Harmonizace duše s pomocí čtení z Akášických záznamů

Komplexní služba, která je klíčem k radostnému životu

Díky mým darům a napojení na Akášické záznamy vyčistíme vše, co vám již neslouží

Harmonizace-duse-Kristyna-Charvatova-channeling-energeticke-cisteni-akasicke-zaznamy-terapie.

Díky mému daru jasnovědění si spolu posvítíme na vše, co vám brání žít tak, jak toužíte a jednou provždy s tím zatočíme. 

Kdo jsem a co dělám?

Dnes dělám to, co mi dává smysl – pomáhám lidem transformovat jejich život, aby se již netrápili tak, jako já kdysi. Byla jsem od sebe úplně odpojená. 

Svou citlivost jsem potlačovala. I z toho důvodu jsem dlouho nemohla objevit cestu ven z nízkého sebevědomí, pocitu méněcennosti a dlouho jsem tápala, co jednou budu v životě dělat.

Později jsem si uvědomila, že právě díky své citlivosti a prožitému trápení se do vás umím dokonale vcítit a nabídnout jasné řešení v napojení na Akášické záznamy, kde je o vás zapsané naprosto vše. 

Celá transformační cesta trvala přes 10 let, více o ní se dočtete v tomto článku na blogu. 

spojeni s dusi kristyna charvatova channeling akasicke zaznamy duse vesmir moudrost nadhled

Co vás možná teď trápí

Zprostředkuji vám odpovědi z Akášických záznamů na vše, co vás trápí.
Díky těmto informacím pochopíte smysl, což je klíčem k vyřešení.
Také vyčistíme vše, co se k problému vztahuje.

V čem je harmonizace duše tak jedinečná?

"Režisér vašeho života na chvíli osvítí vše kolem vás.
Najednou vidíte mnohem více než doposud."

Na chvilku se zasněte a ...

Jaké metody a techniky používám?

Osobnímu rozvoji se věnuji přes 10 let a používám různé kombinace technik na míru tomu, co zrovna potřebujete. 

Kolik stojí harmonizace duše?

 

Harmonizovaná duše je plná energie a radosti. 

Promlouvá k vám a vy díky tomu máte vedle sebe parťáka, který vám vždy dobře poradí. 

Trápení už bylo dost, je na čase začít zářit. 

Jste pro?

spojeni s dusi kristyna charvatova channeling akasicke zaznamy duse vesmir moudrost nadhled

1x Harmonizace duše

2 490 Kč


Zodpovězení všech vašich otázek, nalezení a pochopení pravého jádra problémů a jeho vyčištění.

Setkání je online a trvá 60 minut, abychom měli dostatek času na vše, co potřebujete vyřešit. Další půlhodina 500 Kč, max. 1,5 hod.

BALÍČEK
3x Harmonizace duše

6 990 Kč

Tři transformující setkání v průběhu půl roku, každé trvá 60 minut.

Každým dalším setkáním můžeme jít více do hloubky, vyčistit další věci, které vám mezitím vyplynuly a zodpovědět další otázky.
Další půlhodina 500 Kč, max. 1,5 hod.

Často se ptáte

Musíme být zároveň přítomni?
Ano, po zaplacení se vám ozvu, domluvíme si termín a sejdeme se na online videohovoru přes messenger.
Pokud bydlíte v blízkosti Frýdku-Místku, můžete přijet osobně. 

Jak setkání začíná?
Nejdříve si popovídáme, povíte mi, co vás trápí a s čím potřebujete pomoct. Doporučuji mít předem sepsané body nebo otázky, které chcete řešit, abyste na nic nezapomněli a setkání využili na 100 %.

Jak setkání probíhá?
Napojím se na vaši duši a zjistím, co a jak by pro vás bylo nejefektivnější řešit jako první. Každé setkání probíhá trošku jinak, vždy na míru tomu, co přesně potřebujete.

Sezení je velmi příjemné, většinu času povídám já. Vy sedíte (u fenomén kineziologie stojíte), relaxujete a necháváte na sebe účinky sezení působit.

Na co se NEptat?
Neptejte se na čas, ten ve vesmíru neexistuje. Na varianty budoucnosti se můžeme podívat, ale nevěštím, konečné rozhodnutí bude na vás. Já i Vesmír plně respektujeme vaši vůli.

Můžu se ptát i na ostatní?
Můžeme harmonizovat vztahy s vaším okolím, ale do cizích lidí zasahovat nebudeme. Jde změnit to, co je na vaší straně (váš pohled, vaše prožívání).
Můžu se napojit také na vašeho mazlíčka nebo dítě a zjistit, co ho trápí. 

Na co se můžu zeptat?
Na cokoliv, co vás zajímá. Otázky si předem pečlivě sepište, abyste ze sezení získali maximum a doporučuji vám ptát se hlavně na příčiny.

Ideální otázky začínají slovy:

  • jak,
  • proč,
  • co.

Díky pochopení příčiny dojde k uvědomění, které je klíčové k harmonizaci.

Např. proč se mi stala tato konkrétní událost? Co mohu změnit, abych se cítila lépe? Proč se mi nedaří v …? Jak mohu zlepšit tento vztah, proč se v něm necítím šťastná? Co mi ta nemoc/bolest má říct, proč se stala? Proč se mi opakují dokola stejní partneři? Proč mám úzkosti/nízké sebevědomí? Jak můžu své dary duše dostat do souladu? Za předpokladu, že je již máte načtené. A další jakékoli otázky.

Sezení vám ráda na požádání nahraju a pošlu záznam, abyste se mohli k odpovědím časem vracet.

Jak to funguje?
Díky mému daru jasnovědění se napojím na vaši duši pomocí Akášických záznamů a zprostředkuji vám to, co zrovna potřebujete vědět. Také energeticky vyčistíme vše, co s problémem souvisí.

Pracuji intuitivně, zkrátka vím, co je potřeba, protože má duše má přirozeně terapeutickou kvalitu, jak sama říká. Bude-li to potřeba pro harmonizaci emocí, namíchám vám na míru Bachovy květové esence a zašlu vám je poštou domů (nebo si je odnesete, pokud tu budete osobně).

Co když nemám tolik otázek?
Pak by vám možná mohlo stačit Spojení s duší, což je písemná odpověď na vaše otázky.
Na druhou stranu i ze své vlastní zkušenosti vím, že je vždycky na čem pracovat a pokud nevíte přesně na čem, snadno to při napojení na vás zjistím.

Přečtěte si, co o harmonizaci duše říkají ostatní

S ohledem na niterné procesy, které u harmonizace duše probíhají, jsou všechny recenze z důvodu soukromí anonymní. 

"Za jedno sezení vždy zvládneme tolik témat, které jsem roky neúspěšně řešila u psychologů. Přišly jsme u všeho na příčinu a dostala jsem přesný postup, jak to změnit.
Vizualizace mi nikdy nešly, ze začátku jsem nic neviděla, tak to Kristýnka nacítila za mně a v tu chvíli jsem to z ničeho nic začala taky vidět, WOW.
Vždy odcházím plná energie a nadšení. To, čeho jsem se bála, zvládám s přehledem a lehkostí. Jakoby ten strach zmizel.
Konečně můžu dělat, po čem jsem vždycky toužila, nic mě nebrzdí. Doporučuji všem, jsem ráda, že existují lidé s takovými dary pomáhat!!!"
Hanka
personalistka
"Všechny témata, které jsem v tu chvíli měla potřebu řešit, jsme rozlouskly a díky propojeni několika technik, které Kristýnka umí, jsme se dostaly krásně do hloubky a našli příčinu.
Po on-line sezeních se vždy cítím jako kdybych ze sebe sundala obrovský kamen, nabitá pozitivní energii a šťastná. 🙂
Opravdu moc doporučuji všem, každá zkušenost Vás někam posune, stojí to za to!"
Katka P.
konzultantka
"Chtěla bych vyzdvihnout, že Kristýnka se umí napojit i na domácí mazlíčky. Pomohla mi v mojí zoufalé situaci, když už jsem byla v koncích ze svého štěněte. Pochopila jsem díky harmonizaci v čem byl problém a pejsek byl do pár dnů zase OK."
Klára
"Tohle sezení byla život měnící zkušenost, nepřeháním. Než píšu tyhle řádky, nechala jsem na sebe všechny účinky doznít a s jistotou můžu doporučit všem, co se chtějí posunout mílovými kroky vpřed. Tolik souvislostí, které mi sezení dalo, se ani nedá popsat slovy, to se musí zažít."
Ilona
IT
"MOC VÁM DĚKUJI za odstranění té tlusté železné zdi, která se za celá ta léta postupně stavěla. Od momentu léčení jsem cítila silně své tlukoucí srdce a nečekala jsem, že je tam těch vrstev tolik.
Obrovsky se mi ulevilo, cítím velkou proměnu, velké štěstí a nekonečnou vděčnost. Je to nepopsatelné. S velkou pokorou děkuji Vám, Vesmíru i Andělům <3.
Je to zázrak a přeji všem z celého srdce tuhle svobodu a pocit lásky zažít.
Cítím, že to čištění srdce dobíhá a můj seznam podvědomých strachů se výrazně zmenšil. I ve společnosti se cítím jinak.
Nepíchá mě už tolik u srdce a mám obrovskou touhu milovat což je nádherný pocit, cítím se lehce a více svobodně. Prostě zázrak. Zároveň cítím, že proběhla obrovská změna a ještě to se mnou cloumá."
Anička B.
"Dostala jsem tolik odpovědí, že mám na dlooouhou dobu vystaráno, než vše integruju do svého života. Konečně se mi zlepšil vztah se synem, už chápu, proč se nám narodil a co nám přišel předat. Mám k němu větší soucit a porozumění, i s manželem si více rozumím."
Šárka
prodavačka
"Dobrý den Kristýnko, musím Vám napsat a moc poděkovat za tak rozmanité služby, které poskytujete. Našla jsem Vás hlavně díky načítání vzkazů z Akášických záznamů, které mě dostaly. Nic tak hlubokého a niterného jsem do té doby nezažila.
Líbilo se mi když jste se "mě" ptala, jakou metodou budeme postupovat, ať si tělo samo řekne.
Dělaly jsme i vizualizaci, ke které jsem teda byla skeptická, protože to mi nikdy dřív nešlo, ale u vás to bylo poprvé, kdy to na mě fungovalo.
Pracujete tak rychle a profesionálně, jde vidět, že se orientujete a víte, co kdy a jak dělat. Děkuji!!!"
Martina
studentka
"Jsem mile překvapená a dojatá hloubkou informací, které skrze Kristýnku přišly. Její napojení je naprosto neuvěřitelné a přesně odráží to, co jsem si sama roky nechtěla přiznat. Teď už díky ní znám nejen příčinu, ale taky to, co s tím můžu dělat a jako bonus mi energeticky vyčistila všechny další překážky, které s problémem souvisely. Doporučuji!"
Lenka
zahradnice

Každá duše touží být šťastná, ale jen málokterá duše uslyší i ten tichý hlásek, který jí našeptává, že právě tohle je to správné rozhodnutí, které jí na cestě za spokojeností pomůže. 

Slyšíte ten hlásek? 

Pokud ano, je tato služba přesně pro vás.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.