Jak jsem k nadpřirozeným schopnostem přišla

Psal se rok 2010 a já na nástěnce viděla pozvánku na besedu. Na název si již nevzpomenu, ale pamatuji si ten pocit, který mi jasně říkal, ať tam určitě jdu.

Šla jsem i přesto, že mi ego házelo do cesty strachy o tom,

  • že tam nikoho nebudu znát,
  • co když se mě na něco zeptají,
  • že tam budou „ezo“ lidi.

Besedu pořádala paní, která upadla v koupelně a prožila klinickou smrt.

Vyprávěla nám o tom, že když umírala, viděla tunel a celý život se jí odvíjel před očima. Pochopila vše o tom, proč se to tak stalo, viděla to z nadhledu a pohledu i ostatních.

V tu chvíli mi cvaklo veliké uvědomění, že tady na svět jsme se přišli dobrovolně něco naučit a když zemřeme, tak zpětně pochopíme, jestli jsme se to naučili a jestli se ten cíl, se kterým jsme na zemi šli, povedl.

Co dobrého jste pro svět udělali?

Vrtalo mi hlavou, proč je vlastně zpět tady a vypráví nám o tom. K tomu se však paní sama dostala. 

Vyšší síly ji totiž položily totiž otázku, co dobrého pro lidstvo během svého života vykonala?

Problém byl v tom, že nemohla najít odpověď. Napadaly jí věci ohledně rodiny, blízkých… ale pro ostatní, pro dobro svět, to nevěděla. 

Čím světu přispěla, čím ho obohatila? Nenašla dostatečnou odpověď. 

Proto se domluvili, že ještě není čas ze země odejít a tak ji poslali zpátky. Chvíli sice byla mrtvá, ale pak se probudila. Díky tomu má tuto zkušenost.

Psala knihu, ale nevěděla o čem

Také se dohodli, že tento zážitek, který se jí stal, bude předávat dál. Proto vznikla beseda, na kterou mě to tak táhlo. 

Navíc se dohodli na tom, že napíše knihu. Říkala si:

„Já a knihu? Co bych do ní psala?“

Dostalo se jí odpovědi, že se nemusí bát, ať už se nevrací do práce, sedne za počítač a začne psát. To, co má napsat, se objeví. A taky že jo.

Pamatuji si na to, jak jsem byla fascinovaná nejen tím „tunelem“, který nám popisovala, ale hlavně tím, že nevěděla, co do té knihy píše. 

„Počkat, jak nevěděla?“ 

Vrtalo mi to hlavou. Prostě nevěděla, slyšela to a to psala. Říkala, že to po sobě s úžasem četla a nechápala, že něco takového napsalaDokonce si musela dohledávat informace, protože jim vůbec nerozuměla. 

Zkrátka to nebyly informace „z její hlavy“, byly to informace předávané z vyšších dimenzí prostřednictvím této paní světu. Ona byla jakousi lidskou spojkou s vyššími dimenzemi.

To chci taky umět, řekla jsem si

Tehdy jsem si říkala WOW, to je boží, TO CHCI TAKY UMĚT. 

Myslím to, že se budu moct napojit nahoru a získávat moudrost z vyšších dimenzí, kterou budu moci předávat lidstvu a obohatit ho

A víte, co přišlo o 10 let později? Přesně tohle teď umím.

Spontánně se mi dar jasnovědění otevřel. Channeluji moudrost z Akášických záznamů vaší duše.

Beseda byla odrazový můstek pro můj rozvoj

Zpětně vidím, že ta beseda byla opravdový přelom, který ve mně vyvolal ohromnou touhu pochopit to, co jsme zapomněli, než jsme se narodili. Jak to tedy funguje? 

Od té doby mi to nedalo spát a zkoumala jsem dál a dál, proto jsem přečetla hromady knih, článků, pracovala jsem na sobě pomocí Bachových esencí, kineziologie a energetickým čištěním, abych se vrátila zpět k sobě.

Ty nejúčinnější metody, které mi pomohly na cestě k sobě, používám na pomoc i pro vás v online službě Harmonizace duše.

Velký posun bylo též poznání mé vysoké citlivosti, které mi pomohlo dostat se k sobě ještě blíž a pochopit, že mohu být zranitelná. Díky své citlivosti jsem napojená sama na sebe a můžu díky tomu pomáhat druhým.

Trvalo víc jak 10 let, než se mi zhmotnilo přání. Než jsem pochopila, jak to funguje a otevřel se mi tento dar

Ta beseda nebyla náhoda. Vyvolala přesně to, co měla. Kdybych si pamatovala jméno od paní, určitě ho tady zmíním. Ztratila jsem kontakt, takže jsem ani její knihu nečetla. Ale i přesto mi tohle setkání dalo hodně.

Naslouchám vyšší moudrosti, která nás převyšuje

Nemusela jsem prožít klinickou smrt, a přesto se umím napojit do vyšších sfér a zeptat se na otázky, které jsou důležité. 

Považuji to za ohromný dar a výsost, že se mnou vyšší dimenze láskyplně komunikují.

Spojení s duší vám umím zprostředkovat

Nevidím důvod, proč si tento dar nechávat jen pro sebe. Ráda tuto vyšší moudrost zprostředkuji i vám, pokud o to požádáte. 

Abyste se i vy mohli spojit se svou opravdovou podstatou, se svou duší. 

Abych vám láskyplně předala moudrost vaší duše a posunula vás tam, kde máte být.

Odpovědi jsou přesně pro vás

Všechny informace jsou předávány s ohromnou hloubkou a láskyplností. Já jsem pouze prostředník, nijak odpovědi neovlivňuji.

Podle reakcí to vyvolává dojetí a slzy, protože je to něco nádherného, co se nedá ani popsat slovy. Pro každého je tento vzkaz unikátní, nikdy není stejný.

Jak je to s tou nadpřirozeností?

V dnešní společnosti jsou tyto schopnosti považovány za nadpřirozené, ezoterické, šarlatánské, věštecké, čarodějné, tajuplné. Mnohým nahání hrůzu, někteří tomu nevěří, jiné fascinují.

Můj názor je takový, že tyto schopnosti jsou naopak velmi PŘIROZENÉ. 

Jenže v důsledku historického vývoje a současného odpojení lidí od moudrosti přírody jsou tyto schopnosti zapomenuté.

A co říkají lidé, kteří již své odpovědi na otázky mají?

Slyšíte to volání vaší duše, ten tichounký hlásek, který se chce taky na něco zeptat?  Více o Spojení s duší se dozvíte ZDE.

Chcete vědět, jaké je vaše poslání, jaké jsou vaše přirozené dary, talenty a co vám jde nejlépe? Kde leží váš největší potenciál flow, radosti a hojnosti? Můžu vám načíst také vaše dary. Poznáte tak do detailu svou duši a budete jednou provždy vědět, co je ta vaše cesta.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *