Kudla v zádech

Příběh o kudle v zádech aneb jak nám dokáží naši nejbližší ublížit ve chvílích, kdy bychom potřebovali jejich podporu a pochopení nejvíce.

Nevysvětlitelná bolest

Přišla za mnou klientka na harmonizaci duše s tím, že už tři roky má pocit, jako kdyby ji na zádech pod lopatkou něco tlačilo

Pořád to má skřípnuté, bolí jí to. Nepomohly rehabilitace, cvičení, ani lázně. Tak se chtěla zeptat, jestli by se i tohle dalo nějak vyřešit. 

A duše začala povídat

Podívaly jsme se na tento problém do jejího dětství. Ve vzpomínce figuroval její tatínek, který jí řekl, když zakopla o nízký řetězový plotek a rozbila si pusu:

„Podívej se na sebe, jak vypadáš. S takovou se nikdy nevdáš, nikdo tě nebude chtít.“

Místo útěchy přišla zrada

Tenhle výrok by ranil každého, natož malou holčičku, která je zrovna ve vypjaté situaci, v šoku, bolí ji to, má strach. Hlavou se jí honí myšlenky

„Co když to budeme muset jít do nemocnice šít? Co když mi to zůstane a fakt si mě kvůli tomu nikdo nevezme za ženu?“

Tak moc by v tu chvíli potřebovala pochopení, obejmutí a ujištění, že to bude zase dobré. Že je tu tatínek s ní, nemusí se bát, pofouká ji to. Tímto výrokem od svého tatínka dostala pomyslnou kudlu do zad.

Cože? Já budu tak ošklivá? Nikdo si mě nevezme? Nebude mě mít rád? Nevdám se? Budu nešťastná?“

Ve chvíli, kdy holčička potřebovala ujištění, se jí ho nedostalo. A v jejím podvědomí tento zážitek přetrval přes čtyřicet let… 

Až nyní se dostal na světlo, vytáhly jsme ho z podvědomí, odstranili negativní náboj z dané situace a přepsaly je na pochopení a ujištění.

girl, sadness, dark

Potvrdilo se to, co si už od dětství myslela

Poté podvědomí vyslalo na světlo vzpomínku s jejím bývalým manželem, který ji ublížil podobnou větou, jako tehdy její tatínek. Bylo to navíc v době, kdy přibrala a sama se necítila moc dobře.

„Podívej se na sebe jak vypadáš, jsi tlustá jako…“

Tak přece jenom měl ten taťka kdysi pravdu, řeklo si podvědomí.

Sice jsem se vdala, ale nejsem dost dobrá, dost hezká, vždyť mi to řekl už další člověk.“

Opět jsme pocity přepsaly na lásku, pochopení, empatii. Podvědomí již říkalo, že bolest v lopatce je díky těmto dvěma událostem vyřešena.

Pomoc existuje

Za dva týdny mi klientka nadšeně píše, že skřípnutí pod lopatkou, které ji trápilo 3 roky, jako zázrakem povolilo a je to konečně v pohodě… 

Tělo většinou somatizuje dlouho neřešený problém a velice často tyto problémy souvisí s našimi negativními vzpomínkami z dětství a celkově ze života. 

Díky harmonizaci duše (čtení z Akášických záznamů) máme k dispozici účinnou metodu, díky které se podobných „nevysvětlitelných“ jak psychických, tak i fyzických bolestí a traumat můžeme efektivně a bezbolestně zbavit. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *