Dary duše poslani, prace snu, sebevedomi, sebelaska

Proč znát dary své duše?

Všichni jsme sem přišli zářit a předávat své dary. Opravdu všichni, i vy, máte svůj dar. Jenom jste ho možná ještě neobjevili. 

V důsledku výchovy, rodového zatížení, vlivem společnosti a dalšími okolnostmi stalo, že jsme své dětské já, které si ještě pamatuje, co sem přišlo předat, potlačili.

Nicméně je dobré si připomenout, že každý má dary. 

Jde jenom o tom, jestli o nich ví a žije je. Někdo je žije bez toho, aniž by je znal. Spojení se sebou samým, se svou duší, má natolik silné, že o tom nepochybuje. Šťastný to člověk. 

Někdo se cítí ztracený

Pak jsou tu však lidé, kteří tápou. Stejně jako jsem tápala dlooouho i já.

Plní očekávání druhých a ztratili se v sobě, neví, co je jim vlastní. 

Pak je dobré si připomenout kdo jsem a co tady předávám. S tím jde ruku v ruce i to, že když začnu předávat to, co je mi vlastní, tak začnu být šťastná. A protože na to není jednoduché přijít, mohu vám vaše dary načíst

Nevadí, že svůj dar zatím máte potlačený. Vaše energie mi přesně poví, co je jí vlastní a kde leží její potenciál. Já vám to načtu (nachanneluji) tak, abyste se k němu mohli vracet a připomínat si, kdo skutečně jste.

Jen si to představte

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste znali:
✅ to, k čemu jste stvořeni,
✅ co vám jde s lehkostí,
✅ kde je vaše expertíza,
✅ svou vizi duše a směr, kterým pomáháte druhým,
✅ váš ideální způsob žití,
✅ dopad, který zanecháváte na ostatních,
✅ svůj talent.

👉 Kromě toho byste vědomě znali to, co je vám přirozené jako vlastní dech, jenže si to v té samozřejmosti ani neuvědomujete.

A samozřejmě taky:
✅ znali způsoby, jak se dostat do souladu se svými dary,
✅ i to, co je potřeba vymazat, abyste se nesabotovali.

👉 Tato cesta totiž vede k tomu, abyste žili své poslání a realizovali svůj nejvyšší potenciál duše.

Díky tomu dojde k:
❤ pochopení, kdo doopravdy jsem a jak funguju,
❤ sebepřijetí, uvolnění,
❤ sebelásce, seberealizaci a dalším souvisejícím věcem.

Život začne být jednodušší

Život se zjednoduší, nedrhne to. Žije se mi lehce. Lidé ze mě cítí, že žiju svůj talent, dar, poslání. Jde to cítit na míle daleko a lidé ví, co od vás můžou očekávat. Začne je to k vám přitahovat

To znamená, že si najednou začnete přitahovat ne lidi, kteří vás začnou vysávat. Ale začnete si přitahovat lidi, kteří k vám patří. Ty, kterým máte skutečně co předat a oni si toho budou vážit. Nejdříve si však musíte začít vážit sami sebe. Nevyzařuje z vás oběť, ale tvůrce. A takové lidi se budete také přitahovat.

Roste sebevědomí

Ono to jde ruku v ruce. Když objevíte své dary duše a začnete je žít, začnete se zlepšovat. 

Začnete si tím pádem více věřit, vybudujete si postupně sebeúctu, sebevědomí. Budete se umět lépe ocenit. Nastavíte si hranice, už se sebou nenecháte orat. Protože budete vědět, že jste v pořádku takoví, jací jste. Budete to zkrátka vědět. Budete vědět, kdo jste a co je vám vlastní.

Kritika už vás nerozhodí

Cizí poznámky o vaší divnosti už vás nerozhodí, hejtři už nemají šanci

Vy totiž víte, že jsou to jejich projekce, možná závist. Závidí vám, že vy už jste našli to své a záříte. A je štve, že oni to nemají. Tak se snaží získat energii z vás, ucucnout vám z vaší záře. Ale to jsou na špatné adrese, protože spokojený člověk nemá čas zabývat se negativitou. 

Jede si to svoje, plní své poslání. To však neznamená, že neroste. Stále roste, stále se učí, stále dělá chyby. Ale nehroutí se z nich, bere je jako cennou lekci.

Získáte nadhled

Získáte nadhled, který je tolik potřebný pro zvládání obtížných situací. 

Ty se občas objeví, ale vy už je zvládnete s lehkostí, protože o sobě nebudete pochybovat.

Rozhodování je snadné

Když se objeví důležité rozhodnutí, vrátíte se k sobě, do svého středu. 

Připomenete si, jak vaše energie funguje, jaké máte dary

A pak již bezpečně budete vědět, jestli to s vámi ladí, nebo ne. Rozhodování se stane jednodušší. 

Přichází hojnost

S realizací darů duše do každodenního života totiž přichází i hojnost. 

Je to totiž vaše energie, ve které žijete od malička. A když se dostanete do souladu se svými dary, tak vám to, co děláte, jde jednoduše. Jste v tom expert, prostě perfektní

Nemusíte se pro to šíleně nadřít, nedrhne to, není tam jedna překážka za druhou. Prostě to jde lehce, snadno. Baví vás to, máte z toho radost, dobrý vnitřní pocit, jste v klidu, spokojení

Promítá se do všech oblastí života

A vaše spokojenost je to nejdůležitější. 

Promítá se do zdraví, vztahů, zkrátka všech oblastí života. 

Nejde žít špatně

Možná se teď bojíte, že zjistíte, že jste do teď žili úplně špatně. Že studujete/pracujete v nevhodném oboru. A ten strach je možná tak velký, že jste si řekli, že dary duše raději znát nechcete.

V tom případě vás můžu uklidnit. Vaše dosavadní volby byly všechny v pořádku. Dovedly vás sem, do tohoto bodu, ve kterém se můžete rozhodnout své dary žít více. Vaše dary jsou totiž vaší součástí, nejde je vůbec nežít.

Je spíš možné, že jejich potenciál nežijete na 100 %, ale žijete ho z méně procent. Někudy jste možná ze své cesty sešli, ale podstata zůstala stejná

A kdy jindy to napravit, než teď? Na co ještě čekat? Žijte své dary, od toho jste tady.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *