Jméno duše

Jméno duše urychluje rozpomenutí na to, kým skutečně na úrovni duše jste 

Jmeno duse rozpomenuti mantra afirmace silove zvire channeling Kristyna Charvatova

Jméno duše nese specifickou vibraci, která vám pomůže přijmout svůj jedinečný úkol na Zemi. 

Jméno duše

Jméno duše je jedinečná píseň, která vám svou vibrací pomáhá žít vaše talenty, dary a výzvy. Podporuje vás, abyste si za sebou stáli.

Hvězdné duše

Hvězdné jméno duše je jedinečná vibrace, která vás propojuje s hvězdnou rodinou, abyste na Zemi mohli plnit svůj úkol. Navyšuje vibrace a cítíte se jako doma.

Kromě jména duše vám také načtu

Už jsem předávala i andělský vzkaz, meditaci na míru, anebo cokoliv dalšího, co vás v přijetí vašeho jména duše podpoří. 

Často se ptáte

Musíme být zároveň přítomni?
Ne, jméno vaší duše vám mohu načíst i bez vaší přítomnosti. 

Jakým způsobem informace dostanu?
Všechny informace o vaší duši dostanete v krásně zpracovaném a přehledném PDF dokumentu, který vám zašlu na e-mail. 

Co pro to musím udělat?
Budu potřebovat pouze váš souhlas s napojením, vaše jméno a datum narození. 

Jméno už mám načtené od někoho jiného, ale cítím, že již neplní svůj účel.
Může se stát, že jste se za tu dobu posunuli a už jste vibračně někde jinde. V takovém případě si jméno duše můžete objednat znovu – pokud je již pro vás připravené nové jméno, mohu vám ho načíst pro váš aktuální záměr. 

Přečtěte si, co jménech duše říkají ostatní

S ohledem na niterné procesy jsou všechny recenze z důvodu soukromí anonymní. 

"Kristýnka je úžasný člověk a moc doporučuji její služby. Měla jsem možnost vyzkoušet spojení s duší, dary i jméno duše. Jméno duše vše nádherně doplnilo a podpořilo. Ve všech textech se objevily mé nejniternější pocity a myšlenky, některé jsem v životě nevyslovila nahlas, takže o nich ani Kristýnka nemohla vědět. Není to žádné neužitečné povídání, vše se mi už nyní promítá do reality. Stačilo mi řídit se tím, co bylo napsáno a vidím, jak to funguje, přichází úleva, klid a jasnost."
Martina V.
"Moc děkuji za zaslání darů i jména duše. Jméno je to zvláštní, ale moje. Určitě budu pracovat na znovuspojení se s ním. Když jsem četla afirmaci ke jméně, cejtila jsem něco zapomenuté a skoro se mi chtělo brečet. Věřím, že se vše vyjasní postupně. Ohledně darů - tak trochu bych řekla že jsem o nich ve skrytu duše (vtipná narážka v tomto případě 😀 ) věděla. Mějte se krásně a pozdravujte nahoře."
Klára P.
"Zdravím Kristý, chci Ti moc poděkovat za zprostředkování jména mé duše. Moc se mi líbí, mám z něj radost. Moc to pro mě znamená, pořád pláču dojetím, radostí a vděčností. Zřejmě je to i tím, že více cítím, že nejsme sami, že nám někdo pomáhá. Spustilo to ve mě tolik emocí. Co se týče oslabených čaker, dnes po poledni jsem se cítila velmi unavená a v oblasti 6. čakry jsem cítila velké napětí. Bylo to zvláštní, říkala jsem si co se děje a to zřejmě bylo to posílení. Modlitba, vzkaz, barvy, kameny i silové zvíře... všechno je krásné. Silové zvíře - sova, nádherné, hned si půjdu nějakou nakreslit. Cítím ohromnou vděčnost. Opravdu cítím, že se mi dostává velkého požehnání. Moc děkuji! Přeji si ať Tě objeví co nejvíce lidí ať dostanou tato nádherná poselství."

Jméno duše je speciální mantra, která vás bude podporovat ve všem, co děláte. 

Naciťte si hlas svého srdce. Je jméno duše to, co nyní potřebujete znát? 

Pokud ano, vyplňte formulář níže.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.