Vhled do roku 2024: Co očekávat a jak se připravit na nadcházející výzvy

Víte, co nás čeká v roce 2024? Představte si, že máte možnost vhledu do budoucnosti – možnost chápat energie, které budou formovat náš každodenní život.

Pojďte se se mnou podívat na to, co nás čeká a jak můžeme využít potenciál, který tento rok přináší

Kdo jsem?

Jsem spirituální mentorka zejména pro citlivé ženy, které chtějí svým jemným vnímáním a velkou empatií obohacovat svět, jenomže se cítí přehlceně a neví, odkud začít.

Pomáhám jim zbavit se masek a bloků nasbíraných zejména v dětství, když uvěřily, že nejsou dost dobré, rychlé a odvážné.

Pomáhám jim propojit se se svou intuicí a moudrostí těla, probouzím přirozené dary každé duše a aktivuji poslání v každodenním životě tak, aby měly plno energie, zářily štěstím a život je bavil.

Představte si, že...

Sedíte u moře na rozhraní pláže a vody, vlny vám šplouchají nohy.

Pár chvil předtím jste nutně potřebovali na velkou, ale nechtělo se vám jít až do hotelu na WC. Tak jste si ulevili do moře s tím, že se to nějak ztratí a nikdo si toho nevšimne. Máte pocit, že jste to dobře vyřešili.

Sedíte si tak na břehu, když v tom přijde větší vlna obohacená o váš dáreček a lupne vám to do obličeje. Takže jste úplně obhozeni svým vlastním dárečkem. Špinaví, smradlaví, naštvaní a stejně se musíte jít do hotelu pořádně umýt.

Říkáte si, kéž byste tam šli předtím, to to na vás ještě nebylo tak vidět. Ale teď? Doufáte, že nikoho nepotkáte, protože vypadáte hrozně.

Co z příběhu vyplývá?

Je to paralela k energiím, které budou typické pro rok 2024 = rychlá manifestace, zhmotňování.

Ponesou se v duchu:
“Co zasadím, to sklidím.”

Před čím budu zavírat oči a dělat, že to neexistuje, to se mi VRÁTÍ velmi brzy a budu si s tím muset, chtě-nechtě, poradit. Doslova mi to vesmírné zákony vrátí RYCHLE zpět a když jsem před tím utekla, bude to s větší intenzitou, abych to už vyřešila.”

Doporučení pro rok 2024: co očekávat a jak se k tomu postavit?

Proto bude víc než kdy jindy důležité převzít zodpovědnost za svůj život, nebýt v přebujelém egu, ale mít sebereflexi i odvahu podívat se pravdě o svém životě do očí. Přijmout, jak to je a aktivně to vyřešit.

Rok 2024 jasně vybízí k vyřešení všeho, co vás tíží, abyste v sobě uvolnili prostor pro manifestaci vašich přání. Protože manifestace, ta bude opravdu ještě rychlejší, než kdy jindy. A to manifestace všeho, jak pozitivního, tak negativního.

Nejsou to však žádné naschvály, tento rok pro vás chce to nejlepší. Ale když v sobě máte plno smradlavých, hnědých dárečků (ve formě strachů, obav, nejistoty, frustrace, nízkého sebevědomí, podceňování se, sabotování se, neodpuštění, rozdávání se pro druhé na svůj úkor, srovnávání se), nedostanou se k vám ti jednorožci (soulad s duší, milé synchronicity a zázraky). Přes ten smrad se jim nechce projít, ušpinili by se. Čekají, až si to vyřešíte.

Manifestace samozřejmě funguje i pro krásné věci. Rok 2024 chce, ať jste svobodní. Ať se navrátíte na cestu své duše, probudíte své dary a žijete poslání v každodenním životě, se spoustou energie na to, co je pro vás skutečně důležité. žijete své sny a jste šťastní. A k tomu energie roku 2024 směřují = abyste mohli žít své poslání, je potřeba si v sobě nejprve uklidit.

Máte-li v sobě nepořádek, plno strachů a obav, budete je o to rychleji manifestovat.
Budete-li mít v sobě uklizeno a zadané své záměry v souladu se svou duší a jejími dary, budou se také rychle manifestovat.

Volba je jen na vás. Rok 2024 vás vede k úklidu a do většího souladu. Energie roku 2024 vás v tom bude intenzivně podporovat. Víc než kdy jindy je to teď důležité.

Jak vám mohu prakticky pomoct na cestě k vaší duši?

Možná si teď připadáte ztracení a nevíte, odkud to vzít a jak začít. Sledujte mě na sociálních sítích a vším vás ráda provedu.

Veškerá má tvorba vychází z toho, co lidé nejvíce potřebují. Jsem vedena anděly k předávání efektivních nástrojů, jak se propracovat postupně zase zpět, do souladu s vaší duší.

Potřebujete-li více energieinstantní života-budič vám každé ráno dodá dostatek energie na vše, po čem toužíte.

Pokud toužíte znát své poslání a vědět, v čem je vaše duše expert a co vám jde přirozeně nejlépe, zvolte načtení a aktivace darů duše.

Jestli se chcete opravdu do hloubky a jednou provždy naučit, jak pracovat se svými strachy, zkrotit své ego, odložit masky, zacelit svá vnitřní zranění, tak vás srdečně zvu do kurzu Odbrzdi se a leť, ve kterém dáváme vaši duši křídla, abyste mohli žít v každodenním životě své dary a už nikdy nepotřebovali pomoc zvenčí, ale uměli jste si se vším poradit sami.

Pokud chcete umět načítat (channelovat) podobně jako já, ráda vám předám své zkušenosti v kurzu Děti Univerza. A jestli chcete začít podnikat, nebo nabrat nový směr v podnikání, spirituální byznys mentoring je pro vás jako dělaný.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *