Spojení s duší

Zeptejte se své duše na to, co už jste ani nedoufali, že můžete vědět

Vaše cesta k pochopení každého trápení

Aktuálně STOP stav

Kristyna Charvatova Spojeni s dusi harmonizace duse akasa channeling duchovno spiritualita andelsky vzkaz

A taky vím, že:

Co kdybyste věděla...

Odkud vaše trápení pramení a jak ho vyřešit

Pokud chcete pochopit, proč se vám to děje a jak to udělat, aby problém zmizel, je potřeba k informacím, které mi vaše duše sdělí, přistupovat s otevřenou myslí.

Duše vždy říká pravdu a pokud jste ochotna ji připustit, jste na té nejlepší cestě k vyřešení celé situace.

Jak dosáhnout plného porozumění a pochopení, proč se to děje

Duše vás miluje a chce pro vás to nejlepší. Nechce vás vidět utrápené. Moc ráda vám sdělí pravou příčinu a taky jak z toho trápení ven. 

A bude již na vás, jestli doporučené kroky přijmete a budete se podle nich řídit. K ničemu vás nutit nebude, bezmezně vás miluje a respektuje vaši svobodnou vůli.

Jak převést teorii do praxe

Jedna věc je číst, druhá věc je věci aplikovat v praxi

Co kdybyste věděla, co přesně znamenají ty „náhody“ a opakované situace, které se vám dějí a vy nevíte proč?

Spojení s duší není neužitečné povídání. Je to vzkaz s návodem, který vám ukáže, jak se z problému v reálném životě dostanete ven.

Kdo jsem a co dělám?

Jsem Kristýna Charvátová, spojka mezi nebem a Zemí. Jsem tady pro lidi, kteří jsou ochotni připustit si (někdy i nepohodlnou) pravdu a využít ji ve svůj prospěch k osobnímu růstu, protože ví, že cokoliv si nalhávat, vede k frustraci a stagnaci.

Díky napojení nahoru svým klientům zprostředkovávám od jejich duše vzkazy tak, aby jejich domnělou slabost transformovali v sílu a žili díky tomu v souladu s duší.

Sama jsem se nechtěla smířit s tím, že mi nikdo nedá odpověď na to, co mě trápí. Nikdy jsem nenašla zálibu ve stěžování si na nespravedlnost života, která k řešení, natož ke štěstí, nevede. 

Naučila jsem se podívat pravdivé příčině do očí a díky načítání duší dnes pomáhám lidem vyřešit i otázky, na které už mysleli, že nikdy nedostanou odpověď. Dojaté reakce lidí v referencích jsou toho důkazem.

Chcete taky znát odpovědi na vaše dlouholeté otázky?

spojeni s dusi kristyna charvatova channeling akasicke zaznamy duse vesmir moudrost nadhled

3 kroky ke Spojení s duší

1. Ujasněte si, co chcete vědět

Jako první je potřeba vědět, co vás zajímá.

Nejvhodnější otázky začínají slovy co, jak a proč, protože vedou k objasnění příčiny problému a cestě ven.

Např. Proč se to stalo? Proč se mi tohle děje? Co mi to má říct? Jak bych to mohla řešit? Co v této situaci nevidím? Co mám díky tomu pochopit?

2. Vyplňte objednávku a počkejte na odpovědi

Poté stačí vyplnit formulář níže s vaším jménem, datem narození a počkat.

Energie funguje i na dálku, proto nemusíme být v době načítání přítomni. Když budu načítat, můžete dělat cokoli, nijak vás to neomezuje.

Až budu mít hotovo, písemný vzkaz v PDF vám zašlu na váš e-mail.

3. Pochopení a vyřešení problému

Jakmile vám přijdou odpovědi, pochopíte příčinu a uvidíte cestu ven. Celá situace se díky tomu vysvětlí a vy získáte nadhled. Pochopíte, že se to neděje náhodou a má to taky svůj smysl.

Pak již nic nebrání tomu, abyste se problému zbavili tak, že aplikujete svém každodenním životě doporučení, které jste si ve vzkazu obdrželi.

Přečtěte si, co o službě Spojení s duší říkají ostatní

Všechny reference jsou doslovně překopírované ze zpráv a e-mailů, které mi klienti poslali.

Řekli mi, proč se co stalo, jaká jsem byla a proč jsem životní lekci potřebovala, abych byla silná, jako jsem teď. Dotklo se mě to, brečela jsem. Ale bylo poznat, že je to jedinečný text, který je opravdu jen pro mě samotnou. Je autentický. Věděla jsem, že tady nejsem sama.

Oslovovali mě moc pěkně, dokonce i krásnou zdrobnělinkou, jakou jsem si jeden čas říkávala jako malá holka, úplně jsem na ni zapomněla. Dali mi rady do budoucna, ale ne úplně konkrétní. Překvapilo mě, že mi řekli, abych si vzkaz četla opakovaně, protože je léčivý.

S naprostou spokojeností tuto "proceduru" doporučuji všem, i těm, kteří na takovéto "nadpřirozeno" nevěří, protože po absolvování už věřit budou. Dostanou totiž vzkaz, který nevymyslí nikdo jiný, než TI NAHOŘE, přesně na míru tomu člověku.
Reference spojení s duší
Martina
studentka
„To je úplně krásné. Je to těžko popsatelné slovy, neustále se nad tím dojímám a pořád tam vidím něco nového."
Jana
mateřská
„Děkuji za spojení s mou duší. Hltala jsem každé slovo a když jsem vše dočetla, chtěla jsem ještě... Celou dobu jsem brečela a tiše přikyvovala, neboť to bylo přesně to, co jsem potřebovala číst. Díky tobě jsem se ubezpečila v tom, že jdu dobrou cestou a ty jsi mi upřesnila, kterým směrem mám kráčet."
Reference spojení s duší
Veronika Kahounová
oděvní návrhářka
"Ja proste nemam slov. Vse jsem to zhltla 2x a jednim dechem. Vy mate dar, nadherny dar.

A ja vam z celeho srdce dekuji a jsem vdecna, ze jsou lide jako vy a delaji tyhle veci. Ja jsem vas nasla ve skupine tantraela a tak nejak jsem vedela, ze tohle “chci”.

Po celou dobu cteni mi jaksi zvlastne hucelo v usich a byla jsem cela napjata. Vsechno uzasne sedi a docela me bavilo, jak ke me duse mluvila jakoby obloukem. Tohle totiz uz citim nejakou dobu, ze takova je a bylo to velmi usmevne, v dobrem.

Mam velky problem duverovat lidem a je to presne tim, jak duse rekla. Ted uz vim, na co se mam zamerit a jak s tim pracovat.

Nevim co dal psat. Jsem normalne beze slov. S laskou a s vdecnosti vam za vsechno dekuji! Mnohokrat. Tyhle stranky jsou odted mym pokladem."
Miška Slavíková
Milá Kristýnko, děkuji za slova mé rozvrklane dušičky, četla jsem to již několikrát a pokaždé jsem se rozbrečela. Je to přesně tak, jak to cítím a vnímám.

Uvědomila jsem si, že se to opravdu muselo stát a právě nyní nastal i ten správný čas, kdy mám již dospělé děti a můžu se začít věnovat sobě a jim být již jen oporou. Děkuji vám moc.
Jana
Chtěla jsem vám hrozně moc poděkovat za spojení s duší. Ani nevíte, jak moc mi díky tomu vešlo zase zpátky slunce do života a nakoplo mě to. Fakt mi to seslal sám Vesmír.

Je až neskutečné, jak moc cítím, že je to opravdu jen a jen pro mě. Četla jsem to se zatajeným dechem a slzami v očích a děkovala.

Jsem nesmírně vděčná, děkuji, že tohle děláte. Většinou lidem takto moc nepíšu, ale cítím, že vám to pomáhá dělat to, co děláte. Upřímně děkuju."
Dita L.
"Úsměvné bylo, když při čtení 4. věty si říkám, "no tak to je asi nějaký moc jednoduchý" a vteřinu na to čtu dál "zní to až moc jednoduše?" Jdu se nad sebou zamyslet. :D"
Anonymně
"Milá Kristýnko, nevím, jak vám mám poděkovat!!! Toto mě opravdu zasáhlo a dojalo k slzám. Stále na to myslím a jsem celkově naměkko. Je to velice silné!!

Určitě vím, že tuto službu budu využívat častěji. Jsem naprosto uchvácena vaším darem a nepřestane mě to fascinovat. A hlavně si vážím vaší laskavosti a citlivosti. Jsem vděčná, že se mi toho dostalo, vyšším bytostem děkuji i vám za zprostředkování."
Martina
"DĚKUJI VÁM i drahým světelným bytostem za toto poselství k mé otázce. Jsem dojatá, jak je odpověď laskavá a přitom přímá. Jsem moc ráda, že už VÍM, co se mi to děje a proč. Budu na tom pracovat. Děkuji moc a ráda se zase ozvu, když si nebudu vědět s něčím rady."
Sylvia
"Nad mým textem se pořád dojímám a opravdu jsem cítila čisté spojení s mou duší. Je to až neuvěřitelné a krásné, nikdy jsem nic hezčího nečetla. Cítím, jak moc je to čisté a doporučila bych to každému, kdo se chce dozvědět více bez použití své mysli. Opravdu ti ze srdce děkuji, máš dar!"
Vendy
recepční
„Tak tohle je psycho, ale v pozitivním smyslu. Jak to všechno můžou vědět? Nechápu, jak je to možné, ale když se nad tím zamyslím, tak vše dává smysl. Způsobem vyjadřování mi to dost připomnělo mistra Yodu ze Star Wars.“
Aleš
Kristýnka je úžasný člověk a moc doporučuji její služby. Měla jsem možnost vyzkoušet spojení s duší, dary i jméno duše. Vše mi neskutečně pomohlo.
Už ve chvíli, kdy jsem odeslala objednávku s otázkami, se mi začaly v životě otevírat dané témata. Vše pracovalo na vyšších úrovních a čistilo se.
Jakmile mi přišly odpovědi, do týdne zapadly na své místo a to, s čím jsem se přes rok nedokázala tak úplně vypořádat, najednou bylo jasné a zřejmé. Uviděla jsem jasně cestu, kolem které jsem celou dobu jen kroužila.
Dary mé duše přesně odpovídají tomu, co o sobě vím, kde se cítím dobře a také korespondují s mými úkoly z Atlanské kabaly.
Jméno duše vše nádherně doplnilo a podpořilo. Ve všech textech se objevily mé nejniternější pocity a myšlenky, některé jsem v životě nevyslovila nahlas, takže o nich ani Kristýnka nemohla vědět.
Není to žádné neužitečné povídání, vše se mi už nyní promítá do reality. Stačilo mi řídit se tím, co bylo napsáno a vidím, jak to funguje, přichází úleva, klid a jasnost.
A to je pro mě důležité, když vidím soulad, jdu správně a tady mám jasno 🙂 Určitě i do budoucna využiju možnost dotazu, až budu zase někdy v bludném kruhu 🙂 Děkuji
Martina Velecká
kinezioložka
"Dobrý den, moc děkuji, je to krásné a zároveň velká úleva."
Šárka M.
"Moc vám děkuji za doručený vzkaz. Potřebovala jsem čas na to ho vstřebat, ale jsem moc ráda, že jsem do toho šla.

Měla jsem očekávání, že si přečtu něco pozitivního, krásného a na odlehčení, ale přečetla jsem si pravdu, kterou jsem nechtěla slyšet. A to sakra bolí.

Postupně se mi věci začaly skládat do sebe a já jsem pochopila, co se doopravdy stalo a co mi trvalo tak dlouho změnit. Stále na tom pracuji, ale mám v tom mnohem jasněji. A je mi lépe a lépe. Mnohokrát děkuji.

Hned v několika další dnech jsem také pochopila, proč to “zvláštní” poslední slovo vzkazu - několikrát mě myšlenka na něj rozesmála tak moc, že jsem na vážnost, se kterou jsem věc první dny vnímala, zapomněla, a měla jsem co dělat, abych v metru nahlas nevybouchla smíchy.. 🙂 "
Anička V.
"Konečně jsem díky vám začla být ráda na světě. Teprve vše vstřebávám, ale už teď vím, že jste hodně dala a ukázala jste mi cestu, jak se sebou dále pracovat.
Děkuji za čas strávený s vámi, jste mi velkým vzorem."
Anonymně
"Moc děkuji, je to krásné a zároveň velká úleva. Děkuji."
Šárka
"Ahoj, ještě jednou děkuji za tvoje služby. To, co děláš, má určitě smysl. Věci se daly do pohybu. Některé naší iniciativou a jiné se vyřešily samy."
Anonymně
"Moc děkuji za vzkaz. Vše jsem zhltla jedním dechem a zahřálo mě to u srdce. Už chápu, proč jsem si ten život vybrala. Ještě jednou moc děkuji."
Míša

Vyberte si svou variantu

Písemná odpověď na 1 téma

1 990 Kč

Načtu vám odpověď na 1 téma. Ideální pro vhled do jedné situace, můžete položit až 3 otázky.

Písemné odpovědi na 2 témata

2 990 Kč

Načtu vám odpovědi na 2 témata, ke každému tématu můžete položit až 3 konkrétní otázky (tj. celkem 6 otázek).

TIP: Pokud máte více než 2 témata a preferujete videohovor/chat v reálném čase, tak doporučuji online konzultaci Harmonizaci duše. 

Možná vám teď běží hlavou

Ale Kristy, já už jsem zkoušela léčitele, kartářky, doktory, terapeuty, moudré knihy, četla jsem zkušenosti lidí v diskuzích na facebooku, hledala jsem na netu příčiny a nic z toho mi nepomohlo.“

Moje odpověď: Chápu. Spojení s duší přináší výsledky, protože pracuji v napojení na duši. Hlídám si své čisté napojení a jdu do hloubky, k jádru problému a načítám jednoduchá, zato praktická doporučení, která můžete ihned aplikovat

Nehádám, netipuji, nedávám svá osobní doporučení, ale zprostředkovávám vše, co mi díky napojení nahoru přichází, což je z mé zkušenosti to nejefektivnější.

A navíc se díky pochopení celé situace energie uvolní a rozpohybuje se směrem k ideálnímu řešení.

„Vesmírná moudrost vám pomůže vaše otázky vidět v celé jejich šíři.
S touto novou perspektivou můžete upravit své myšlení, zvládat problémy efektivněji, anebo je vyřešit jednou provždy.“

Představte si, že...

"Režisér vašeho života na chvíli osvítí vše kolem vás.
Najednou vidíte mnohem více než doposud."

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Spojení s duší je energeticky i časově náročné poslání, proto prosím berte v potaz, že zpracování z důvodu velkého zájmu chvíli potrvá (většinou 1-2 týdny). Děkuji za trpělivost, vyplatí se počkat 🙂

Nejčastější otázky

Na co se NEptat?
Neptejte se na čas, ten ve vesmíru neexistuje. Nepokládejte ani otázky na budoucnost, vy jste tvůrci svého života a jak se v budoucnu rozhodnete, je na vás. 

Co od vás potřebuji?
Potřebuji od vás výslovné povolení se na vaši duši napojit, datum narození, celé vaše aktuální jméno, které máte v občance a otázky, na které se chcete své duše zeptat. 

Jaké informace ještě potřebujete?
Potřebuji od vás ke každé otázce alespoň stručný popis toho, co vás trápí. Díky tomu správně pochopím otázku, můžu se na souvislosti blíže doptat a vy si tím ujasníte, co vás opravdu trápí. Už tímto uděláte velký krok ke zlepšení.

Jak dlouhé odpovědi dostanu?
Rozsah odpovědí nedokážu ovlivnit. Zapisuji to, co slyším v napojení (výstupem je text v PDF). Jsem prostředník, nijak do toho nezasahuji. 

Většinou bývá rozsah odpovědi na jedno téma cca 1 stránka textu A4 (někdy více, jindy méně). Pokud mi v průběhu čtení přijde, že se mám ještě na něco k vašemu problému zeptat, udělám to. 

Jak objednat načítání?
Níže na této stránce vyplňte formulář a zadejte údaje od duše, na kterou se budu napojovat. Takže pokud je načítání pro vás, vyplňte údaje své. Pokud budu načítat pro vaše nezletilé dítě do 12 let, tak vyplňte jeho údaje v kolonce narození. Jméno, příjmení i e-mail bude však váš.

Na co se můžu zeptat?
Na cokoliv, co vás zajímá. Otázky si pečlivě rozmyslete a doporučuji vám ptát se hlavně na příčiny. Pokud pochopíte příčinu vašeho problému, cesta ven se objeví (a často vám ji také popíšou).

Ideální otázky začínají slovy:

  • jak,
  • proč,
  • co.

Např. proč se mi stala tato konkrétní událost?
Co mohu změnit, abych se cítila lépe?
Proč se mi nedaří v …?
Jak mohu zlepšit tento vztah, proč se v něm necítím šťastná?
Co mi ta nemoc/bolest má říct, proč se přetrvává?
Proč se mi opakují dokola stejní partneři?
Proč mám úzkosti/nízké sebevědomí?  

Musíme být zároveň online?
Není to potřeba. Odpovědi na vaše otázky zpracuji co nejdříve. Není u toho nutná vaše osobní přítomnost, pouze musím mít vaše svolení. 

Na e-mail vám přijdou písemné odpovědi na vaše otázky napsané v graficky upraveném PDF tak, abyste se k nim mohli kdykoli vracet, nebo si je vytisknout.