Harmonizace duše

Díky mému daru jasnovědění a napojení na vaši duši s lehkostí najdu příčinu vašeho trápení a taky nejvhodnější cestu ven.

Harmonizace-duse-Kristyna-Charvatova-channeling-energeticke-cisteni-akasicke-zaznamy-terapie.

Díky mému daru jasnovědění vám zprostředkuji náhled vyšších sil na každou vaši otázku či trápení. A když znáte pravou příčinu, cesta ven z problému se již nabídne „sama“.

Kdo jsem a co dělám?

Dnes dělám to, co mi dává smysl – pomáhám lidem transformovat jejich život, aby se již netrápili tak, jako já kdysi. Byla jsem od sebe úplně odpojená. 

Svou citlivost jsem potlačovala. I z toho důvodu jsem dlouho nemohla objevit cestu ven z nízkého sebevědomí, pocitu méněcennosti a dlouho jsem tápala, co jednou budu v životě dělat.

Později jsem si uvědomila, že právě díky své citlivosti a prožitému trápení se do vás umím dokonale vcítit a nabídnout jasné řešení v napojení na Akášické záznamy, kde je o vás zapsané naprosto vše. 

Celá transformační cesta trvala přes 10 let, více o ní se dočtete v tomto článku na blogu. 

spojeni s dusi kristyna charvatova channeling akasicke zaznamy duse vesmir moudrost nadhled

Pro koho je možné načíst odpovědi?

Pro vás

Pro vaše děti

Pro vaše zvířátko

Co vás možná teď trápí

P.S. Při hledání poslání, talentů a silných stránek, doporučuji nejprve načtení darů duše.

Zprostředkuji vám odpovědi z Akášických záznamů na vše, co vás trápí.
Díky těmto informacím pochopíte smysl, což je klíčem k vyřešení.
Také vyčistíme vše, co se k problému vztahuje.

V čem je Rozhovor s duší tak jedinečný?

"Režisér vašeho života na chvíli osvítí vše kolem vás.
Najednou vidíte mnohem více než doposud."

Na chvilku se zasněte a ...

Kolik stojí Rozhovor s duší?

Duše je šťastná, že dostala příležitost promluvit a teď doufá, že se jejími radami budete řídit.

Ale i kdyby ne, tak vás stejně bude mít ráda.

Půlhodinka
30 min.

1 290 Kč

Potřebuji se zeptat na pár otázek, půlhodinka bude stačit.

Hodinka
60 min.

1 990 Kč


Zodpovězení všech otázek vaší duší, nalezení a pochopení pravého jádra problémů, jeho vyčištění a stanovení praktických kroků.

SOS Čtvrthodinka
15 min.

890 Kč

Mám akutní otázku/problém, který mi nedá spát a potřebuji z toho rychle ven.

Všechna setkání probíhají online přes videohovor, anebo písemně přes messenger v dohodnutý čas (termíny jsou kdykoli během dne). Vy položíte otázku a já vám v napojení na vaši duši odpovídám.

Jak to probíhá?

Díky mému daru jasnovědění se s lehkostí napojím na vaši duši.

Vy jen řeknete, s čím potřebujete pomoci (ideálně si připravte konkrétní otázky na vaši duši). 

A poté již posloucháte, co vaše duše říká a můžete se doptávat své duše na cokoli, co potřebujete znát.

Často se ptáte

Musíme být zároveň přítomni?
Ano, po zaplacení se vám ozvu, domluvíme si termín a sejdeme se na online videohovoru přes messenger.
Výjimečně je možné i osobní setkání v blízkosti Frýdku-Místku, preferuji však online hovor.

Jak setkání začíná?
Nejdříve si popovídáme, povíte mi, co vás trápí a s čím potřebujete pomoct. Doporučuji mít předem sepsané body nebo otázky, které chcete řešit.

Jak setkání probíhá?
Napojím se na vaši duši a zjistím, co a jak by pro vás bylo nejefektivnější řešit jako první. Každé setkání probíhá trošku jinak, vždy na míru tomu, co přesně potřebujete.

Sezení je velmi příjemné, většinu času povídám já. Vy sedíte, relaxujete, posloucháte, co vám duše sděluje, doptáváte se a necháváte na sebe účinky sezení působit.

Na co se NEptat?
Neptejte se na čas, ten ve vesmíru neexistuje. Na varianty budoucnosti se můžeme podívat, ale nevěštím, konečné rozhodnutí bude na vás. Já i Vesmír plně respektujeme vaši vůli.

Můžu se ptát i na ostatní?
Můžeme harmonizovat vztahy s vaším okolím, ale do cizích lidí zasahovat nebudeme. Jde změnit to, co je na vaší straně (váš pohled, vaše prožívání).
Můžu se napojit také na vašeho mazlíčka, dítě, budoucí dítě a zjistit, co ho trápí. 

Chci znát dary duše, specializaci, talenty a poslání.
Dary duše, specializaci, původ, talenty načítám na dálku a sepisuji je do PDF, abyste se k nim mohli vracet. Je to služba zvlášť, protože ani hodinka by na to nestačila. Jdu tam do hloubky, doporučuji objednat zvlášť.

Na co se můžu zeptat?
Na cokoliv, co vás zajímá. Otázky si předem pečlivě sepište, abyste ze sezení získali maximum a doporučuji vám ptát se hlavně na příčiny.

Ideální otázky začínají slovy:

  • jak,
  • proč,
  • co.

Díky pochopení příčiny dojde k uvědomění, které je klíčové k vyřešení.

Např. proč se mi stala tato konkrétní událost? Co mohu změnit, abych se cítila lépe? Proč se mi nedaří v …? Jak mohu zlepšit tento vztah, proč se v něm necítím šťastná? Co mi ta nemoc/bolest má říct, proč se stala? Proč se mi opakují dokola stejní partneři? Proč mám úzkosti/nízké sebevědomí? Co nevidím v této situaci?

Sezení vám ráda na požádání nahraju a pošlu záznam, abyste se mohli k odpovědím časem vracet.

Jak to funguje?
Díky mému daru jasnovědění se napojím na vaši duši a zprostředkuji vám to, co zrovna potřebujete vědět. Také energeticky vyčistíme vše, co s problémem souvisí.

Pracuji intuitivně, zkrátka vím, co je potřeba, protože má duše má přirozeně terapeutickou kvalitu, jak sama říká. Bude-li to potřeba pro harmonizaci emocí, namíchám vám na míru Bachovy květové esence a zašlu vám je poštou domů (nebo si je odnesete, pokud tu budete osobně). Bachovy esence jsou v ceně pouze u hodinky, u půlhodinky a čtvrthodinky jsou za zvýhodněnou cenu 290 Kč.

Přečtěte si, co o Rozhovoru s duší říkají ostatní

S ohledem na niterné procesy, které u harmonizace duše probíhají, jsou všechny recenze z důvodu soukromí anonymní. 

"Za jedno sezení vždy zvládneme tolik témat, které jsem roky neúspěšně řešila u psychologů. Přišly jsme u všeho na příčinu a dostala jsem přesný postup, jak to změnit.
Vizualizace mi nikdy nešly, ze začátku jsem nic neviděla, tak to Kristýnka nacítila za mně a v tu chvíli jsem to z ničeho nic začala taky vidět, WOW.
Vždy odcházím plná energie a nadšení. To, čeho jsem se bála, zvládám s přehledem a lehkostí. Jakoby ten strach zmizel.
Konečně můžu dělat, po čem jsem vždycky toužila, nic mě nebrzdí. Doporučuji všem, jsem ráda, že existují lidé s takovými dary pomáhat!!!"
Hanka
personalistka
"Všechny témata, které jsem v tu chvíli měla potřebu řešit, jsme rozlouskly a díky propojeni několika technik, které Kristýnka umí, jsme se dostaly krásně do hloubky a našli příčinu.
Po on-line sezeních se vždy cítím jako kdybych ze sebe sundala obrovský kamen, nabitá pozitivní energii a šťastná. 🙂
Opravdu moc doporučuji všem, každá zkušenost Vás někam posune, stojí to za to!"
Katka P.
konzultantka
"Chtěla bych vyzdvihnout, že Kristýnka se umí napojit i na domácí mazlíčky. Pomohla mi v mojí zoufalé situaci, když už jsem byla v koncích ze svého štěněte. Pochopila jsem díky harmonizaci v čem byl problém a pejsek byl do pár dnů zase OK."
Klára
"Tohle sezení byla život měnící zkušenost, nepřeháním. Než píšu tyhle řádky, nechala jsem na sebe všechny účinky doznít a s jistotou můžu doporučit všem, co se chtějí posunout mílovými kroky vpřed. Tolik souvislostí, které mi sezení dalo, se ani nedá popsat slovy, to se musí zažít."
Ilona
IT
Reference harmonizace duše, čtení z akášických záznamů, rozhovor s duší
"MOC VÁM DĚKUJI za odstranění té tlusté železné zdi, která se za celá ta léta postupně stavěla. Od momentu léčení jsem cítila silně své tlukoucí srdce a nečekala jsem, že je tam těch vrstev tolik.
Obrovsky se mi ulevilo, cítím velkou proměnu, velké štěstí a nekonečnou vděčnost. Je to nepopsatelné. S velkou pokorou děkuji Vám, Vesmíru i Andělům <3.
Je to zázrak a přeji všem z celého srdce tuhle svobodu a pocit lásky zažít.
Cítím, že to čištění srdce dobíhá a můj seznam podvědomých strachů se výrazně zmenšil. I ve společnosti se cítím jinak.
Nepíchá mě už tolik u srdce a mám obrovskou touhu milovat což je nádherný pocit, cítím se lehce a více svobodně. Prostě zázrak. Zároveň cítím, že proběhla obrovská změna a ještě to se mnou cloumá."
Anička B.
"Dostala jsem tolik odpovědí, že mám na dlooouhou dobu vystaráno, než vše integruju do svého života. Konečně se mi zlepšil vztah se synem, už chápu, proč se nám narodil a co nám přišel předat. Mám k němu větší soucit a porozumění, i s manželem si více rozumím."
Šárka
prodavačka
"Dobrý den Kristýnko, musím Vám napsat a moc poděkovat za tak rozmanité služby, které poskytujete. Našla jsem Vás hlavně díky načítání vzkazů z Akášických záznamů, které mě dostaly. Nic tak hlubokého a niterného jsem do té doby nezažila.
Líbilo se mi když jste se "mě" ptala, jakou metodou budeme postupovat, ať si tělo samo řekne.
Dělaly jsme i vizualizaci, ke které jsem teda byla skeptická, protože to mi nikdy dřív nešlo, ale u vás to bylo poprvé, kdy to na mě fungovalo.
Pracujete tak rychle a profesionálně, jde vidět, že se orientujete a víte, co kdy a jak dělat. Děkuji!!!"
Martina
studentka
"Jsem mile překvapená a dojatá hloubkou informací, které skrze Kristýnku přišly. Její napojení je naprosto neuvěřitelné a přesně odráží to, co jsem si sama roky nechtěla přiznat. Teď už díky ní znám nejen příčinu, ale taky to, co s tím můžu dělat a jako bonus mi energeticky vyčistila všechny další překážky, které s problémem souvisely. Doporučuji!"
Lenka
zahradnice

Dost už bylo nekonečného tápání. Dost už bylo trápení. 

Je čas podívat se skutečné pravdě do očí.

Jste připraveni?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.