ochranna meditace mi zmenila zivot k lepsimu, dodala mi energii

Meditace mi změnila život

Všechno to začalo tím, že se mi otevřel dar načítání duší a komunikace s Bytostmi Světla (anděly). Jenže ke své práci jsem si přidala ještě tohle načítání a na odpočinek mi už nezbýval čas. 

Neuměla jsem si ho prostě udělat, jako prioritu jsem dávala všechny kolem sebe, ale na sebe jsem zapomněla.

Byla jsem vyčerpaná

Jednoho zimního rána jsem jela do práce. Znáte to, ráno ještě zataženo, zima, komu by se chtělo. Jenže já jsem byla k tomu všemu úplně vyčerpaná

Kousek od práce byl semafor, protože tam zrovna dělali přípoj na dálnici. Stála jsem hned jako první auto a věděla jsem, že mám tak minimálně 3 minuty čas, než blikne zelená.

Vyslala jsem přání

Cítila jsem se úplně vyřízená. Ráno by člověk měl mít energii, ale já jsem měla sotva otevřené oči, byla jsem úplně vyčerpaná, i když jsem šla spát dříve. Ranní tma a sychravo tomu moc nepřidávalo.

Opřela jsem si hlavu o hlavovou opěrku, na chvíli zavřela oči a řekla si něco v tom smyslu 

„Prosím, ať to dneska zvládnu, ať se stane něco, co mi dočerpá energii.“ 

A Vesmír mou prosbu vyslyšel rychlostí blesku

Přišel mi ihned přesný postup na to, jak se můžu energií dočerpat. Vlastně jsem to hned udělala a až zpětně mi došlo, jaké energetizující účinky to měloJen pár minut po tom, co jsem přijela do práce, jsem měla energie dostatek. 

Den jsem zvládla hravě a s úsměvem. Poté jsem přijela domů a přítel nechápal, co se mi stalo (myšleno v pozitivním). Znal mě totiž, jak z práce chodím úplně vyřízená. Většinou jsem si musela jít hned lehnout, abych vůbec mohla fungovat, jinak jsem byla protivná a zkrátka přetížená.

A najednou jsem přišla nabitá energií a navrhovala jsem, jestli zajedeme do toho obchodního centra. Přítel zůstal v úžasu ještě více, protože já a obchodní centrum? Vždyť tam nerada chodím, vyčerpává mě to. Ale tehdy mi to vůbec nevadilo, žádné vyčerpání mi na mysl ani nepřišlo.

Ale pak zase začala odcházet

O několik dní později mi začala energie zase odcházet. 

A já jsem se zamýšlela, jak je to možné. Jak to, že jsem pár dní plná energie a jindy zase ryju obličejem do hlíny? Bylo to tou vizualizací (meditací)! Wow.

Vždyť ta vizualizace, co mi tehdy vyšší síly v autě poradily, mi trvala půl minutky, ale čerpala jsem z toho ještě dalších pár dní. Mohla jsem své dny prožívat naplno. 

Tato meditace mi změnila život k lepšímu

Uvědomila jsem si, že to je něco, o co se chci podělit se světem. Když jsem předávala vesmírné vzkazy, vyšší síly mi přes tyto vzkazy sdělovaly, že je čas předat tuto ochrannou meditaci lidstvu. Jenže ve stejné době mi předali i rituál, který jsem se rozhodla realizovat dříve.

A tak jsem tuto ochrannou meditaci zatím pomyslně odložila do šuplíku. No i když, jak se to vezme. Používala jsem ji každý den. Minimálně vždy ráno. 

V ranním shonu na ni vždycky zapomenu, ale jakmile sednu do auta, dám si tak 3 minutky a zklidním se. Samozřejmě ještě před tím, než nastartuju.

Uvědomím si, co je v mém životě opravdu důležité. Je důležité přijet o 3 minuty dřív, nebo teď investovat 3 minuty času a zlepšit si tím energii a kvalitu celého dne? Pro mě je to druhé jasná volba.

Benefity meditace

Tuto ochrannou meditaci se naučíte jednou a můžete ji používat každý den, klidně i několikrát denně, pokud budete cítit, že je to potřeba. 

Pomůže vám:

 • Zvýšit energii
 • Když máte energii, získáváte i nadhled.
 • Když máte nadhled, všechno řešíte s klidem.
 • Když máte klid, řešení k vám přichází snadno.
 • Život se velmi usnadní, zjednoduší.
 • Když máte dost energie, jste pozitivnější.
 • Usmíváte se a ani nevíte proč, prostě jen proto, že žijete.
 • Víte, že život na Zemi má vyšší smysl. Ten sice nemusíte znát, stačí, že jste a žijete podle toho, kam vás to vede.
 • Netlačíte na sebe.
 • Dáváte sebe na první místo.
 • Uvědomujete si, že vy jste na prvním místě, vždy.
 • Pokud se vás něco dotkne, máte efektivní nástroj na obnovu sil.

Je to pro mě základ dne

Přeju si totiž, aby tuto vizualizaci dělalo co nejvíce lidí, protože je škoda nevyužít síly energie, která je tady pro všechny. Je škoda, že se o tom už ve škole neučí. 

Síla mysli je ohromná, hodně se podceňuje. Stejně jako umýt si ráno zuby, tak stejně tak bychom tuto vizualizaci mohli ráno dělat všichni. Já ji dělám a té energie mám opravdu více, život se mi tímto o mnoho zlepšil. 

A já si přeji, abyste to měli stejně. Jedno to od vás však bude chtít – jít do akce. Znát teorii je dobré, ale jedině praxe vám přinese kýžený výsledek.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *