Energetické čištění

Energetické čištění je nyní součástí komplexní online služby Harmonizace duše.

Dovolte si prožívat život v radosti a lehkosti. Společně vyčistíme zátěže, které si životem nesete.

Používám osvědčenou metodu, díky které vás zbavím negativních emocí, strachů, traumat a programů tak, abyste se cítili plni síly, odvahy, měli zdravé sebevědomí, žili spokojeně, v radosti a lehkosti.

Kdo jsem a co dělám?

Dnes dělám to, co mi dává smysl – pomáhám lidem transformovat jejich život tak, aby již nezažívali to, co jsem si sama prožila. 

Dřív jsem se snažila schovávat svou zranitelnost a citlivost. Moje strachy a vnitřní hlas mi našeptával, že jsem nula. Radši nic neříkat a nikým nebýt. To byla moje osvědčená strategie, která však ke spokojenému životu má na míle daleko. 

Po mnoha letech trápení jsem objevila účinné metody, které již mnoha lidem pomohly z negativního nastavení vystoupit. A jedna z nich je právě energetické čištění.

 

Proč právě já?

Osobnímu rozvoji se věnuji už řadu let. Znám mnoho metod, z nichž jsem vybrala ty nejefektivnější, díky kterým vám pomůžu žít život podle vašich představ.

Věděli jste, že podvědomí nás ovlivňuje až z 90 %

Podvědomí je dobrý sluha, ale zlý pán

Díky němu nemusíme o všem stále znovu rozhodovat, můžeme žít většinu dne na autopilota. 

Hodně nám život ulehčuje, ale problém nastává, když jsou v našem podvědomí nahrány destruktivní programy a omezující přesvědčení, třeba:

Jak pak žít život v radosti, lehkosti a spokojenosti? 

Vědomě se těchto programů zbavuje velmi těžko. Stojí to spoustu úsilí, času a výsledek je nejistý. 

A právě proto existuje metoda energetické čištění, která je bezpečná, rychlá a efektivní. Doslova transformuje váš život.

„Cokoliv, co zasadíme do svého podvědomí a zaléváme emocemi a tím, že se k tomu neustále vracíme, se jednoho dne stane skutečností.“

Earl Nightingale

V čem je energetické čištění tak skvělé?

Na chvilku se zasněte a ...

Kolik stojí vaše spokojenost a radost?

Skutečná hodnota energetického čištění je těžko vyčíslitelná. 

Prozatím cítím, že tohle je počáteční cena dostupná pro všechny, díky které máte možnost získat život měnící zkušenost. 

Čištění probíhá online, čímž odpadají další náklady vzniklé cestováním.

AKTUÁLNĚ: ENERGETICKÉ ČIŠTĚNÍ JE NYNÍ SOUČÁSTÍ KOMPLEXNÍ SLUŽBY HARMONIZACE DUŠE

kristyna charvatova energeticke cisteni

Nejčastější otázky

Co pro to potřebuji?
Potřebujete připojení k internetu – stačí vám mobil, notebook, nebo PC se sluchátky a mikrofonem, abychom se slyšeli. Kamera je žádoucí, ale postačí i zvuk. Doporučuji si zajistit hlídání dětí a vytvořit si bezpečný prostor, ve kterém se můžete opravdu uvolnit a nebudete nikým rušeni.

Co když to na mě nebude fungovat?
Funguje to na každého, kdo se pro to rozhodne. Jestliže vám vaše intuice radí, že tohle chce, pojďte tomu naproti. Všechno je v životě zkušenost.

Co když žádné změny nepoznám?
Často se stává, že se díky čištění vrátíme do nám tak příjemného stavu, že si změny ani nevšimneme, protože je to tak skvělý stav, že už si ani nevzpomínáme na to špatné.

Kdy můžu očekávat změny?
Někdo pociťuje změny už v průběhu čištění, někdo je začne vnímat postupně a někomu se dějí tak, že si jich skoro nevšimne. Nechte tomu čas alespoň 21 dní, ať si to sedne.

Jak to probíhá?
Po zaplacení a stanovení termínu se sejdeme online na videohovoru (většinou si zavoláme přes messenger). Řeknete mi, jak se máte a s čím vám můžu pomoct. Pak společně pojmenujeme situace, programy a emoce, které chcete čistit a já vám je postupně pročistím.

Bude mi stačit jedno čištění?
Na to nedokážu odpovědět, každý člověk je originál. Už po jednom čištění se dějí změny. Záleží na vás, jestli vám budou takové změny stačit, anebo budete chtít víc.

Bojím se, že se něco pokazí.
Je to naprosto bezpečné. Budu čistit pouze to, co nám bude dovoleno. Do ničeho jiného šťourat nebudeme. Celou dobu jste vy i já přítomni. Nejedná se o žádnou hypnózu, nebo změněný stav vědomí. Přesto se budou dít změny.

Jak dlouho čištění trvá?
Většinou 30-90 minut, cena je za službu, nikoliv za čas.

Přečtěte si, co o energetickém čištění říkají ostatní

„Stává se mi, že po energetickém čištění si už nemůžu vzpomenout, co jsme to vlastně čistili. Problém se mi prostě rozplynul a já už to vědět nepotřebuji, jdu dál v lehkosti.“
Eva
operátorka
„Jelikož jsem hodně citlivá, po prvním čištění mi bylo trochu těžko (tlak v hlavě a v žaludku). Další den to značně opadlo a já jsem se cítila o poznání lehčí. Najednou jsem se usmívala a měla jsem pocit, jako by mi něco řeklo, že všechno dobře dopadne a můžu být klidná.“
Karolína
asistentka
„Po čištění pociťuji velký příval energie a radosti. Mám chuť jen tak tančit a zpívat. Je to pocit, jako bych se spojila se svou duší a odhodila všechny trable, které jsem si s sebou vláčela jako kouli u nohy.“
Petra
maminka na mateřské

Není náhoda, že čtete tyto řádky.

Energetické čištění je něco, co vás v životě posune a pokud vám intuice radí, že to je ono, poslechněte ji.

Energetické čištění je nyní součástí komplexní online služby Harmonizace duše.