Duše miminka, problém s otěhotněním, problém s početím, neplodnost, minulé životy, jasnovědění

Proč miminko stále nepřichází? PŘÍBĚH

Na Rozhovor s duší miminka se mi ozval jeden pár, který má za sebou 3 roky snažení o miminko, umělé oplodnění a jednu ztrátu 2měsíčního miminka ještě v bříšku.

Z celého online sezení nám vyplynulo, že dušička miminka by ráda k této dvojici přišla, ale vlastně nemůže.

Co duši miminka bránilo přijít?

Nejdříve vyšlo najevo, že z maminčiny strany cítí přijetí, ale z tatínkovy strany ne. 

To byl celkem šok, protože oba v páru miminko chtěli, takže jsme si k online sezení přizvali na chvíli i tatínka, který nám dal souhlas, že se můžeme podívat i na jeho stranu. Samotného ho zajímalo, co vyjde. 

Načež miminko upřesnilo, že nejde o to, že by dítě nechtěl, ale o to, že ho vlastně nemůže chtít.

Tatínkův minulý život hrál roli

Podívala jsem se tedy hlouběji.

To nás dovedlo do tatínkového minulého života, ve kterém mu zemřely obě jeho děti. Pro něj to byla tak obrovská rána, takové trauma, že si tehdy slíbil, že tohle už nedopustí (já jsem na sobě cítila velkou horkost, která mi projela zejména nohama, ty pocity byly velmi intenzivní). Nutno dodat, že i v minulém životě se hodně snažil a dělal to nejvíc, co mohl, přesto úmrtí svých dětí nedokázal zabránit.

Jeho duše si to nesla i do současného života a vlastně mu nedovolovala stát se otcem. Slib je slib a ten se musí dodržet, byť si na něj v současném životě nevzpomínáme. Energeticky jsme tento život vyčistili a tatínek dostal doporučení, jak s tím dále vědomě pracovat.

Přestože k těmto věcem (načítání duší) bývá poměrně skeptický, podle slov manželky přikyvoval a sám říkal, že byl mile překvapený, jak to na jeho současný život sedí a vidí tam jasnou propojenost.

Maminčiny minulé životy

Poté jsme se podívaly, jestli není nějaký blok na straně maminky. Našly jsme dokonce 3 minulé životy, které bránily početí. Nebylo to až takové trauma jako u tatínka, ale stále tam byly bloky.

První minulý život nás zavedl k porodu doma, při kterém žena zůstala sama, když se porod zkomplikoval. Porodní bába měla přijít, ale než přišla, již bylo pozdě, dítě se narodilo mrtvé. Obrovská bolest ze ztráty.

Druhý minulý život nás zavedl k ženě, která pracovala na poli a kolem ní si její děti hrály. Děti dováděly, ale když projížděl kočár zapřažený koňmi, v samé rozpustilosti si ho nevšimly a jedno z jejich dětí (asi 7leté) koně rozdupaly přímo před očima matky. Obrovská bolest, bezmoc, frustrace a zlost zejména na Boha, že něco takového dopustil.

Třetí minulý život nás zavedl k silnému muži, který si užíval dohlížení na otroky, kteří pracují na jeho poli. Užíval si svou nadřazenost a taky to, že má moc nad ostatními otroky, které bičoval.

Jaký vliv tyto minulé životy měly na současný život klientky?

Všechny tři minulé životy prožila současná klientka – budoucí maminka, dvakrát v roli ženy, jenž zemřelo dítě a jednou v roli nadřazeného muže, který ponižoval.

Ve všech minulých životech klientka viděla jasnou souvislost se současným životem.

První dva, kdy jí umřelo dítě, byl strach z těhotenství a strach, že by to nedopadlo dobře. Druhý byl hlavně o nepokoře k Bohu, kterému svou ztrátu dávala za vinu. A třetí život, nadřazený muž, byl také o namyšlenosti, nevědomosti, že existuje vyšší síla, která nás převyšuje.

Všechny tyto životy měly přímý vliv na nezdar v početí. Energeticky jsme je vyčistili a klientka dostala doporučení, jak s tím v jejím každodenním životě prakticky pracovat.   

Co dalšího se klientka od svého budoucího miminka dozvěděla?

Duše budoucího dítěte se můžete zeptat téměř na cokoli, co vás zajímá. Položíte otázku a já vám díky mému napojení (daru jasnovědění) odpověď zprostředkuji.
 
Klientka díky položeným otázkám také zjistila, že:
  • Její budoucí dítě se zná s oběma budoucími rodiči z minulých životů, přestože zatím nikdy společně nebyli jako jedna rodina (s každým rodičem dítě prožilo jiný život), a tak ví, proč zrovna k nim chce přijít
  • Kdy dítě přijde (tady to bude záležet na doporučení, jež budoucí rodiče dostali, protože dítě by chtělo přijít, ale bránily mu nedořešené věci rodičů a také vyšší síla dítě nepouštěla, protože musí počkat, až rodiče pochopí, co pochopit mají)
  • Co můžou v současném životě udělat pro to, aby k nim dítě přišlo
  • Co se sem přichází dítě od každého z rodičů naučit
  • Co se každý rodič přišel naučit od dítěte
  • Dozvěděla se o problémech, které mohou narušovat proces těhotenství a jak k tomu přistupovat/předejít
  • Závěrečný vzkaz od andělů

Ráda vám setkání zprostředkuji

Miminko k vám stále nepřichází? 

Můžeme se ho zeptat např.:

– co mu brání v příchodu?
– proč ještě nepřišlo?
– co by potřebovalo, aby mohlo přijít?
– jak mu můžete příchod usnadnit?

Možná mu v cestě něco brání, pojďme to zjistit a usnadnit mu cestu za vytouženou rodinou.

1 názor na “Proč miminko stále nepřichází? PŘÍBĚH”

  1. Pingback: Rozhovor o citlivosti, intuici a vesmírné moudrosti - Kristýna Charvátová Na vlně vysoké citlivosti

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *