Harmonizace duše

Odhalte, co se vám duše snaží říct

Vaše snadná cesta k nalezení pravé příčiny každého trápení

STOP STAV

Chcete vědět jako první, až se mi uvolní kapacita? Zapište se do formuláře kliknutím TADY.

A taky vím, že:

Co se vám možná děje?

Kdo jsem a co dělám?

Svítím na cestu lidem, aby se opět napojili na cestu, která je v souladu s jejich duší. Aby pochopili, proč z cesty sešli a věděli, kudy vede ta jejich cesta, na které budou šťastní. Často se lidé trápí někde, kde to vůbec není pro ně, opakují stejné chyby a nevidí, že jsou tady další cesty, které jen čekají na to, až jim dají šanci. Díky mému napojení nahoru je snadno identifikuji.

Sama jsem svou cestu dlouho hledala. Mou přirozenou citlivost i dary duše jsem potlačovala. Točila jsem se v kruhu a nevěděla, jak ven. Sžíraly mě pocity méněcennosti a dlouho jsem tápala, jaké jsou mé dary a jak je používat pro dobro lidí. Chtěla jsem lidem pomáhat, ale jak? Nebyla to procházka růžovou zahradou, má transformační cesta trvala přes 12 let.

Právě díky své citlivosti a prožitému trápení se do vás umím dokonale vcítit a nabídnout jasné řešení v napojení na duši, která o vás ví naprosto vše. Díky moudrosti a láskyplnosti mé duše vám zprostředkuji odpověď i na to, co jste již ani nedoufali, že byste mohli vědět.

Přestože načítám vždy pravdu, tak díky mému daru lásky ji podávám mile. Ostré šípy zraňující pravdy nečekejte, naopak. Je to konejšivé a osvobozující, poznat konečně příčinu a řešení toho, s čím si sami nevíte rady. Třebaže jste odpovědi už hledali, ale nenašli.

Otevřu vám další možnosti, chcete?

3 kroky k harmonizované duši

1. harmonizuji duši

Vaši duši před načítáním odpovědí harmonizuji. 

Energeticky ji očistím a odblokuji, co zrovna bude potřeba.

2. zjistím pravou příčinu problému

Pak se již ptáte na to, co vás zajímá. Doporučuji se ptát hlavně na příčiny problémů. Já vám v napojení na duši odpovědi zprostředkovávám. Můžete se libovolně doptávat.

3. ujasním cestu z problému ven

Když znáte příčinu problému, ujasníme si i nejvhodnější cestu ven a taky se podíváme na to, jak problému pro příště předcházet.

Přečtěte si, co o Harmonizaci duše říkají klienti

S ohledem na niterné procesy, které u harmonizace duše probíhají, jsou reference uvedené zpravidla pouze s křestním jménem. Jsou doslovně zkopírované ze zpráv a e-mailů, které mi klienti soukromě po konzultaci zaslali. 

"Práce s Vámi byla pro mne neuvěřitelně silná a přitom jsem vnímala Vaši citlivost a čistotu s jakou své napojení využíváte pro službu ostatním.

Již před setkáním jsem cítila velikost toho, co mi to přinese. A nemýlila jsem se.

I když jsem se dozvěděla věci, které jsem stejně tak nějak tušila a věděla, tak to, že jste mi to sama sdělila, tak jako kdyby se to rovnou energeticky čistilo v mém poli. Odpojilo se to, co mi již neslouží a co mi škodí.

Zároveň jsem díky Vaší empatii a napojení získala víru v překonání toho a vizi budoucí spokojenosti. Děkuji za Vaší upřímnost i citlivé vedení.

Necelý měsíc po našem setkání cítím, že jsem jiná, více napojena sama na sebe a že již pro mne není možná cesta zpět. Děkuji."
Tereza R.
"Dekuji Kristynce za harmonizaci duse. Dostala jsem odpovedi na dlouho pokladane otazky a diky tomu pocitila temer okamzite klid a ulevu.

Jsem na zacatku cesty, ale diky ni a jejimu daru vim, kudy se mam ubirat. Uz se tesim,az se zmeny usadi a budeme moci pokracovat dal. Dekuji, dekuji, dekuji."
Míša P.
"MOC VÁM DĚKUJI za odstranění té tlusté železné zdi, která se za celá ta léta postupně stavěla. Od momentu léčení jsem cítila silně své tlukoucí srdce a nečekala jsem, že je tam těch vrstev tolik.

Obrovsky
se mi ulevilo, cítím velkou proměnu, velké štěstí a nekonečnou vděčnost. Je to nepopsatelné. S velkou pokorou děkuji Vám, Vesmíru i Andělům <3.
Je to zázrak a přeji všem z celého srdce tuhle svobodu a pocit lásky zažít.

Cítím, že to čištění srdce dobíhá a můj seznam podvědomých strachů se výrazně zmenšil. I ve společnosti se cítím jinak.

Nepíchá mě už tolik u srdce a mám obrovskou touhu milovat což je nádherný pocit, cítím se lehce a více svobodně. Prostě zázrak. Zároveň cítím, že proběhla obrovská změna a ještě to se mnou cloumá."
Anička B.
"Jsem mile překvapená a dojatá hloubkou informací, které skrze Kristýnku přišly. Její napojení je naprosto neuvěřitelné a přesně odráží to, co jsem si sama roky nechtěla přiznat.

Teď už díky ní znám nejen příčinu, ale taky to, co s tím můžu dělat a jako bonus mi energeticky vyčistila všechny další překážky, které s problémem souvisely. Doporučuji!"
Lenka
"Dobrý den Kristýnko, musím Vám napsat a moc poděkovat za tak rozmanité služby, které poskytujete. Našla jsem Vás hlavně díky načítání vzkazů z Akášických záznamů, které mě dostaly. Nic tak hlubokého a niterného jsem do té doby nezažila.

Líbilo se mi když jste se "mě" ptala, jakou metodou budeme postupovat, ať si tělo samo řekne.

Dělaly jsme i vizualizaci, ke které jsem teda byla skeptická, protože to mi nikdy dřív nešlo, ale u vás to bylo poprvé, kdy to na mě fungovalo.

Pracujete tak rychle a profesionálně, jde vidět, že se orientujete a víte, co kdy a jak dělat. Děkuji!!!"
Martina
"S Kristýnkou jsem nespolupracovala poprvé a Harmonizace duše pro mě byla jasnou volbou.

S Kristy je perfektní komunikace, jak organizačně, tak přímo při Harmonizaci, kdy jsem se mohla na cokoliv zeptat beze studu a Kristýnka mi na vše dala jasnou odpověď a krásně vše vysvětlila.

A že se jednalo o dotazy, které mi vrtají hlavou i 12 let a nikdo mi na ně nikdy neodpověděl. Po jejich zodpovězení se mi moc ulevilo a spousta věcí "docvaklo".

Hodina byla málo, proto se těším na další spolupráci. Ze srdce děkuji."
Martina V.
Reference harmonizace duše, čtení z akášických záznamů, rozhovor s duší
"Když jsem na Instagramu narazila na Kristýnky profil, říkala jsem si, že to nemůže přeci fungovat a že Do toho nebudu vrazet peníze. Ale nakonec jsem začala sledovat profil a víc a víc mě něco říkalo, že bych měla do tojo jít.

Nejdříve jsem si nechala poslat dary duše. Když jsem si to četla, tak jsem byla udivená. Říkala jsem si, že to není možné, že to jsem celá já, jen jsem si ty věci nějak neuvědomovala. Už to bylo velké osvícení sebe sama.

Ale vzhledem k mým zdravotním a psychickym problémům mě pronásledovalo spoustu otázek, na které mě nikdy nikdy nedokázal odpovědět.

Až jednoho dne jsem skrze Kristýnku tyto odpovědi dostala a dávali mě neskutečný smysl a obrovské aha zjištění.

Děkuju nemá dostatečný význam za služby a pomoc, kterou Kristýnka sprostředkovává. A proto kdo váháte, jdete do toho....♥️🌼🌸🍀"
Kristýna N.
"Pred terapiou som sa dosť bála toho, čo sa dozviem, avšak hneď ako som Kristýnu zbadala, tak strach začal opadávať.

Dozvedela som sa množstvo vecí, ktoré mi dodali neskutočný “aha moment”, vďaka čomu som pochopila, prečo sa mi v živote veci dejú.

Odporúčam Harmonizáciu duše úplne každému. Je jedno či ste na sebe nikdy nepracovali alebo pracujete na sebe roky. Kristýna a Harmonizácie od nej vám pomôže na milión percent. Som vďačná za ľudí ako ste vy a že som mala možnosť absolvovať terapiu."
Veronika V.
"Já jsem po Harmonizaci duše nesmírně spoko, dějí se věci a různé synchronicity. 😍❤️

Je příjemné být zase v pohodě, vstávat s dobrou náladou. Úplně jiná písnička oproti dřívějšku ve frustraci a naštvání 😠 Je to neskutečné, co se tak nějak “samo” a přirozeně děje. Doporučuju 👌

Navíc už je setkání a povídání s tebou je samo o sobě obohacující zážitek 😊🙏❤️"
Petra P.
"Všechny témata, které jsem v tu chvíli měla potřebu řešit, jsme rozlouskly a díky propojeni několika technik, které Kristýnka umí, jsme se dostaly krásně do hloubky a našli příčinu.
Po on-line sezeních se vždy cítím jako kdybych ze sebe sundala obrovský kamen, nabitá pozitivní energii a šťastná. 🙂
Opravdu moc doporučuji všem, každá zkušenost Vás někam posune, stojí to za to!"
Katka P.
"Kristýnce mnohokrát děkuji!! Dostala jsem se ve svém životě do stavu, kdy jsem se vyčerpala, měla bolesti břicha, špatně spala, vnímala nervozitu a neklid. Od terapeutky jsem dostala doporučení na energetické čištění, na internetu našla Kristýnku.

Velmi rychlá reakce a vyjití vstříc s termínem, když to bylo akutní. Dostala jsem opakovaně odpovědi na to, co jsem potřebovala, na tom jsem postavila svoji další práci na sobě. A je mi mnohem lépe!!!

Službu využil i manžel při řešení své nenadálé akutní situace a je nadšený, hodně se mu ulevilo. Sám tuto službu velmi doporučuje. Děkujeme!!"
Hanka N.
"Kristynko jsem moc vděčná, že jsem na Vas dostala doporučení od kamarádky. V hodně věcech jste mě ujistila, že to co citim je spravne.

Moc mi to pomohlo
, cítím se lépe a jistější. Ulevilo mi i to, že jsem se i dozvěděla, že dušička mi nemá za zlé, že jsem tehotenstvi ukončila.

Působila jste na mě příjemně, klidně a v pripade potřeby se na Vas opět obrátím a doporučím dále kamarádkám. Ještě jednou dekuji a přeji hezky den."
Martina M.
"Chcem vám poďakovať za harmonizáciu. Úľava je obrovská. Konečne som sa po rokoch poriadne vyspala. Zmizli bolesti v krížoch, celková únava a cítim sa konečne ľahko a dobre. Fakt som Vás potrebovala už ako soľ. Ešte raz vďaka."
Andrea V.

Vyberte si svoji variantu

STOP STAV

Chcete vědět jako první, až se mi uvolní kapacita? Zapište se do formuláře kliknutím TADY.

Půlhodinka
30 min.

2 490 Kč

Potřebujete se zeptat na pár pro vás zásadních otázek, pochopit jejich pravou příčinu a uvidět cestu ven. Dlouhodobě si s tím nevíte rady a zatím nic nepomohlo.

Hodinka
60 min.

3 990 Kč

Maximální dávka nadhledu a pochopení díky nalezení pravé příčiny problémů, čištění a stanovení té nejsnadnější cesty ven. Vždy jdeme láskyplně do hloubky.

Setkání probíhá online:
– přes videohovor (s možností hlasového záznamu).

Vždy v dohodnutý čas (termíny jsou během dne v pondělí–pátek
). 
Vy položíte otázku a já vám v napojení na vaši duši odpovídám, vy se doptáváte.
Počet otázek je neomezený, jsme limitováni pouze časem. Co stihneme za vámi vybraný čas, to bude zodpovězeno. 

Možná i vám teď běží hlavou

Ale Kristy, už jsem byla u psychologů, doktorů, i alternativních léčitelů, kteří mi nesedli. Prošla jsem všemi vyšetřeními a na nic většinou nepřišli. Nebo jsem dostala nálepku diagnózy, ale stejně by mě zajímalo, čím jsem si to vytvořila. Nechci se smířit s názorem, že se s tím nedá nic dělat.“

Chápu. Harmonizace duše přináší výsledky, protože se napojuji přímo na duši, která vás zná nejlépe. Proto nám naprosto přesně může objasnit, kde ten váš problém vznikl, s čím souvisí a taky jak ho vyřešit.

Pochopíte skutečný smysl problému a stanovíme praktické kroky ve vašem každodenním životě, jak k tomu přistupovat jinak. Zároveň to energeticky vyčistíme, což změnu ještě podpoří.

"Režisér vašeho života na chvíli osvítí vše kolem vás.
Najednou vidíte mnohem více než doposud."

Představte si, že:

Dost už bylo nekonečného tápání. Dost už bylo trápení. 

Je čas podívat se skutečné pravdě do očí.

Jste připraveni?

STOP STAV

Chcete vědět jako první, až se mi uvolní kapacita? Zapište se do formuláře kliknutím TADY.

Po zaplacení objednávky se vám e-mailem ozvu s návrhem termínů.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Pokud ve formuláři vidíte „vyprodáno“, znamená to, že mám aktuálně plnou kapacitu.
Jestli chcete vědět jako první, až se mi uvolní kapacita, zapište se do formuláře kliknutím ZDE a můžete si chytit své místo příště.

Často se ptáte

Musíme být zároveň přítomni?
Ano, po zaplacení objednávky se vám ozvu, domluvíme si termín a sejdeme se na online videohovoru přes google meet.

Jak setkání začíná?
Nejdříve si krátce popovídáme. Povíte mi, co vás trápí a s čím potřebujete pomoct. Doporučuji mít předem sepsané otázky, které chcete řešit, ať setkání využijete na maximum a zeptáte na vše pro vás důležité.

Jak setkání probíhá?
Po ujasnění si vašeho problému se napojím se na vaši duši a zjistím, co a jak by pro vás bylo nejefektivnější řešit jako první. Jdu rovnou k věci, bez omáček. Jsem rychlá a jasná. Zprostředkovávám odpovědi od vaší duše. 

Sezení je velmi příjemné, většinu času povídám já a mám zavřené oči. Vy sedíte, relaxujete, posloucháte, co vám duše sděluje, doptáváte se a necháváte na sebe účinky sezení působit.

Na co se NEptat?
Neptejte se na čas, ten ve vesmíru neexistuje. Na nejvhodnější cestu, kudy pokračovat dále vaším životem se můžeme zeptat, ale pozor, NĚVĚŠTÍM budoucnost. Neptejte se ani na problémy ostatních, leda že byste chtěli s někým zlepšit vztah – takto se lze ptát, co pro to můžete vy udělat.

Jaký je rozdíl mezi službou Spojení s duší a Harmonizace duše?
Oproti písemným odpovědím na dálku zaslaným na váš mail (Spojení s duší), je Harmonizace duše díky komunikaci v reálném čase (videohovor) efektivnější varianta. Počet otázek není limitovaný a stihneme toho více. Jen je potřeba stanovit si termín, kdy se sejdeme. Pokud nemáte prostor na nalezení společného termínu, služba Spojení s duší pro vás může být řešení, je na čase nezávislá.

Můžu se ptát i na ostatní?
Můžeme harmonizovat vztahy s vaším okolím, ale do cizích lidí zasahovat nebudeme. Jde změnit to, co je na vaší straně (váš pohled, vaše prožívání).
Můžu se napojit také na vašeho mazlíčka, dítě, budoucí dítě a zjistit, co ho trápí. 

Na co se můžu zeptat?
Na cokoliv, co vás zajímá. Otázky si předem pečlivě sepište, abyste ze sezení získali maximum a doporučuji vám ptát se hlavně na příčiny a cestu z problému ven.

Ideální otázky začínají slovy:

  • jak,
  • proč,
  • co.

Díky pochopení příčiny dojde k uvědomění, které je klíčové k vyřešení.

Např. proč se mi stala tato konkrétní událost? Co mohu změnit, abych se cítila lépe? Proč se mi nedaří v …? Jak mohu zlepšit tento vztah, proč se v něm necítím šťastná? Co mi ta nemoc/bolest má říct, proč se nastala? Proč se mi opakují dokola stejní partneři? Proč mám úzkosti/nízké sebevědomí? Co nevidím v této situaci?

Ze setkání vám ráda na požádání nahraju a pošlu zvukový záznam, abyste se mohli k odpovědím časem vracet.

Jak to funguje?
Díky mému daru jasnovědění se napojím na vaši duši a zprostředkuji vám to, co zrovna potřebujete vědět. Také energeticky vyčistíme vše, co s problémem souvisí.

Pracuji intuitivně, zkrátka vím, co je potřeba, protože má duše má přirozeně terapeutickou kvalitu, jak sama říká.

Bude-li to potřeba pro harmonizaci emocí, namíchám vám na míru Bachovy květové esence a zašlu poštou domů (zvýhodněná cena + 490 Kč). Esence rostlin působí blahodárně na všechny vrstvy emocí ještě měsíc po načítání a hezky vás podpoří. Uvidíme na konzultaci, jestli budou Bachovky potřeba – je to možnost. Můžete si předem promyslet, jestli jste tomu otevření. Zásadně nikoho do ničeho nenutím.

Chci znát dary duše, specializaci, talenty a poslání.
Dary duše, specializaci, původ, talenty načítám na dálku a sepisuji je do PDF, abyste se k nim mohli vracet. Je to služba zvlášť, protože ani hodinka by na to nestačila. Jdu tam do hloubky, doporučuji objednat zvlášť.