřebovat vědět (společně to doladíme do souladu s tvou duší a dary)

Relevantní zpětná vazba a podpora ve FB skupině

 • Začátky a změny v podnikání bývají plné nejistoty a já to naprosto chápu, proto ve FB skupině budeš mít možnost ptát se na cokoli podnikatelského, co ti mezi načítacími poradenskými cally a prací na tvém podnikání vyvstane

 • Ráda ti dám zpětnou vazbu na tvé příspěvky a úpravy nabídky, poradím i mezi setkáními (nebude to však načítání, to si necháme na online hovor), přesto díky zkušenostem ti dokážu efektivně poradit

Přečtěte si, o Spirituálním byznys mentoringu říkají mí klienti

Reference jsou většinou uvedeny pouze s křestním jménem. Vychází z e-mailů a zpráv, které mi nadšení klienti zaslali. 

Reference jsou z jednorázové načítací konzultace, v 3měsíčním mentoringu toho stihneme mnohem více.

"Potvrzení správného směru, začlenění darů duše do podnikání. Vše nádherně zapadlo."

K byznysovému načítání jsem se rozhodla, jelikož jsem v začátcích samotného podnikání a některé věci jsem si chtěla ujasnit hned, než zkoušet pokus-omyl.

Takže moc děkuji Kristýnce za načtení – jaká je moje cílovka, jakou platformu zasáhnout pro propagaci a jakým způsobem komunikovat mou nabídku, dále rozebrání mých nápadů a potvrzení si, jestli je to správný směr nebo jak začlenit dary duše do podnikání, kde vše nádherně zapadlo.

Člověk si může na načítání „otestovat" i svoji intuici, protože některé věci cítíme nebo víme, jen jim nedáváme takovou váhu, nebo sami sobě nevěříme.

Dále bych chtěla říct, že jsem ráda, že člověk může říct NE, tohle teď není moje cesta... Když mi bylo od vyšších bytostí navrženo/doporučeno, že bych svůj talent na focení měla přenést i na lidi, řekla jsem ne, není to (teď) má cesta – a já se pak cítila jako bych „odmlouvala" nějaké autoritě.

Ale překvapilo , jak to bylo vlastně dobře akceptováno a mohli jsme se zaměřit na to, kde tu cestu momentálně cítím, ale je dobré vědět, že je tu další potenciál, na který někdy třeba dojde, nebo také ne...

Vyšší bytosti nejsou autorita ale jsou tu pro nás, aby nás podpořili. Určitě doporučuji.

"Světe div se, mám plno."

"Kristýnka mi načetla ohledně mého podnikání, mimo jiné, co je pro mě v tu danou chvíli vhodné k propagaci, např. že Instagram je dobrá volba, ale do Facebooku se teď pouštět nemám. Taky jsme pro propagaci zvolily letáčky, abych oslovila lokální klientky.

Doladily
jsme spolu mou nabídku jednorázových masáží, balíčků, doplňujících služeb a určily jsme ceny tak, ať to dává smysl. Celé jsme to zjednodušily, ať se v tom rychle orientuji já, i mé klientky a je to takhle fakt lepší.

Upozornila mě na spoustu věcí, které by mě předtím nenapadly. Díky ní jsem si ušetřila spoustu času, peněz a taky zbytečného trápení se zákazníky. Sama bych se s tím prala fakt dlouho.

Ze začátku jsem v tom měla guláš, s podnikáním jsem neměla zkušenosti a byla jsem z toho všeho úplně vyřízená, protože se mi žádné klientky nehlásily a já už ztrácela naději.

Po úpravě s Kristý se to změnilo a klientky se začaly nejen objednávat, ale i vracet a kupují si balíčky služeb. Kristý mi dodala sebevědomí a já mám konečně jasno, můžu se věnovat své hlavní činnosti, která mě baví. Za mě nejlepší investice.

A světe div se, teď mám plno
a nové zákazníky již nepřijímám. Kristýnko děkuji. 🤍✅"
Martina - masérka

"Nadhled a zkušenosti mi v mnohých věcech otevřely oči a nasměrovaly mě správným směrem."

"Konzultace s Kristýnou byla pro můj business velmi přínosná. Její nadhled a zkušenosti mi v mnohých věcech otevřely oči a nasměrovaly mně správným směrem.

Pokud si s čímkoli nejste jistí, nevíte, jak se pohnout dál, tak vám mohu tuto službu velmi doporučit.

Dobrá rada
a pohled z jiného úhlu je mnohdy k nezaplacení, obzvláště pak ve světě podnikání, kde se vám taková pomoc může mnohonásobně vrátit."
Aleš - handmade výrobky

"Spadl ze mě veliký balvan stresu. V tom, co jsi mi poradila, se cítím sebejistěji."

"Již dříve jsem si od Kristýnky nechala načíst své dary duše a i zprostředkovat spojení s duší mého kocourka, s kterým jsem měla dlouholeté trápení.

Po těchto úžasných zkušenostech, které mě i kocourkovi velice pomohli, mi Kristýnka okamžitě vyskočila v hlavě, když jsem se trápila se svým začínajícím podnikáním a finanční situací.

Kristýnka mi poradila, na co se mám zaměřit a co mám změnit. Spadl ze mě veliký balvan stresu, pač jsem si uvědomila, že v tom, co mi poradila se cítím sebejistěji a odhodlaněji než v tom, co jsem si předtím sama vytvořila.

Načítání mi dodalo elán, energii, novou chuť do života, do mého podnikání, do změn a do toho, že to má smysl! Že se nemám vzdávat a že si mám dál jít za svým snem!

Děkuji velice, Kristýnce, za nádherné byznysové načítání. Za její dar, o který se s námi dělí. A především za to, jaký přínos to má pro bytosti, které se jejího načítání účastní. Ať už ty lidské, zvířecí, či jiné..."

Spirituální byznys mentoring

3 x 60 min. online byznysové načítání se záznamem

podpůrné pracovní listy a návody pro snazší aplikaci do praxe

3 měsíční zpětná vazba ve FB skupině

49 990 Kč

29 990 Kč

možnost splátek*

*Platbu lze rozdělit na 3 splátky, nebo na více menších splátek tak, že si mentoring předplatíš a tím si rezervuješ své místo, začít můžeme kdykoli (na tom se domluvíme individuálně).

Možná ti teď běží hlavou

„Ale Kristy, možná bych to zvládla sama, pomohl by mi s tím manžel a okoukala bych to od konkurence.“

Moje odpověď: Rozumím, spoustu toho jde odkoukat, ale dlouhodobé výsledky to většinou nepřináší, protože to nereflektuje tvé dary a jedinečnou situaci.

Spirituální byznys mentoring přináší výsledky, protože v něm spojuji ekonomické vzdělání, praxi v podnikání a spirituální načítání duší. Pracuji jak s jemněhmotným napojením na anděly, channelingem, intuicí, strachy a energií, tak i s logikou, strukturou, ověřenými strategiemi a selským rozumem.

Vše spolu nastavíme tak, aby ses v tom cítila sebejistě a podnikání ti padlo jako ulité. Postupně se naučíš vystupovat ze své komfortní zóny a budeš na sebe hrdá, co vše jsi již zvládla. Mým cílem je, aby ti podnikání přinášelo radost, hojnost, naplnění a vydržela jsi u něj dlouhodobě.

Jdeme do hloubky pouze u toho, co je skutečně důležité, abys neztrácela svůj drahocenný čas nepodstatnými věcmi, které ti nepřinesou srdcové, platící klientky.

spiritualni-citliva-byznys-mentorka-jasnovidka-kristyna-charvatova

Představ si, že:

aktivace-daru-poslani-duse-nacteni-zjisteni-daru

Nejčastější dotazy ke Spirituálnímu byznys mentoringu

Jak spolupráce probíhá?
Po zaplacení ti pošlu odkaz na podpůrné materiály k první části témat (pracovní listy, návody). Předvyplníš si je a až budeš chtít, domluvíme si spolu termín, kdy se uvidíme přes videohovor na načítání. 

Taky dostaneš hned od začátku přístup do podpůrné FB skupiny pro zpětnou vazbu a tvé dotazy.

Na byznysovém načítání zrevidujeme, na co jsi sama přišla a  doupravíme to. Zeptáš se, co tě ještě zajímá a načtu ti, co bude k tématu potřeba tak, aby to bylo v souladu s tvou duší, vizí a mělo to logiku.

Poté ti zpřístupním zase další část materiálů. Projdeš si je, můžeš se zeptat ve FB skupině a pak si rezervovat další načítání. Nebudu tě přehlcovat teorií. Budeš postupovat svým tempem a budeš přesně vědět, co a jak prakticky udělat, aby to mělo přínos pro tvé podnikání.

Jak často se uvidíme na online načítacím hovoru?
To záleží na tobě. Podporu ve FB skupině máš na 3 měsíce, tak kdykoli v této době.

Co když si vše z načítání nezapamatuju?
Vše, co budeme řešit, budeš mít nahrané, abys ses k tomu mohla v klidu vracet a doporučení uvést svým tempem do praxe. 

Musím znát téma, ve kterém chci podnikat?
Ano, je potřeba již mít promyšlené minimálně téma, které společně doladíme.

Na co se specializuji?
Specializuji se převážně na začínající a mírně pokročilé podnikatelky ve službách (koučky, terapeutky, alternativní terapeutky, průvodkyně, masérky, kosmetičky, kartářky, fotografky, virtuální asistentky a další podobné obory), které chtějí podnikat v tom, co je jejich vášní a chtějí mít podnikání nastavené v souladu se svými dary.

Jakou mám praxi a zkušenosti?
Spojuji praxi ve spiritualitě, načítání duší, zkušenosti v podnikání a VŠ obchodně-podnikatelské vzdělání, což ti dává jedinečnou příležitost naboostovat podnikání a uvést ho do souladu s duší.

Jaké jsou předpoklady pro vstup do mentoringu?
Nezbytným předpokladem je, abys znala své dary duše. Buď je již znáš, v tom případě můžeme začít dle domluvy, anebo ti je ráda načtu ještě před tím, než začneme se spirituálním byznysovým mentorigem.

Podnikání je výzva a výstup z komfortu, což s sebou přirozeně přináší strach. Proto je potřeba, abys se svým strachem uměla pracovat tak, aby tě příliš nesvazoval (ideálně mít absolvovaný můj kurz Odbrzdi se a leť, protože díky němu máš vyřešené všechny zásadní bloky ze svého dětství, které by tě mohly v podnikání brzdit).

Co když už nějakou dobu podnikám, ale pořád mi to nefunguje? Můžu se přidat do mentoringu?
Ano, zrevidujeme společně naprosto detailně vše, co již máš vytvořené. Většinou je chyba už někde na začátku, proto drhnou i následující kroky.

Najdu pravé příčiny toho, proč ti to dosud nefungovalo podle představ a budeš přesně vědět, jak to upravit do souladu s tvou duší a dary tak, aby se podnikání rozjelo a měla jsi z něj radost.

Podnikej autenticky, v souladu s duší a buď šťastná.
Cokoliv si dovedeš představit, je možné. 
Pomůžu ti s realizací.

Máš zájem o 3měsíční Spirituální byznys mentoring za zaváděcí cenu?

Mám aktuálně poslední volné místo.

Napiš mi skrz formulář níže v čem chceš podnikat, nebo v čem už podnikáš a co je tvým cílem.

Ozvu se ti e-mailem zpátky a probereme, jestli je pro tebe mentoring aktuálně vhodný.