Spojení s duší - načtu vám vzkaz z Akášických záznamů

Navážu spojení s jakoukoli duší. Zeptejte se na to, co vás už dlouho zajímá.

Písemný vzkaz zašlu na váš e-mail

Kristyna Charvatova Spojeni s dusi harmonizace duse akasa channeling duchovno spiritualita andelsky vzkaz

Díky mému daru napojení se na Vesmír (Akášické záznamy) vám zprostředkuji odpovědi na otázky, se kterými si nevíte rady. Dostanete jedinečný vzkaz, který pohladí na duši a vykouzlí hřejivý pocit přijetí.

Kdo jsem a co dělám?

Dnes dělám to, co mi dává smysl – pomáhám lidem transformovat jejich život, aby se již netrápili tak, jako já kdysi. Byla jsem od sebe úplně odpojená. Svou citlivost jsem potlačovala. I z toho důvodu jsem dlouho nemohla objevit cestu ven z nízkého sebevědomí, pocitu méněcennosti a dlouho jsem tápala, co jednou budu v životě dělat.

Postupně se mi však v životě objevovaly příležitosti, kterým jsem řekla ano. Začala jsem na sobě pracovat, zacelovala šrámy na duši a pak už byl jen krůček k tomu, abych se napojila na vyšší moudrost z Vesmíru (Akášické záznamy). 

Celá transformační cesta trvala přes 10 let, více o ní se dočtete v tomto článku na blogu.

spojeni s dusi kristyna charvatova channeling akasicke zaznamy duse vesmir moudrost nadhled

Pro koho je možné načíst odpovědi?

Pro vás

Pro vaše děti

Pro vaše zvířátko

Co vás možná teď trápí

*Při hledání poslání, silných stránek, doporučuji nejprve načtení darů duše.

„Vesmírná moudrost vám pomůže vaše otázky vidět v celé jejich šíři.
S touto novou perspektivou můžete upravit své myšlení, zvládat problémy efektivněji, anebo je vyřešit jednou provždy.“

V čem je spojení s vaší duší jedinečné?

"Režisér vašeho života na chvíli osvítí vše kolem vás.
Najednou vidíte mnohem více než doposud."

Na chvilku se zasněte a ...

Kolik stojí spojení s vaší duší?

 

Navázat spojení s duší a získat od ní cenné odpovědi je z mého pohledu nevyčíslitelné. 

Je to zkušenost, která doslova transformuje váš život. 

Dotkne se vaší skutečné podstaty. 

spojeni s dusi kristyna charvatova channeling akasicke zaznamy duse vesmir moudrost nadhled

Všechny odpovědi dostanete písemně zpracované na váš e-mail. Výhodou je, že se k nim můžete jednoduše opakovaně vracet. Ledasco vám bude docházet postupně, jelikož odpovědi obsahují hodně souvislostí a jdou do hloubky problému.

Písemná odpověď na 1 téma

1 290 Kč

Načtu vám odpověď na 1 téma. Ideální pro vhled do jedné situace, můžete položit až 3 otázky.

Písemné odpovědi na 2 témata

1 990 Kč

Načtu vám odpovědi na 2 témata, ke každému tématu můžete položit až 3 konkrétní otázky (tj. celkem 6 otázek).

TIP: Pokud máte více než 2 témata, nebo zkrátka preferujete videohovor, pak doporučuji online videohovor Harmonizaci duše. 

Nejčastější otázky

Na co se NEptat?
Neptejte se na čas, ten ve vesmíru neexistuje. Nepokládejte ani otázky na budoucnost, vy jste tvůrci svého života a jak se v budoucnu rozhodnete, je na vás. 

Co od vás potřebuji?
Potřebuji od vás výslovné povolení se na vaši duši napojit, datum narození, celé vaše jméno a otázky, na které se chcete své duše zeptat. 

Jaké informace ještě potřebujete?
Potřebuji od vás ke každé otázce alespoň stručný popis toho, co vás trápí. Díky tomu správně pochopím otázku, můžu se na souvislosti blíže doptat a vy si tím ujasníte, co vás opravdu trápí. Už tímto uděláte velký krok ke zlepšení.

Jak dlouhé odpovědi dostanu?
Rozsah odpovědí nedokážu ovlivnit. Zapisuji to, co slyším (výstupem je text v PDF). Jsem prostředník, nijak do toho nezasahuji. Většinou bývá rozsah odpovědi na jedno téma cca 1 stránka textu A4 (někdy více, jindy méně). Pokud mi v průběhu čtení přijde, že se mám ještě na něco k vašemu problému zeptat, udělám to. 

Na co se můžu zeptat?
Na cokoliv, co vás zajímá. Otázky si pečlivě rozmyslete a doporučuji vám ptát se hlavně na příčiny. Pokud pochopíte příčinu vašeho problému, cesta ven se objeví (a často vám ji také popíšou).

Ideální otázky začínají slovy:

  • jak,
  • proč,
  • co.

Např. proč se mi stala tato konkrétní událost? Co mohu změnit, abych se cítila lépe? Proč se mi nedaří v …? Jak mohu zlepšit tento vztah, proč se v něm necítím šťastná? Co mi ta nemoc/bolest má říct, proč se stala? Proč se mi opakují dokola stejní partneři? Proč mám úzkosti/nízké sebevědomí?  

Musíme být zároveň online?
Není to potřeba. Odpovědi na vaše otázky zpracuji co nejdříve. Není u toho nutná vaše osobní přítomnost, pouze musím mít vaše svolení. 

Na e-mail vám přijdou písemné odpovědi na vaše otázky napsané v graficky upraveném PDF tak, abyste se k nim mohli kdykoli vracet, nebo si je vytisknout.  

Jak objednat načítání?
Níže na této stránce vyplňte formulář a zadejte údaje od duše, na kterou se budu napojovat. Takže pokud je načítání pro vás, vyplňte údaje své. Pokud budu načítat pro vaše nezletilé dítě, nebo zvíře, tak vyplňte jejich údaje v kolonce narození. Jméno, příjmení i e-mail bude však váš.

Přečtěte si, co o službě Spojení s duší říkají ostatní

Řekli mi, proč se co stalo, jaká jsem byla a proč jsem životní lekci potřebovala, abych byla silná, jako jsem teď. Dotklo se mě to, brečela jsem. Ale bylo poznat, že je to jedinečný text, který je opravdu jen pro mě samotnou. Je autentický. Věděla jsem, že tady nejsem sama.

Oslovovali mě moc pěkně, dokonce i krásnou zdrobnělinkou, jakou jsem si jeden čas říkávala jako malá holka, úplně jsem na ni zapomněla. Dali mi rady do budoucna, ale ne úplně konkrétní. Překvapilo mě, že mi řekli, abych si vzkaz četla opakovaně, protože je léčivý.

S naprostou spokojeností tuto "proceduru" doporučuji všem, i těm, kteří na takovéto "nadpřirozeno" nevěří, protože po absolvování už věřit budou. Dostanou totiž vzkaz, který nevymyslí nikdo jiný, než TI NAHOŘE, přesně na míru tomu člověku.
Reference spojení s duší
Martina
studentka
„To je úplně krásné. Je to těžko popsatelné slovy, neustále se nad tím dojímám a pořád tam vidím něco nového."
Jana
mateřská
„Děkuji za spojení s mou duší. Hltala jsem každé slovo a když jsem vše dočetla, chtěla jsem ještě... Celou dobu jsem brečela a tiše přikyvovala, neboť to bylo přesně to, co jsem potřebovala číst. Díky tobě jsem se ubezpečila v tom, že jdu dobrou cestou a ty jsi mi upřesnila, kterým směrem mám kráčet."
Reference spojení s duší
Veronika Kahounová
oděvní návrhářka
"Dobrý den, moc děkuji, je to krásné a zároveň velká úleva."
Šárka M.
"Nad mým textem se pořád dojímám a opravdu jsem cítila čisté spojení s mou duší. Je to až neuvěřitelné a krásné, nikdy jsem nic hezčího nečetla. Cítím, jak moc je to čisté a doporučila bych to každému, kdo se chce dozvědět více bez použití své mysli. Opravdu ti ze srdce děkuji, máš dar!"
Vendy
recepční
„Tak tohle je psycho, ale v pozitivním smyslu. Jak to všechno můžou vědět? Nechápu, jak je to možné, ale když se nad tím zamyslím, tak vše dává smysl. Způsobem vyjadřování mi to dost připomnělo mistra Yodu ze Star Wars.“
Aleš
technik
Kristýnka je úžasný člověk a moc doporučuji její služby. Měla jsem možnost vyzkoušet spojení s duší, dary i jméno duše. Vše mi neskutečně pomohlo.
Už ve chvíli, kdy jsem odeslala objednávku s otázkami, se mi začaly v životě otevírat dané témata. Vše pracovalo na vyšších úrovních a čistilo se.
Jakmile mi přišly odpovědi, do týdne zapadly na své místo a to, s čím jsem se přes rok nedokázala tak úplně vypořádat, najednou bylo jasné a zřejmé. Uviděla jsem jasně cestu, kolem které jsem celou dobu jen kroužila.
Dary mé duše přesně odpovídají tomu, co o sobě vím, kde se cítím dobře a také korespondují s mými úkoly z Atlanské kabaly.
Jméno duše vše nádherně doplnilo a podpořilo. Ve všech textech se objevily mé nejniternější pocity a myšlenky, některé jsem v životě nevyslovila nahlas, takže o nich ani Kristýnka nemohla vědět.
Není to žádné neužitečné povídání, vše se mi už nyní promítá do reality. Stačilo mi řídit se tím, co bylo napsáno a vidím, jak to funguje, přichází úleva, klid a jasnost.
A to je pro mě důležité, když vidím soulad, jdu správně a tady mám jasno 🙂 Určitě i do budoucna využiju možnost dotazu, až budu zase někdy v bludném kruhu 🙂 Děkuji
Martina Velecká
kinezioložka

Navázat spojení s duší je nádherná příležitost.

Není pro každého, ale jen pro toho, kdo je připraven slyšet hlubokou pravdu.

Není na co čekat, objednejte si ji právě teď.

Spojení s duší je energeticky i časově náročné poslání, proto prosím berte v potaz, že zpracování z důvodu velkého zájmu chvíli potrvá (většinou 1-2 týdny). Děkuji za trpělivost, vyplatí se počkat 🙂

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.